Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina E71 Ugovor MTS?

[es] :: GSM - telefoni :: Kupovina E71 Ugovor MTS?

[ Pregleda: 5242 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bgmachak

Član broj: 191620
Poruke: 18
80.93.254.*



+1 Profil

icon Kupovina E71 Ugovor MTS?25.08.2009. u 20:10 - pre 178 meseci
Konacno se odlucim za kupovinu Nokije E71 preko mts i koliko sam mogao da shvatim NIGDE ne postoji mogucnost kupovine ovog aparata uz mts ugovor :(((( U comtrade-u mi kazu da je bilo do proslog meseca, tehnomobile NEMA, ima u slobodnoj prodaji, mts takodje...Telefonika ima na sajtu ali kada pozovem, samo slobodna prodaja....

Ako neko zna mesto gde ga ima uz mts ugovor, dobije cokoladu :)

Da li je bolja varijanta omnia ? Ako jeste ili nije, zasto jeste ili nije?

Hvala Punooo!!!

Machak
 
Odgovor na temu

Danijel Krmar
Novi Sad

Član broj: 158660
Poruke: 325
*.static.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Kupovina E71 Ugovor MTS?25.08.2009. u 22:03 - pre 178 meseci
Bilo je pre u Megastores Electroniki, mada ne znam da li još imaju, pitanje je da li mts uopšte još daje taj telefon na ugovor. Ako ga mts ne nudi, teško da ćeš igde naći.

Što se tiče pitanja da li omnia ili e71, mislim da ti niko ne može dati tačan odgovor. Jednostavno zavisi šta se tebi lično više sviđa, odnosno šta ti je lakše za korišćenje. Ja sam pre mislio da su winmobile telefoni vrh, i isto sam se lomio da li uzeti neki winmobile ili e71. Uzeo sam e71 i ne kajem se ni momenta. Baš sam danas imao prilike da radim malo i sa HTC Touch Pro, i mogu ti reći da mi je korišćenje e71 daleko ugodniji i prirodniji.

Što se programa tiče, mislim da ih ima nešto više za win, ali to ne znači da će ti zafaliti neki program za e71, ima ih isto bezbroj (od sistemskih, multimedijalnih, raznoraznih gps programa...). Ja na svom imam putty, ftp klijent, možeš besplatno da skineš novi quick office koji podržava office 2007 formate (jedino je za e seriju to slobodan update), itd. Ja lično ne bih nikada uzeo telefon bez fizičke tastature, ako već hoćeš neki winmobile, ipak bih ti preporučio neki sa tastaturom na izvlačenje, kao što ima recimo ovaj HTC, nije za porediti jednostavno nabadanje po ekranu sa korišćenje prave tastature. Ali opet, to su moji lični utisci, što ne znači da tebi ne bi odgovaralo i nabadanje po ekranu.

Po meni je jedina stvar gde su ti telefoni u prednosti u odnosu na e71 veličina ekrana. Surf netom, gledanje videa, i tako neke zezancije su daleko ugodnije na većem ekranu koji obično imaju winmobile telefoni.
 
Odgovor na temu

bgmachak

Član broj: 191620
Poruke: 18
80.93.254.*



+1 Profil

icon Re: Kupovina E71 Ugovor MTS?26.08.2009. u 06:23 - pre 178 meseci
Hvala ti puno puno...provericu danas da li ima u telefoniki pa ako bude uzimam, ako ne, smislicu nesto da ga uzmem :) Hvala ti jos jednom pa se javljam kada ga uzmem jer sam se sada definitivno odlucio :)

Pozdrav,


Nikola
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - telefoni :: Kupovina E71 Ugovor MTS?

[ Pregleda: 5242 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.