Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Panasonic DMC-FS4 ili Canon A580?Prilično je hitno?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Panasonic DMC-FS4 ili Canon A580?Prilično je hitno?

[ Pregleda: 2201 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

d3lboy
Dalibor Trišić
Bijeljina

Član broj: 218450
Poruke: 9
*.teol.net.



Profil

icon Panasonic DMC-FS4 ili Canon A580?Prilično je hitno?11.08.2009. u 19:08 - pre 179 meseci
Pozdrav,
evo muči me jedna velika dilema:
1. Panasonic DMC-FS4 + 4gb kartica = 140€
2. Canon PowerShoot A580+punjač i 4 baterije + 2gb kartica = 140€

Šta izabrati od ovoga? Znam da Panasonic nema optičku stabilizaciju, dok Canon ima. Koliko to, uopšte znači?
Inače, samo želim da ostvarim best buy za te novce. Definitivno sam odlučio da nedam više od 140€ (možda 150).
Ima li iko iskustva sa ovim Panasonicom, ili imate li neki bolji digitalac iz klase kompaktnih koji ne prelazi datu cifru?
If you hold back anything, I'll kill ya. If you bend the truth or I think your bending the truth, I'll kill ya. If you forget anything I'll kill ya. In fact, you're gonna have to work very hard to stay alive, Nick. Now do you understand everything I've said? Because if you don't, I'll kill ya.
 
Odgovor na temu

bgmica

Član broj: 204398
Poruke: 1
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Panasonic DMC-FS4 ili Canon A580?Prilično je hitno?18.08.2009. u 12:55 - pre 178 meseci
I mene muci slican problem. Ja sam nasla Panasonic Lumix DMC FS4 za 135 EUR bez memorije pa me zanima gde moze da se kupi za 140 EUR sa memorijom?

Ja sam dobila informaciju da su Panasonic aparati bolji ako covek nije vican podesavanjima, sto ja nisam pa sam zato htela njega da uzmem. Volela bih da nam neko odgovori na ovo pitanje.

Moja dilema je bila izmedju ovog Panasonic modela i Sony W85 ili nekog Canon modela...

Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

fotoamater

Član broj: 226873
Poruke: 16
77.239.73.*



Profil

icon Re: Panasonic DMC-FS4 ili Canon A580?Prilično je hitno?18.08.2009. u 21:29 - pre 178 meseci
za te pare je najbolji Canon A590IS, ali njega je sada tesko naci...inace opticka stabilizacija je veoma korisna stvar, i ja je se ne bih tako lako odrekao.
Citat:
Znam da Panasonic nema optičku stabilizaciju, dok Canon ima.

varas se...ni A580 nema opticku stabilizaciju (kod Canona je to bar lako utvrditi...mora da ima oznaku IS na kraju)
moguce je naci i Canon A1000IS u tom cenovnom rangu, pa pokusaj...isplati se
 
Odgovor na temu

d3lboy
Dalibor Trišić
Bijeljina

Član broj: 218450
Poruke: 9
*.teol.net.



Profil

icon Re: Panasonic DMC-FS4 ili Canon A580?Prilično je hitno?19.08.2009. u 10:05 - pre 178 meseci
Probao sam Panasonic DMC-FS4. Ne vrijedi, tj. slike su prilično loše u zatvorenom prostoru.
Naučio sam ovih dana i ja ponešto o fotoaparatima.
Naime, do sada nisam gledao na sočivo npr.
Panasonic FS4 ima Lumix Vario sočivo i nema optičku stabilizaciju, tako da sam odustao od njega.
Naručio sam (trebalo bi danas da stigne) Panasonic DMC-FS6, Leica sočivo, optička stabilizacija (MEGA O.I.S. Optical Image Stabilizer). Što je najbitnije primjenjiva je u
iA (Intelligent Auto Mode :: kažu da je kod Panasonica ovaj komad software-a ubjedljivo najbolji).
Sve ovo + 4gb kartica dođe me oko 160€.


If you hold back anything, I'll kill ya. If you bend the truth or I think your bending the truth, I'll kill ya. If you forget anything I'll kill ya. In fact, you're gonna have to work very hard to stay alive, Nick. Now do you understand everything I've said? Because if you don't, I'll kill ya.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Panasonic DMC-FS4 ili Canon A580?Prilično je hitno?

[ Pregleda: 2201 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.