Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Upomoc ljudi pomagajte instalacija xp

[es] :: Laptopovi :: Upomoc ljudi pomagajte instalacija xp

[ Pregleda: 1717 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dushan.90
Dushan Sandi

Član broj: 214294
Poruke: 41
79.101.184.*



+1 Profil

icon Upomoc ljudi pomagajte instalacija xp01.08.2009. u 23:31 - pre 178 meseci
Cao svima i pomagajte ko boga vas molim,danas sam ddobio laptop Lenovo n500 i sad hteo sam da instaliram Windows Xp sp 3,jer taj imam ,i sad ja pokrenem intslaciju i cim krene on meni ubrzo izbacuje ovu poruku.......:


A problem has been detected and windows has been shut down to prevent demage on your computer.If this is the first time you have been this stop error screen,restart your computer .If this screen appears again follow these steps:
Check for viruses on your computer ,remove any newly installed hard drivers or hard drive controllers.Check your hard drive to make sure it is properly configured and terminated run CHKDSK/F to check for hard drive corruption and then restart your compyter....


Molim vas pomozite mi,sigurno je neka caka,koju ja ne izvaljujem ,i hvala unapred i izvinite ako ima nekih gresaka u kucanju mog problema.....
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
77.46.191.*



+39 Profil

icon Re: Upomoc ljudi pomagajte instalacija xp02.08.2009. u 00:20 - pre 178 meseci
U Biosu je potrebno da u podesavanjima hard diska stavis IDE mod inakon toga bi trebao da instaliras windows bez problema.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
79.101.85.*



+21 Profil

icon Re: Upomoc ljudi pomagajte instalacija xp02.08.2009. u 00:24 - pre 178 meseci
Citat:
dushan.90: ... Molim vas pomozite mi,sigurno je neka caka,koju ja ne izvaljujem...

Caka je što si otprilike 1001. ovde sa istim pitanjem!
Koristi pretragu pa ćeš naći na forumu ima mali milion tema koje su sve vezane za jedan te isti problem: "Kako da instaliram XP na računar, koji je fabrički predviđen za Vistu?"
ili
"Kako instalirati XP na SATA hard disk?"

Ako je proizvođač dao pregled podržanih operativnih sistema, verovatno postoji dobar razlog zašto XP nije na spisku?


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Upomoc ljudi pomagajte instalacija xp

[ Pregleda: 1717 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.