Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem! priakzuje gresku na klijent masinama The remote server machine...

[es] :: Windows mreže :: Problem! priakzuje gresku na klijent masinama The remote server machine...

[ Pregleda: 2116 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dark Oman
assassin

Član broj: 164005
Poruke: 56
93.87.133.*



+2 Profil

icon Problem! priakzuje gresku na klijent masinama The remote server machine...30.07.2009. u 08:29 - pre 179 meseci
Treba mi pomoc naime ne znam zasto se odjednom ovo desilo, kada sam jutros stigao na posao sve klijent masine su prikayivale ovu gresku "moj domen" @SERVER The remote server machine does not exist or its unavaible!!!... pogledam sva podesavanja posto su svi u domenu i sve je ok..proverim Event Log sve radi! ali klijenti i dalje ne mogu da se konektuju na net i da imaju komunikaciju sa serverom! jedino server ima konekciju i ka netu i ka IS-u!!resetovao sam celu mrezu svaki uredjaj i
 
Odgovor na temu

pavlakus
Beograd

Član broj: 84519
Poruke: 236
93.86.7.*



+3 Profil

icon Re: Problem! priakzuje gresku na klijent masinama The remote server machine...30.07.2009. u 10:39 - pre 179 meseci
slican problem je bio u jednoj firmi i na kraju se ispostavilo da su fasovali neki virus koji prosto receno disable-uje tcp/ip protokol i samim tim onemugucio ke komunikaciju u mrezi. jeedino resenje je bilo da se sve raskaci sa mreze i onda se cisti jedan po jedan i vraca se u mrezu. pokusaj ovo sa jednim compom cisto da vidis da li ce pomoci
pavlakus grosus
 
Odgovor na temu

Dark Oman
assassin

Član broj: 164005
Poruke: 56
93.86.66.*



+2 Profil

icon Re: Problem! priakzuje gresku na klijent masinama The remote server machine...05.08.2009. u 07:44 - pre 179 meseci
ne znam sta se desava??? nesto sam cacako bzv i proradilo je ! koristim NOD 32 Smart Security 4 na svim masinama i non stop on radi svoj scan...ne znam ali evo opet jutros se desava ista stvar! nece na net a pokazuje na klijentima da ima konekciju sem na jednom i mogu videti server, ali protok nema opet se ista greska prikazuje!! ajde pokusacu da to i uradim da vidim da li deluje tvoj savet...bilo bi mi od velike pomoci ako znas koji su oni virus fasovali i kako su ga se otarasili tj. kojim AV programom!.. hvala jos jednom!
 
Odgovor na temu

Dark Oman
assassin

Član broj: 164005
Poruke: 56
79.101.165.*



+2 Profil

icon Re: Problem! priakzuje gresku na klijent masinama The remote server machine...07.08.2009. u 08:36 - pre 179 meseci
Problem resen...:)..firewall nije bio podesen!

hvala svima!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Problem! priakzuje gresku na klijent masinama The remote server machine...

[ Pregleda: 2116 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.