Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nokia 6600

[es] :: GSM - telefoni :: Nokia :: Nokia 6600

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 338628 | Odgovora: 1180 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

-bane-
Bane Jovičić
Beograd

Član broj: 11291
Poruke: 130
*.vdial.verat.net

Jabber: -bane-@elitesecurity.org
ICQ: 230532243


Profil

icon Re: Nokia 660029.04.2004. u 01:10 - pre 243 meseci
Preteraste sa turcima :)) Cuo sam 1000 x da postoje "Made By NOKIA" telefoni
koji su pravljeni za azijsko trziste i daleko su nekvalitetniji...
Proizvod namenjen trzistima siromasnijih zemalja ne podleze istoj kontroli koja vazi za ostale zemlje ( baterija "Made in Hungary" ce uvek biti losija od npr. "Made in Finland") r je namenjena nasem budjavom trzistu i treba da kosta manje...

@ V-O-Y-A
21.04.2004 je bio kraj obracunskog perioda za april tako da ce najverovatnije, ako budu nameravali da pocnu sa obracunom, to uciniti tek od 21.05....
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7173 Profil

icon Re: Nokia 660029.04.2004. u 10:33 - pre 243 meseci
Hmm... 6600 sam kupio u centru Berlina, po najskupljoj ceni (unlocked, bez pretplate) sa sve garancijama i ostalim Nokia bellz'n'whistles i to u vrlo renomiranoj prodavnici koja sumnjam da prodaje skart.

Baterija je, naravno, "made in Hungary" - telefon je "made in Finland" - nisu Finci foke pa da drze prljave fabrike baterija kod sebe :) Garancija je koliko znam standardna Nokia-ina - odakle ti ideja da su baterije proizvedene u Madjarskoj lose ili namenjene za budjavo trziste? Evo valjaju ih u sred Nemacke, a njih nesto ne bih svrstao u budjavo trziste, a na EU carini i te kako kontrolisu pojavu counterfeit robe.

U Aziji (Bangkok) je isti telefon, unlocked i u oficijelnoj prodavnici, recimo 30% jeftiniji ako me pamcenje drzi - ne znam gde je proizvden - ali razlika izmedju azijske Nokije i ove proizvedene u finskoj je mozda u izboru pasivne elektronike, mada ... ni to nisam siguran - ono sto sam siguran, je da su delovi svakako dosli iz Kine/Tajvana i za jedan i za drugi telefon :)

http://www.nokia.com/nokia/0,,49189,00.html

Kao sto se vidi, mnogo veci problem falsifikata su baterije nego sami telefoni.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

velkod
Veljko Davidovic
Beograd

Član broj: 13689
Poruke: 251
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Nokia 660029.04.2004. u 11:07 - pre 243 meseci
Citat:
-bane-:
Preteraste sa turcima :)) Cuo sam 1000 x da postoje "Made By NOKIA" telefoni
koji su pravljeni za azijsko trziste i daleko su nekvalitetniji...



Made by Nokia telefoni postoje, imao sam ako se dobro secam dva komada by nokia i od par ljudi koji se bave servisom telefona sam cuo da su cesce u servisu od telefona koji su made in Finland. A takodje i telefoni koji su made in Germany (bilo ih je pre, sada ih slabije vidjam) su iz neke price imali losije ekrane koji su cesce crkavali. Sasvim suprotno su ljudi pricali "po ulici"... svi su tvrdili da je jedino by Nokia original. Moje misljenje je da su ti by Nokia proizvedeni ko zna gde, i oni su originali naravno ali verovatno je slabija kontrola kvaliteta. Sasvim je nebitno da li je telefon sastavio Kinez, Finac, Nemac ili Korejanac, bitno je kakva je kontrola kvaliteta u fabrici.
 
Odgovor na temu

AMD

Član broj: 8138
Poruke: 129
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Nokia 660029.04.2004. u 13:09 - pre 243 meseci
@Ivan Dimkovic
E ja bih verovatno uzeo iz Berlina al dal je moguce da su baterije made in hungary?Nemam nista protiv toga ako su baterije o.k. tj. ako rade PO proizodjackoj specifikaciji.Zato bih zeleo da te pitam kako te sluzi baterija i koliko koristis telefon(opet zbog baterije)?
I jos neko pitanje:da li ti je softwer universal tj. da nije pravljen specijalno za neku mrezu?koju su boju uzeo,koje postoje?Znas problem mi je sto moram sve da nopemen prijatelju koji mi kupuje.I ako bi mogao da mi kazes za cenu otprilike odnos srbija/nemacka dal mi se isplati?
I poslednje,ako je telefon koji si kupio onakav kakav treba da bude mozez li da mi kazez kako se zove radnja?
POZDRAV
 
Odgovor na temu

AMD

Član broj: 8138
Poruke: 129
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Nokia 660029.04.2004. u 13:14 - pre 243 meseci
E zaboravih
Sta se dobija u pakovanju?
/MMC/neki softwer cd/neki kabl,usb,irda,bluetooth/ bilo sta
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Nokia 660029.04.2004. u 13:43 - pre 243 meseci
Pa ja nisam ni rekao da ima nešto protiv opreme proizvedene u Mađarskoj ili Kini. To je bio samo prilog mojoj tvrdnji da će čak i ako telefon dodje u full pakovanju, imati delove proizvedene po belom svetu :) Kao i da slučaj telefona jeftinijeg za 50-100€ ne znači da je Made by Nokia :)
A i kontroli kvaliteta sam govorio :) Zato toliko Turaka ima u ovom postu :) Petsto godina nije malo.. :)
A spomenuo sam i da kod serijske proizvodnje sva oprema iste vrste dolazi sa jednog mesta..čisto ekonomski razlozi (osim u iznimnim slučajevima segregacije tržišta). Nemojte da se ponavljamo :)

@AMD
Na prvoj strani ove teme je pisano o bojama, ali ćeš, mislim, naći samo ovu najčešću. Sw se ne pravi za druge operatere (osim u slučajevima kada oni ''prave'' i svoj telefon). Postoje pojedine aplikacije koje se pale i glume main menu, ali se one lako deinstaliraju (npr. austrijski OneSmile).
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

Nikola Maravic
Beograd

Član broj: 9228
Poruke: 153
*.umier.gov.yu.



Profil

icon Re: Nokia 660029.04.2004. u 13:48 - pre 243 meseci
U pakovanju sa 6600 dolazi mmc 32 mb na kojoj imas gomilu Try&Buy programa koje mozes pokrenuti par puta cisto da vidis kako rade (ali naravno ako malo prckas po netu a ima i na ovom forumu tema o linkovima za symbian software - mozes naci "full" verzije programa da se ne izrazim drugacije
Dobijas naravno CD sa softverom, uputstvo i punajc - i to je sve.
Kabl za 6600 nigde nisam ni video, a Irda ili BT mozes kupiti u svakoj malo bolje snabdevenijoj radnji za kompove. Ja recimo koristim MSI BT koji radi sasvim ok (imas i otome jednu temu na ovom forumu)
A inace dosta ljudi se zalilo da ne moze da koristi PC data suite od 6600 sa MSI BT - ustvari ta varijanta radi sasvim ok samo ima mala caka...Ako nekoga interesuje objasnicu...

A sto se tice ovih originalnih i neoriginalnih Nokia - nije bas tako lako napraviti kopiju mobilnog pa da izgleda potpuno identicno i da je kvalitet materijala maltene isti. Nisu to farmerke A inace ja sam moj 6600 kupio u BGu u Tehnomarketu a moj ortak u Italiji i nema nikakve razlike izmedju telefona...
Inace 6600 se pravi u 2 boje i to light grey (tj ona crno-bela kojih ima najvise kod nas) i Rose - tj kombiancija crne i recimo titanijum boje koja ima neki rozikasti odsjaj - taj po meni izgleda lepse a imao sam srece da za sebe nadjem 6600 upravo u toj boji. Evo linka http://www.nokia.com/nokia/0,,33210,00.html

E da, kod naseg omiljeno legalnog prodavca Nokia telefona - Comtrade - 6600 za gotovinsko placanje kosta 45000 dinara sto je oko 680 EUR!!! Ta je cena bila pre nekih 10ak dana...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7173 Profil

icon Re: Nokia 660029.04.2004. u 13:52 - pre 243 meseci
Citat:
AMD:
@Ivan Dimkovic
E ja bih verovatno uzeo iz Berlina al dal je moguce da su baterije made in hungary?Nemam nista protiv toga ako su baterije o.k. tj. ako rade PO proizodjackoj specifikaciji.Zato bih zeleo da te pitam kako te sluzi baterija i koliko koristis telefon(opet zbog baterije)?


Pa telefon koristim poprilicno i za posao i za licnu upotrebu... baterija konstantno traje oko 2-3 dana, nisam primetio smanjivanje kapaciteta jos...

Baterija jeste "made in hungary" - ne vidim sto ne bi bila, HU upravo postaje clanica EU, siguran sam da zadovoljavaju sve Nokia uslove cim ih Nokia stavlja kao glavne baterije u telefonima koje prodaje u EU.

Nokia je imala istorijat problema sa baterijama (eksplodirale u dzepovima!) ali se uvek pokazalo da su to 3party baterije, koje su najverovatnije falsifikat.

Softver je univerzalan.

Sto se tice cene Nemacka / YU - mislim da su u YU telefoni jeftiniji ako u DE kupujes "unlocked, SIM free" telefon - kad sam kupovao ovaj 6600 on je bio 599 eura ili tako nesto, a u YU se prodavao za 450 ako me pamcenje ne vara - s tim da je taj YU "skinut" sa mreze, tj. dekodiran. Ako kupujes original unlocked SIM-free u YU, cena bi trebalo da bude uporediva ili cak mozda skuplja, ali bolje pitaj nekog koliko kosta.

Btw, na frankfurtskom aerodromu valjaju 6600 za ! 699 ! eura :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

velkod
Veljko Davidovic
Beograd

Član broj: 13689
Poruke: 251
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Nokia 660029.04.2004. u 15:37 - pre 243 meseci
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-:
Pa ja nisam ni rekao da ima nešto protiv opreme proizvedene u Mađarskoj ili Kini.


Ako mislis na opremu koju dobijas uz telefon (sami delovi telefona i sl.) ni ja nemam nista protiv. Ali recimo kod nas ima dosta maskica, handsfree-a i ostalih originalnih stvarcica za nokiu predvidjenih za Azijsko trziste. To jeste original ali je kvalitet primetno losiji od originala koji se prodaje po zapadu.
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Nokia 660003.05.2004. u 12:07 - pre 242 meseci
Kako vam se sviđa nova Opera? :)
Meni još uvek nije jasno zašto su od 6.0 izbacili Save page opciju :)

Evo malo opširnije o novoj 6.20b1 sa my.opera.com foruma...

A new version of Opera for S60 is now available. Please note that it is a beta and you should only install it if you are comfortable with beta software. That said, it is quite close to a final release.

The main new features are:
Performance
- faster download and formatting
- earlier display of text and images
- easier scrolling

Content Magic, heuristics to locate main content in page

Tags, functionality to set "bookmarks" in a page
- Shortcut 6 to set a Tag, shortcut 3 to jump between them

New progress bar

New custom scroll indicator on side of screen

Easier to select and save images

Delete private data (cache, entered URL's, visited URL's, cookies)

Opera will now identify where the main content in a page starts and set a Tag at that point. Hit shortcut "3" to jump directly there instead of scrolling all the way down. You can also change the setting "Jump to text" to "Automatic", Opera will then always jump to the main content as soon as it is downloaded.

You can set your own Tags wherever you want in the page with shortcut "6". Then hit "3" to jump between them. Very useful for reading the front page of a news site and "bookmark" the articles you are interested in. Opera will remember your Tags if you follow a link and then go back to the front page.

You can download the latest version from here:
Symbian OS 7.0s (7610, 66xx, SGH-D710, X700):
Symbian OS 6.1 (SX1, N-Gage, 36xx, 7650, X):

If you already have a registered version of Opera the 6.20 Beta will be a free upgrade. If you have not had Opera on your phone before, it will be a normal 14-day trial period.
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

-bane-
Bane Jovičić
Beograd

Član broj: 11291
Poruke: 130
*.vdial.verat.net

Jabber: -bane-@elitesecurity.org
ICQ: 230532243


Profil

icon Re: Nokia 660003.05.2004. u 15:15 - pre 242 meseci
@-v-o-y-a-g-e-r-
Sta uradi sa BT masterom jesi li uspeo da ga instaliras?

Da li je neko uspeo da upise jabber na agile messenger 2.10 i ako jeste sta
je upisao kao username:
 
Odgovor na temu

-bane-
Bane Jovičić
Beograd

Član broj: 11291
Poruke: 130
*.vdial.verat.net

Jabber: -bane-@elitesecurity.org
ICQ: 230532243


Profil

icon Re: Nokia 660004.05.2004. u 16:09 - pre 242 meseci
SINOC SE POJAVIO N-GAGE ASHEN I SIMS, PA PROCACKAJTE. OBE IGRICE SU EXTRA JEDINO JE BEDAK STO MISLIM DA NECE DA RADE NA 6600, MOJ N-GAGE SE VEC RADUJE
 
Odgovor na temu

AMD

Član broj: 8138
Poruke: 129
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Nokia 660007.05.2004. u 12:52 - pre 242 meseci
E da znate da sam se razocarao kad sam saznao da je cena u berlinu 590e.
Ako je neko kupovao u srbiji da li moze da mi kaze kako se telefon dobija,mislim na pakovanje(evo vam prilog kako originalno pakovanje izgleda).
Mislim da su svi telefoni koji se prodaju kod nas (firme sa web mobilnisvet.com)dekodirani,mada to nema apsolutno nikakve veze(mislim na kvalitet).Videcu kolika je cena u Rusiji,pa cu da razmislim.Ako budem kupovao odve uzecu ga u tehnomarket-u.
POZDRAV!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Nikola Maravic
Beograd

Član broj: 9228
Poruke: 153
*.umier.gov.yu.



Profil

icon Re: Nokia 660007.05.2004. u 13:28 - pre 242 meseci
Ja sam ga kupio bas u Tehnomarketu i mogu ti reci da nisam dobi ni o od originalnog pakovanja tj dobio sam originalni CD (samo jedan, a ovaj na slici u tvom attachmentu ne znam sta je , verovatno neki reklamni materijal i sl.), originalni punjac i to je to. Memorijska kartica je vec bila u telefonu kao i baterija - tj ne kao na slici sve posebno i u vakumiranoj kesici. Kutija nije originala vec ona "standardna" samo sto na njoj pise Nokia i ima par slicica nokia telefona (a ima i 6600 ako je za utehu ) A da, na kesi Tehnomarketa nalazi se fotka 6600 tako da je to sigurno znak da je telefon original A hands free koliko ja znam nije dobio ni niko od mojih drugova koji imaju 6600. A da, nama ni originalno uputstvo vec imas nas prevod na srpski.
E takva ti je situacija maltene u svim nasim radnjama, a ako bas zelis originalnu kutiju mozes otici do Comtrade-a i to zadovoljstvo platiti 45.000 dinara (ili mozda i malo manje ako su menjali cenu u poslednjih 20ak dana - inace to im je cena za cash). Isplati li se?

A ako ga vec uzimas kod nas obavezno ga uzmi u nekoj malo boljoj radnji koja daje garanciju na kompletan aparat tj hardware/software na 12 meseci. Ne isplati se tako skup telefon kupiti u nekom budzaku za 15-20 EUR manje pa da razmisljas da li ce ta radnja uopste postojati za mesec dana ili ne (to se bas desilo jednom ortaku tj otisao covek da odnese telefon na servis a radnje nema i kao da je nikada nije ni bilo...)

Nadam se da sam ti bar malo pomogao

Pozdrav

 
Odgovor na temu

AMD

Član broj: 8138
Poruke: 129
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Nokia 660007.05.2004. u 15:26 - pre 242 meseci
Znas sta,mene ustvari uopste ne zanima kutija,kome uostalom ona i treba???Ja sam hteo da kupim originalni telefon koji prethodno nije bio zakljucan,odnosno skinut s neke mreze.
Hvala ti na odgovoru,pomogao mi je ali te nesto nisam shvatio:
Da li je radnja gde si ti kupio dobra(ta garancija i to,sto si reko'.15-20e)
i jos nesto: dobio si telefon u nekoj kesici na kojoj pise 6600 i rekao si da je original.
Da li si mislio na hardwer ili na software?Znas sta ne shvatam;ako je telefon recimo skinut sa vodafone mreze,verovatno ce biti original(sto se hardwera tice),ali dali se dekodiranjem i nekim postupcima ubacuje univerzalan softwera ,tj. onakav kakav bih dobio da sam ga platio 45000din.To me zanima.Ionako zasto bih se cimao za inostranstvo ako bih ovde dobio isto?
 
Odgovor na temu

Nikola Maravic
Beograd

Član broj: 9228
Poruke: 153
195.252.87.*



Profil

icon Re: Nokia 660007.05.2004. u 19:02 - pre 242 meseci
Pa originalna kutija ti zaista ne treba,a ovo sto sam rekao za kesu bila je sala tj mislio sam na kesu od radnje Tehnomarket posto je pored imena firme "Tehnomarket" na njoj odstampana i slika nokie 6600... U principu mislim da kao radnja nisu losi - tacno je da su uvek malo skuplji od ostalih ali imaju zaista veliki izbor telefona (a ne kad nadjes oglas nekog budzaka u Halo oglasima gde u oglasu imaju maltene sve modele svih proizvodjaca a kad odes tamo ono 5 telefona u celoj radnji i to je to), a daju garanciju na software\hardware 12 meseci. E dosad (da kucnem u drvo ) nijedan telefon mi se nije pokvario pa nisam morao da ga nosim kod njih na servis al nadam se da su i tu korektni tj da ne zavlace, lazu i sl - ako neko ima nekakva iskustva sa njima po tom pitanju ne bi bilo lose da ih podeli sa nama na forum...
Pored njih mislim da je Roaming ok tj takodje imaju garanciju na kompletan telefon 12 meseci i solidan izbor telefona po radnjama-mada su me jednom extra smorili oko neke garancije-al pravo da ti kazem ni drugi nisu mnogo bolji.

A zaista nema potrebe da se cimas sa inostranstvom posto ovde za mnogo manje pare dobijas telefon koji je "nekim magicnim putem skinut sa postpaida stranih operatera" i sl. i naravno da ima software identican onome koji se dobija u bilo kom telefonu koji kupis otkljucanog u bilo kojoj radnji u inostranstvu. Pa zar sumnjas u domace servisere&magove za mobilne telefone?

Dakle ne trosi novac uzalud, vec uzmi 6600 i uzivaj jer je telefon zaista extra i mogucnosti su mu fenomenalne. Ja u principu cesto menjam telefone posto mi dosade ali cini mi se da ce se ovaj ipak malo duze zadrzati u mom posedu posto ima zaista ogromnu mogucnost personalizacije tj na njega mozes da instaliras gomile raznih programa i igara a na internetu za njega ima inajvise softvera - mnogo vise nego za recimo Sony-Ericsson p800ili p900 koji koriste Symbian UIQ operativni sistem.

Da rezimiramo - skinut samreze ili ne - ista stvar tj isti hardware i software tako da nema sta da brines. Nadam se da ti je ovo pomoglo i dalo odgovore na sva potrebna pitanja a ako te jos nesto interesuje nemoj se ustrucavati da pitas...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

AMD

Član broj: 8138
Poruke: 129
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Nokia 660009.05.2004. u 19:03 - pre 242 meseci
E telefon cu defenitivno uzeti,hvala Nikoli za odgovore.
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Nokia 660009.05.2004. u 20:03 - pre 242 meseci
Citat:
-bane-:
@-v-o-y-a-g-e-r-
Sta uradi sa BT masterom jesi li uspeo da ga instaliras?

Da li je neko uspeo da upise jabber na agile messenger 2.10 i ako jeste sta
je upisao kao username:


Nisam se jos zazao njime. Kad bude aparat opet zreo za generalku, onda ću i to probati :)

I ja sam se namučio sa jabberom. Sve kontam da sam zaboravio pass :) I i dalje se nisam uspeo konektovati. Username je tvoj username za npr elitesecurity.org jabber server (to je ujedno i jedini username koji ja imam na bilo kom jabber serveru, pa ne mogu da proverim na nekim drugim).
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

igii

Član broj: 25319
Poruke: 108
212.200.116.*



+1 Profil

icon Re: Nokia 660009.05.2004. u 21:55 - pre 242 meseci
meni radi bolje nego 6.10, za nijansu je brza i otvara mi sajtove koje 6.10 nije htela ili je kocila.kada li ce da je puste u full verziji?
 
Odgovor na temu

-bane-
Bane Jovičić
Beograd

Član broj: 11291
Poruke: 130
*.vdial.verat.net

Jabber: -bane-@elitesecurity.org
ICQ: 230532243


Profil

icon Re: Nokia 660009.05.2004. u 22:12 - pre 242 meseci
Pa da, glupi agile jabber ima samo polja za username i pass a nema nista vezano za jabber servere kao da posstoji jedan jedini? Ja sam pokusao da se konektujem upisavsi za usern: [email protected] kao i [email protected] ali nista (reko',posto nema nista u veziservera, mora da on ide uz username ali sipak. Posle sam probao i bez servera u svim varijantama
ali isto. Ne razumem kako planiraju da agile provali koji server da koristi ako se to negde ne naznaci.Inace, ne nervira me agile toliko trenutno jer sam prodao tel. pa sad poludeh jureci polovnjaka 66-ticu
ali mi nesto ne ide :)
Cuo sam da je Nokia stavila novu zastitu za nove N-gage naslove: Ashen, SIMS, Sega RAlly se ne daju pokrenuti
na 6600 #%*&?!
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - telefoni :: Nokia :: Nokia 6600

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 338628 | Odgovora: 1180 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.