Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem broj kreditne kartice - Godaddy

[es] :: Hosting :: Domeni :: Problem broj kreditne kartice - Godaddy

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 15141 | Odgovora: 58 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dusan Filiferovic

Član broj: 198009
Poruke: 670
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.contrateam.com


+24 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy27.07.2010. u 20:14 - pre 166 meseci
U mom kraju nema VB :)
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
109.122.69.*

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy27.07.2010. u 20:45 - pre 166 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Daleko bilo da samo Banca Intesa daje VISA Internet karticu.

Bas naprotiv, samo Vojvodjanska banka je direktno u VISA sistemu i njene kartice garantovano rade, ukljucujuci i VISA Internet. Sa karticom Banca Intesa ljudi cesto prijavljuju probleme.


Nikad nisam imao problem sa visa internet karticom banke inteza cak sam i prezadovoljan jer samo sa njom mogu da otvorim paypal

Citat:
Dekstr: Da ne otvaram novu temu , zelim da uzmem domen na GoDaddy-ju , mozda i host nije ni bitno , kojom karticom mogu da narucim hosting ili domen kod njih . Koja je najbolja itd ?
Hvala !


a tebi kao najbolje i najbrze resenje preporucujem da odes u erste banku i uzmes visa poklon karticu koja provereno radi na godaddy-ju
 
Odgovor na temu

Dekstr
Zr

Član broj: 65485
Poruke: 93
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy30.07.2010. u 23:34 - pre 166 meseci
Skontao sam otprilike koje rade kartice . ono zbog cega sam prvenstveno pitao je koju da uzmem , jer planiram bukvalno da odradim to i kontam da za neklo vreme mi nece trebati . e sad kad si vec pomenuo PP , onda bih mi mozda bila korisna i za druge stvari osim samo za tu jednu kod GD . Vec za dve glupave kartice placam ta mesecna odrzavanja , bacanje para , pa u toj sferi koja izadje najeftinije ,, da se otvori , zatvori itd ?
Nadam se da ne remetim pravila , jer ipak je sve ovo vezano za domen . ali mozda i krsim , ako da recite mi da pisem negde drugde !
hvala !
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy31.07.2010. u 10:01 - pre 166 meseci
Vojvodjanska banka je očajna sa uslugom. Stalno neki redovi, formacije, kolone, svako pitanje je problem, itd..Internet kartica blagi užas, umesto da novac odmah bude dostupan za plaćanje, putuje preko Novog Beograda, Male Krsne do NS i to traje 24 do 48 h.

Pohvalio mi se upravnik filijale pre 10 dana da dobijaju novi sistem rada. A cela prednost novog sistema su novi redovi, duplo se duže čeka i neki smrdljivi zeleni papir kada uplaćujete pazar. Ma bolest jedna opšta. Čekao sam u redu 45min.

U RF i Intezi čekam plafon 10 min u uslovima eksremne gužve.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
109.122.69.*

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy31.07.2010. u 10:45 - pre 166 meseci
za poklon karticu ne placa se mesecno odrzavanje,placa se samo 200 dinara izdavanje.Za visa internet banke inteza se ne placa izdavanje a ni odrzavanje.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy31.07.2010. u 11:22 - pre 166 meseci
Sada sam bio u komšiluku u OTP Banci i poručio internet karticu. Održavanje 200 din godišnje, rekli mi da dodjem u četvrtak, tada će biti gotova. Novac leže na račun odmah..Dakle prihvatljivo..pored Inteze treba imati još neku rezervnu, ali ne onu iz Male Krsne (Vojvođanske Banke)
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

Dekstr
Zr

Član broj: 65485
Poruke: 93
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy01.08.2010. u 13:25 - pre 166 meseci
@view
hvala . ici cu onda sutra , prekosutra da je napravim !
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy11.08.2010. u 11:16 - pre 165 meseci
dobio otp karticu uz kašnjenje 7 dana
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

mikal
srb

Član broj: 151312
Poruke: 102
41.153.173.*



+8 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy09.08.2011. u 20:02 - pre 153 meseci
Da se i ja pohvalim da sa 3 kartice nisam uspeo da platim registraciju na godaddy. visa electron, visa classic, obe iz Intese i poklon kartica Erste. Uz dodatak da za ovu trecu nisam znao koje ime da unesem. Verovatno zato sto na kartici i nema imena. Da probam sutra ili da vadim nove kartice? Mozda nije htelo zato sto mi ip nije iz Srbije? Neki predlog.
 
Odgovor na temu

Dusan Filiferovic

Član broj: 198009
Poruke: 670
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.contrateam.com


+24 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy09.08.2011. u 21:24 - pre 153 meseci
Kontaktiraj ih i pitaj zasto te sistem odbija :)
 
Odgovor na temu

negas
ni sam ne znam...
Kako kad!

Član broj: 185363
Poruke: 171
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy01.02.2013. u 03:59 - pre 135 meseci
Da li je pametno placati VISA kreditnom karticom nesto sa neta, sa poznatog sajta. Naravno kada dodje naplata, platicu odmah sve da izbegnem kamate i td...

Za hakere ima mogucnost valjda u banci da blokiram karticu nakon kupovine, a posle kada zelim opet koristiti pozovem da odblokiram. Na mojih 40evra, konverzija novca je nekih 60din sto je ok.

Jel sam pogresio negde i kakva Vi imate iskustva ako ste koristili kreditne?

Ne mogu da izvadim internet intesa, jer ce mi proci popust dok mi se uradi kartica )
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.cpe.vektor.net.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy01.02.2013. u 04:45 - pre 135 meseci
Ako mislis na godaddy da placas bas sa kreditnom karticom mislim da ti to nije neki problem.Mada ja ne bih koristio bas kreditnu karticu sa velikim dozvoljenim minusom na raznim sajtovima ali sa godaddy sigurno neces imati nikakav problem.

Kada sam dosau u slicnu situaciju kao ti i morao odmah da platim sa kreditnom karticom sutradan su me odmah zvali iz erste banke da provere da li sam ja izvrsio tu uplatu preko interneta jer im to valjda nije standardno jer nude posebne pakete kartica za placanje preko interneta.Placao sam 3-4 puta sa kreditnom karticom i svaki put su me zvali iz banke da provere tako da ti je to jos jedna sigurnost ako dodje do neke zloupotrebe.

A za neke naredne uplate idi pravac u banku i trazi karticu koja je namenjena samo za placanje preko neta (ima ih i u drugim bankama a ne samo u intezi ,ada u intezi je besplatna)
 
Odgovor na temu

negas
ni sam ne znam...
Kako kad!

Član broj: 185363
Poruke: 171
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy01.02.2013. u 13:06 - pre 135 meseci
A ha, OK, pa icicu ja danas po karticu, ali ovog puta cu da odradim kreditnom, jer ce proci popust na sajtu dok mi stigne internet karica. Nadam se da nece biti nekih dodatnih troskova, a i po nekoj ydravoj logici, zasto bi, ti bi mi sigurno napisao da si imao neki problem.

Ja mislim da odradim kreditnm, i kada dodje izvestaj platim im odmah celo potrazivanje i tako yatvorim to dugovanje, mislim da nije lose da tako sada odradim.

Sajt je dosta poznat za tu bransu, tako da je sve ok! Ima one katančiće za privatnost i td...

Hvala, ako neko ima neko iskustvo jos sa placanjem preko neta putem kreditnih neka se javi!

Sta se upisuje u ono Card Holder Name, jer mojem ime prezime i adresa (tako sam vdeo po netu neko je pisao) ili ime kartice, tipa Visa, mada ne verujem jer bese ima padajuci meni za odabir kartice?
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.cpe.vektor.net.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy01.02.2013. u 13:27 - pre 135 meseci
Ok,u polje card holder name upisujes tvoje ime
verovatno imas imas i polje cvv 2 , tu upisujes zadnja tri broja koja se nalaze na poledjini kartice.
 
Odgovor na temu

negas
ni sam ne znam...
Kako kad!

Član broj: 185363
Poruke: 171
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy01.02.2013. u 23:14 - pre 135 meseci
E hvala, ja cu da upisem ime, pa ce mo da vidimo da li ce sutra da prodje, nadam se da hoce...
 
Odgovor na temu

negas
ni sam ne znam...
Kako kad!

Član broj: 185363
Poruke: 171
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy01.02.2013. u 23:55 - pre 135 meseci
E hvala, ja cu da upisem ime, pa ce mo da vidimo da li ce sutra da prodje, nadam se da hoce...
 
Odgovor na temu

negas
ni sam ne znam...
Kako kad!

Član broj: 185363
Poruke: 171
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy06.02.2013. u 16:59 - pre 135 meseci
Iskoristih kreditnu karticu bez problema. Isto odmah su me zvali iz banke sutra da me pitaju da li sam ja koristio zbog zloupotrebe, rekoh jesam, i ona rece OK.

Sada treba da dodje racun, i javicu koliko me je kostala konverzija funte/dinar, trebalo bi 0.0125 od iznosa robe. Konverzija, tu uslugu banka naplacuje 0.0125 x iznos, izadje kako ja racunah oko 60din.
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.cpe.vektor.net.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy06.02.2013. u 19:16 - pre 135 meseci
To sto si platio u funtama nikad neces znati unapred tacno ko0liko ce sve kostati na kraju jer ti je racun u dinarima a kada placas nesto preko interneta tvoji dinari se konvertuju u eure pa tek onda iz eura u funte i to po ko zna kojem kursu...Ako se racuna po vizinom kursu onda to bude nesto povoljnije a ako se racuna po kursu banke onda to naravno bude ne povoljno...To tebi ne znaci nista ako si pazario nesto za 20-30 funti ali nama koji imamo dnevno vise transakcija na vece izno0se i tako svaki dan i kada posle sve sracunas mnogo para ode na te provizije i kursne razlike.
 
Odgovor na temu

negas
ni sam ne znam...
Kako kad!

Član broj: 185363
Poruke: 171
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Problem broj kreditne kartice - Godaddy07.02.2013. u 01:15 - pre 135 meseci
Pa OK u pravu si. Ako imam dve konverzije placam redom 60+60 dinara otprilike za konverziju, a kurs su mi rekli da se racuna po NBS-u, dakle koliko je tamo toliko i meni...Sad videcemo kada dodje presek za kreditnu...Mada gledao sam razlika NBS-a i moje banke je vrlo mala i na 32 funte za moju kupovinu provizija je max sa dve konverzij 150 din, ali OK, ako imam 10 stvari to je 1500din sto nikako nije malo !!!

Samo ne znam, ali sam pretpostavi da ce konverziju vrsiti din/eur/funta sad zasto, sigurno da zarade na proviziji...

[Ovu poruku je menjao negas dana 07.02.2013. u 02:28 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao negas dana 07.02.2013. u 02:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Domeni :: Problem broj kreditne kartice - Godaddy

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 15141 | Odgovora: 58 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.