Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pogodna struktura za cuvanje velike kolicine podataka na client strani + dobre performanse

[es] :: Javascript i AJAX :: Pogodna struktura za cuvanje velike kolicine podataka na client strani + dobre performanse

[ Pregleda: 1649 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mighty_duck

Član broj: 77298
Poruke: 25
195.230.168.*



Profil

icon Pogodna struktura za cuvanje velike kolicine podataka na client strani + dobre performanse27.07.2009. u 15:38 - pre 178 meseci
Pozdrav,

Imam sljedecu situaciju....Radim sa mapama u mapguide-u i potrebno mi je da se prilikom kretanja misom preko mape, omoguci eventualni point snap(npr. ako se kursor misa nalazi 'blizu' (zavisno od vrijednosti tolerancije) vec ucrtane feature class-e, potrebno je da se to prepozna i na neki nacin korisniku vizuelno predstavi da se nalazi blizu neke linije ili tacke...itd). Ono sto je meni bitno, s obzirom da bi na klijent strani trebala biti velika kolicina podataka o trenutno prikazanim feature class-ama, koja struktura bi bila pogodna u javascriptu za cuvanje velike kolicine podataka uzete iz baze(koordinate svih feature class-a) a da u isto vrijeme ta struktura ima dobar odziv na kretanje(eventualno veoma brzo) kursora po mapi?!

Meni prvo sto pada na pamet je neko od stabala...uz dobar algoritam za pretrazivanje. Nadam se da je neko imao slicnu situaciju(ne strogo vezanu za rad sa mapama).

Generalno....dobra struktura na client strani(podrzana u java scriptu), uz brzi odziv.

Hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Javascript i AJAX :: Pogodna struktura za cuvanje velike kolicine podataka na client strani + dobre performanse

[ Pregleda: 1649 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.