Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!

[es] :: Windows desktop :: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 53920 | Odgovora: 127 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!11.07.2004. u 15:41 - pre 240 meseci
Nije bas prost posao i ne da se srediti u nekoliko pokusaja. Sto se tice winnt.sif-a nemam ga sredjenog, tacnije nemam ga uopste, jer sam ja od toga jos davno odustao. Ne isplati se ta muka ukoliko ne instaliras Windows na 10 masina dnevno.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

mega genius
hrvatska

Član broj: 29965
Poruke: 13
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!11.07.2004. u 15:49 - pre 240 meseci
cini mi se da cu i ja, znas sta pa sta fali instalirati programe i rucno ipak je to polako pa sigurno,sta znas mozda se nade neko pametniji pa nam to sve fino u detalj objasni(cudni su putevi gospodnji), a dotad kramp u ruke pa cackaj rucno po xp-u kao i ja - peace brother ,doci ce brate i bolja vremena kad mi budemo hakeri pa cemo da rezemo xp-e sa svim potrebnim stvaricama
gricni ga bobi
 
Odgovor na temu

mega genius
hrvatska

Član broj: 29965
Poruke: 13
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!11.07.2004. u 16:06 - pre 240 meseci
R-Byter ako moze detaljna pomoc oko onog programa xplode,ja mislim da je to prekomplicirano pa ajd ako mozes i ako imas vremena navrati na forum pa objasni detaljno ako nije problem
gricni ga bobi
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!11.07.2004. u 16:26 - pre 240 meseci
Citat:
mega genius: cini mi se da cu i ja, znas sta pa sta fali instalirati programe i rucno ipak je to polako pa sigurno,sta znas mozda se nade neko pametniji pa nam to sve fino u detalj objasni(cudni su putevi gospodnji), a dotad kramp u ruke pa cackaj rucno po xp-u kao i ja - peace brother ,doci ce brate i bolja vremena kad mi budemo hakeri pa cemo da rezemo xp-e sa svim potrebnim stvaricama

Pa ja sam moj XP cd vec napravio sa svim programima, hotfixevima, drajverima i slicnim stvarima. Samo sam konstatovao da ako nisi bas vican svemu tome ne bi trebalo da pocinjes. Ja sam sve to radio uz pomoc VirtualPC-a, koji olaksava zivot u toj situaciji.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

mega genius
hrvatska

Član broj: 29965
Poruke: 13
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!11.07.2004. u 16:57 - pre 240 meseci
Pa tako kazi,e onda super kad nabavim program probacu,ali ako zapnem os biti voljan pomoci, ja cu ti javiti.A kakav je program,jel s njim direktno dodajes programe i drajvere i jel jednostavan za koristenje?

Ni na nebu ni na zemlji nema ovakve za***..... sa windowsima
gricni ga bobi
 
Odgovor na temu

Cyrix
Milivoje Cirica
Kraljevo

Član broj: 14877
Poruke: 174
*.tron-inter.net



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!14.07.2004. u 13:37 - pre 240 meseci
meni prodje postupak ok i narezem disk ok (winxp +sp2) ali kada treba da bootoje disk izbaciporuku cannot boot from cd, code 4.
sta moze da bude problem?
The War Is Started
Heavens On Fire
From Deep Of Hell
Leaving Words Of Hate

Antichrist
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!14.07.2004. u 14:16 - pre 240 meseci
Sve je vise Kraljevcana, a? Super. Sto se tice tvog problema, Code4 greska se odnosi na BIOS, tj. na potrebu da se isti apdejtuje, da bi kako treba butovao disk.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Cyrix
Milivoje Cirica
Kraljevo

Član broj: 14877
Poruke: 174
*.tron-inter.net



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!14.07.2004. u 21:24 - pre 240 meseci
update-ovao sam bios ali problem je ostao.
da li problem mozda nije u tome sto je sve narezano na rw odnosno na citljivost rw-a pod dosom bez udf readera?
The War Is Started
Heavens On Fire
From Deep Of Hell
Leaving Words Of Hate

Antichrist
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.teleportgroup.net

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!14.07.2004. u 21:29 - pre 240 meseci
Ovo je off topic, al kad ste već u kancelariji - kao se updatuje BIOS?
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!15.07.2004. u 11:32 - pre 240 meseci
@Cyrix
Pa to mozes da saznas na samo jedan nacin. Narezi jedan obican CD i znaces. Ili jednostavno koristi neki Virtual machine, kao npr. VirtualPC.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

mega genius
hrvatska

Član broj: 29965
Poruke: 13
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!15.07.2004. u 14:03 - pre 240 meseci
nabukodonodor kad napravim $OEM$ folder i u njemu podfoldere,pa kad onda dodam programe i drajvere u te foldere kako da ga nateram da mi instalira programe u program files,drivere na system32?I jel mogu sve naredbe da stavim u jedan batch tj. u start.cmd,a jel ti koristis GuiRunOnce metodu ili RunOnceEx?
P.S Virtual Pc zakon, nema vise glavobolje
gricni ga bobi
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!15.07.2004. u 18:18 - pre 240 meseci
Kada hoces da se neki programi samo prekopiraju sa CD-a u Program Files (kao npr. Winzip, koji nema potrebe da se instalira, vec se samo prekopira) onda postoji folder za to, u koji kopiras sve takve stvari. Isto tako i za System32. E sad da me ubijes ja ne mogu da se setim kako treba da stoji ime tog foldera, ali sam 90% siguran da je %Prog%. Jebiga, davno sam to radio, a imao sam neki krah sa hard-om, pa mi je sve otislo u materinu dosta pre finaliziranja CD-a, pa sam izgubio volju. A nemam niti jedan jedini trag svog rada, tako da mogu samo napamet da ti pricam. Pronjusi malo po Netu, naci ces dosta korisnih stvari.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

mega genius
hrvatska

Član broj: 29965
Poruke: 13
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!16.07.2004. u 20:07 - pre 240 meseci
a jel znas mozda gdje se mogu naci switchewi za divx511,xvid,bsplayer i jos nesto jel za xvid i divx mogu da izvadim *.ax datoteku i da je usmjerim da je kopira na system 32 i jel bi to radilo
gricni ga bobi
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!17.07.2004. u 02:03 - pre 240 meseci
Znam da postoje, jer sam ih ja radio, ali gde...Postoji dobar forum na ovu temu, ali i tu ne mogu da ti pomognem. Trazi preko Google. Ja sam tako sve nasao. Sto se tice .ax fajlova, ne bi radilo na taj nacin jer takav fajl ne bi bio registrovan, ali mozes posle kopiranja da postavis liniju u batch fajlu koja ce da pozove regsvr32 da registruje taj .ax fajl.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

mega genius
hrvatska

Član broj: 29965
Poruke: 13
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!17.07.2004. u 14:55 - pre 240 meseci
Sam sam napravio switcheve za divx5 i xvid,ali i za bsplayer i za easycdda i jos dosta programa samo moras da pogledas koji installer taj program koristi i onda isprobavas switcheve,treba malo procackati i sve se moze napraviti
gricni ga bobi
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!17.07.2004. u 16:20 - pre 240 meseci
Pa naravno.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

san.
bosna

Član broj: 28154
Poruke: 71
*.as58.ob.bih.net.ba.



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!17.07.2004. u 20:00 - pre 240 meseci
moze li malo opsirnije upustvo o pravljenju switcheva?
When you think that you are fucking them they are fucking you!

[email protected]
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!17.07.2004. u 21:05 - pre 240 meseci
A jesi li trazio po netu? Pa nisi, naravno. Evo to adresa najboljeg foruma sto se toga tice. Posle 10 sekundi guglanja.
http://www.msfn.org/board/inde...1ad1193efd91852e210305&c=9
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

mega genius
hrvatska

Član broj: 29965
Poruke: 13
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!21.07.2004. u 14:47 - pre 240 meseci
ljudi jel zna ko kako napraviti silent install ati catalyst drivera?Imam odvojeno control panel i driver,cpanel uspijem instalirati a driver ne mozes da te bog ubije ne znam sta vise da radim jos me samo to zajebava,kad to napravim unattend je gotov.
P.S verzija je ati catalyst 4.7
gricni ga bobi
 
Odgovor na temu

mega genius
hrvatska

Član broj: 29965
Poruke: 13
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!21.07.2004. u 14:49 - pre 240 meseci
Nabukodonosor onaj folder treba da se zove $Progs
gricni ga bobi
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: FAQ: Kako napraviti bootabilan cd XP-a i kako spakovati SP1 u instalaciju XP-a!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 53920 | Odgovora: 127 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.