Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 27205 | Odgovora: 135 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 06:29 - pre 180 meseci
Da slazem se da je u poslednja tri meseca situacija katastrofalna, i da se
verovatno mora neko ili nesto menjati. Ali moramo biti svesni da sve dok
ratel ne radi svoj regulatorni posao kako treba provideri posebno veliki ce
se ponasati kao mali bogovi!!!!

Esada je veliko pitanje da li ce i kada neko iz ratela poceti da radi svoj
posao i da li ce neko biti kaznjen za ne marno i ne trzisno ponasanje?/??

Ps off topic

Da li ste znali da mt;:s daje vece cene razmene sms VIP Nego telenor mrezi?
zzviktor
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 09:22 - pre 180 meseci
Citat:
Nesto si za***ao sa odgovorom preko email liste ...

Nemam pojma šta se desilo! Sredio sam posle online -- odgovarao sam kao i uvek.

Citat:
Da li ste znali da mt;:s daje vece cene razmene sms VIP Nego telenor mrezi?

Nisam razumeo. Ovo je nešto u vezi sa interkonekcijom ili VMNO Vip statusom kod MTS-a ("nacionalni roming")?
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.kbcnet.co.yu.



+257 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 09:41 - pre 180 meseci
Ponuda je odlicna, ali rekao bih u pogresno vreme - da li je ovo pokusaj cuvanja korisnika koji ce(su) im otisli zbog ovoga sto rade poslednja 3 meseca ne bih znao, ali tako izgleda. Da je ova usluga dosla u nekom boljem periodu funkcionisanja mts-a, mislim da bi bila pravi bum (ako se dobro odradi, jer ako sam dobro shvatio, to ide nekako ovako kod mts-a: generalni kaze: video sam to i to u nekoj telefoniji u nekoj zemlji. 'ocu da imamo to. Onda to oni ispod njega kazu marketingu. marketing napravi reklame i pusti ih od ponedeljka, naravno nikoga ne obavestivsi osim generalnog. U utorak neko se javlja programerima da je to trebalo da bude juce napravljeno....)

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

mokelet
Beograd, Vozdovac

Član broj: 89322
Poruke: 299
92.244.139.*



+20 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 10:13 - pre 180 meseci
Ponuda je sasvim OK, ali taming im je užasan!
Ovakve akcije se po pravilu rade na jesen, kada vreme počinje da biva lošije i ljudi više vremena provode u kućama, a ne sada kada počinje sezona godišnjih odmora i lepog vremena, i narod je uglavnom na letovanju, u šetnji, baštama, njivama, itd.
"Ima jedna vračarija za taj strav od vampiri. Kad se nekoj mlogo plaši, ja mu malko prebajem. Uznem jedno perce od crnu kokošku, jednu rženu slamku i malko bosiljak. Toj držim u ruku, a taj čovek što ga strav, on se krsti a ja bajem: "Otud ide crna kvačka, vodi crni piliki, dovede gi na crno bunjište, tuj čeprljaše i raščeprljaše, s kljunice iskljucaše, i raznesoše i odletoše."
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 10:40 - pre 180 meseci
^ Jedanput sam na potpuno isti način opisao kako se uvode nove usluge
-- BAŠ TAKO KAO ŠTO SI GORE NAPISAO! :)

Dakle, zamisao promocije/usluge je super, jeste da je tajming loš
(damage management?), ali videćemo realizaciju, jer se sad tu
uključuje i fixna telefonija = gomila novih problema. Ne smem ni da
pomislim. Svejedno, 50% off na tarifni paket je samo po sebi ok.

I da, ne može telefon uz ovu kampanju.
 
Odgovor na temu

scylerx
nope
Beograd

Član broj: 146869
Poruke: 303
*.telenor.co.yu.



+10 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 13:29 - pre 180 meseci
Ako je projekat 066 imao toliko manjkavosti, mogu li tek zamisliti šta će se ovde tek desiti. Lepa zamisao ali nakaradna realizacija, nisam rapoložen da postanem još jedno zamorče srpskih telekomunikacija. Telekom će uvek biti što i jeste sad, na lošim temeljima je koncipiran. Ako i postane t-com u skorije vreme, nemoj te se ponadati da će to nešto na bolje izmeniti. Fiksni kao mobilni u zemlji dvojnika, u zemlji u kojoj još nema tehničkih mogućnosti dok se neko "nepodmaže", ma dajte. Telekom je još 2007. god obećavao da će digitalizovati sve centale u Beogradu, ali... čemu onda da se nada ostatak Srbije?
Kad god vidim reklamu "Telekoma Srbije" ja se naježim, jer u našim životima je to poslednji primerak poslovanja prošlih vremena kada je dobit bila privatizovana a gubitak socijalizovan.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.beobug.com.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 14:00 - pre 180 meseci
^ lepo receno ...


 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
93.86.28.*



+12 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 14:34 - pre 180 meseci
Citat:
scylerx: ...jer u našim životima je to poslednji primerak poslovanja prošlih vremena kada je dobit bila privatizovana a gubitak socijalizovan.

... i vremena kada su skoro svi imali posao, besplatno školovanje, besplatnu zdravstvenu zaštitu, redovne isplate plata i penzija, pasoše bez viza i sve te "užase socijalizma", a Srbija nije bila privatni feud šačice ljudi...

Šta god da uradi Telekom, ovde na forumu se odmah pojave istih destak trolova da složno otpevaju svoju, jednu te istu pesmu...
Ne kažem da je Telekom bezgrešan, ali ni ostali operateri se baš ne razlikuju mnogo... ja prob'o, vid'o kako se to kod njih isto radi, pa poljubio i ostavio - što i vama najtoplije preporučujem sa bilo kojim operaterom ako ste njime nezadovoljni...

"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 14:40 - pre 180 meseci
da upravu ste ali primeri u Srbiji kazu da se u glavnom nasi operateri vade
na to da to ne postoji kod konkurencije, pa zasto bi oni to dali!!!! Ne
trude se da budu nesto mnogo razliciti od konkurencije. I zbog toga je ova
akcija mozda najava nekog novog kolektivnog snizavanja cena usluga mobilne
telefonije za sta je Srbija odavno zrela, tj zrela je od trenutka dolaska
vipa kada su cene vrtoglavo rasle!!!!
zzviktor
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
*.sksyu.net.



+64 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 15:08 - pre 180 meseci
EVO I INFORMACIJA IZ PRVE RUKE ( izvori call centar, poslovnica mt:s u Subotici )

Posto me je interesovala ova akcija , i posto mi je istekao ugovor sa vaucerom, the police koji sam potpisao na 1 god, i posto imam fiksni tel isti kao mobilnio , vec sada stoim sto posto mi fiksni ima 6 cifara, a mobilni 7 , potpuno je isti broj samo sto ima jedan broj vise u odnosu na fiksni.

1. INFO CALL CENTAR ( juce predvece )

ispricam operateru sta me zanima, on me saslusa ( naravno nije imao pojima o ovoj akciji ) i kaze da ostanem na vezi. posle nekih 5 min cekanja, kaze da akcija zaista postoji , i isprica mi ovo sto je napisao "owim" u prvom postu.
E sada pitam da li je ugovor vezan za neki tarifni paket za koji se prvo odlucim, ili je vezan samo za vreme trajanja tj na 12 meseci, i ja za to vreme mogu da menjam tarifne paketa ako hocu i 12 puta , i da cu uvek imati 50% popusta. Na ovo pitanje mi nije mogao dati tacan odgovor, samo mi je to rekao da je naravno moguce promeniti tarifni paket, ali vajda samo na veci , mada to ovde nema nekih smisla ali..... pre ce biti da ni on nije znao odgovor na pitanje.
2. pitanje, da li mogu da potpisem ugovor sa ovim brojem koji trenutno koristim,, a koji mi je slican ( skoro isti kao fiksni ) samo ima 1 broj vise, na ovo vec nije znao da da precizan ogdgovor, ali je rekao da najverovatnije moze, ali bi me uputio do najblize poslovnice da tamo proiverim.

Svakako sam mislio da odem do poslovnice, ali me je zanimalo iz call centra sta kazu - posto je ovo jos da kazemo "nezvanicna" akcija

2. POSLOVNICA U SUBOTICI( pre 1h )

Ispricam ja teti opet, u vezi akcuije, da imam mobini broj vec isti kao fiksni, itd itd....
Ona narvno pojima nema o ovome, vec nakon 10 min klikcanja po kompijuteru nadje, i pocne da mi cita nesto sto sam vec ocigledno boje znao od bilo kog zaposlenog u citavoj poslovnici, i sto je vec pnapisao "owim" u prvom postu.
Ja nu pitam opet da li je ugovor vezan za vrememnski period ili i za tarifni paket, ona to nezna, samo mi moze procitati sta pise, ali misli da je vezan i za tarifni paket, i da se moze menjati samo na visi ali nezna ( makar je priznala :) )
Ja na to ok, onda da pravimo ugovor, i kazem da ja vec imam mobilni isti kao fiksni sa jednom cifrom viska , posto je fiksni 6 vcifara, a 065 broj 7 cifara.
Ona na to mora da pita sefa, ili vec koga, ja sedim cekam, i nakon 5 minuta ona dolazi i da li je vas fiksni taj i taj, ja jeste, ona opet do sefa ili vec do koga, i opet se vraca za nekih 5-10 minuta.
I suma sumarum iz poslovnice.

"TRENUTNO JE AKCIJA SAMO ZA PODRUCJE BEOGRADA, POSTO ONI IMAJU 7-CIFRENE BROJEVE, A JOS NEZNA DA LI CE BITI I ZA UNUTRASNJOST, VEROVATNO CE BITIA, ALI CU DOBITI OBAVESTENJE, SMS-0OM, ILI CE BITI ZVANICNO OBAVCESTENJA, ALI NAVODNO TRENUTNO OVO VAZI SAMO ZA BEOGRAD".

Bilo bi zanimljivo da cujem da li je u BG neko uspeo da probvao da potpise ovakav ugovor i da li je uspeo, ali ili je ovo diskriminacija 3/4 korisnika mobilne i fiksne telefonije, ili ce biti da jos ni u poslovnicama nisu infornisani o ovome, i neznaju ni kako treba da naprave ovakav jedan ugovor....
Sta god da je velika sramota je za ovako veliku kompaniju kao sto je mt:s
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 20:09 - pre 180 meseci
"- Ako je projekat 066 imao toliko manjkavosti, mogu li tek zamisliti
šta će se ovde tek desiti.
- Ako i postane t-com u skorije vreme, nemoj te se ponadati da će to
nešto na bolje izmeniti."

Jeste i jedno i drugo i sve ostalo. Ova promocija je tek krenula,
pohvalio sam je kao IDEJU i jako se zabrinuo oko realizacije. Imamo
puno razloga da pretpostavimo da će krahirati, ali da ne trčimo pred
rudu -- ne mora da znači, uz svu rezervu i bojazan.

Barem ja nisam promoter MTS-a :)
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 20:30 - pre 180 meseci
Priča iz Subotice je stvarno horor.

Iako mislim da sam jasno napisao u prvom postu sve u vezi sa promenom
tarife, vidim da nije baš jasno: kada se izabere početna tarifa, može
da se menja samo na istu ili veću (kao kod sklapanja ugovora sa
telefonom). Međutim, ovde može bilo koja tarifa sem MyBel i nekih
retkih, tako da ako se ugovor zaključi na Profesionalnoj tarifi
(najjeftinija), onda tokom cele godine nema nikakvog odgraničenja u
izboru tarife.

N.B. Čujem da neko ima flajer, a na sajtu i dalje ni reči o akciji!
23. juna krenula, sada je praktično 6. jul. Logično, 14 dana treba
minimalno da se stavi na sajt, kao što je bilo potrebno 16 dana (!) da
moja uredna i kratka email reklamacija bude zavedena u sistemu.

O tempora, o mores! :)
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 20:34 - pre 180 meseci
^
p.s. Napisao sam i za slučajeve:
- da se fixni ne vodi na vlasnika (Odobrava direkcija za fixnu
telefoniju, info na 9813)
- ako fixni ima 5/6 cifara (korisnik bira 065 broj)
- ako 065 broj već postoji (korisnik bira 065 broj)

Akcija je samo za NOVE brojeve, ne može stari broj da se veže, makar
bio već isti kao fixni.

Mislim da sam pokrio sva pitanja :)

[Ovu poruku je menjao owim dana 08.07.2009. u 07:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
*.sksyu.net.



+64 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 20:49 - pre 180 meseci
OK je ovo sve, samo nerazumem zasto onda ne moze da se odradi ovo u subotici, pa makar morao i novi broj da vadim. To bi mi predtavljalo problem, ali s obzirom na povoljnost, ne bi bio toliki problem.
Ako je istina da vazi za sada ovo samo za BG, onda je diskriminacija, a ako u poslovnici u subotivi ni u call centru gotovo da nemaju pojima o ovoj akciji , onda je ovo velika sramota za mozda nasu najvecu i najprofitabilniju kompaniju.
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 20:50 - pre 180 meseci
Akcija ima manjkavosti, ali je naj veca prednost to sto se snizava cena
minuta i poruka za 50%. Tako se bar malo ublazavaju posledice skandaloznih
odluka o tarifiranju na minut.
zzviktor
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 20:51 - pre 180 meseci
Horor ili ne slika i prilika danasnjeg mt:s branda!!!!
zzviktor
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
*.sksyu.net.



+64 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"06.07.2009. u 21:09 - pre 180 meseci
Izgleda da jos niko iz mt:s -a nezna zapravo kako je ovo zamisljeno , i kako ce da bude u praksi.
Jos uvek nema zvanicnih obavestenja, ako i modelatori na mondo forumu tj korisnicki servis, jos uvek ne daje nikakve odgovore upucene preko foruima, kao i nikakva zvanicna saopstenja. Jedino jos uvek ostaje "nezvanicno" da akcije ima ( samo je pitanje za koga ).
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.masel.rs.



+12 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"07.07.2009. u 08:11 - pre 179 meseci
Kad god se pojavi neka promocija sa upola manjim cenama tj. duplo više minuta razgovora za isti novac, povećava se interval tarifiranja. Samo me plaši da posle nekog vremena ne bude 60s+30s ili 60s+60s...
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"07.07.2009. u 09:24 - pre 179 meseci
Biraju se standarni paketi; ako se oni promene, promenice se svima, ne
samo korisnicima ove kampanje.
Brine me realizacija od 0din/min fix-mob.
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
77.46.213.*



+21 Profil

icon Re: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"07.07.2009. u 11:00 - pre 179 meseci
Citat:
owim:Brine me realizacija od 0din/min fix-mob.

Pa valda standardno, naplaćivaće uspostavu veze + PDV za svaki poziv (prema cenovniku za odabrani tarifni profil) i ništa više, bez obzira na dužinu razgovora...
PS
Koliko čujem ovu promotivnu ponudu su dobili neki beogradski postpaid pretplatnici, napismeno sa poslednjim računom...
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Postpejd usluga: "Mobilni isti kao fiksni"

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 27205 | Odgovora: 135 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.