Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta koristiti za online transfer novca instant??

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Sta koristiti za online transfer novca instant??

[ Pregleda: 1807 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bockey80
Jovanovic Bojan

Član broj: 226698
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Sta koristiti za online transfer novca instant??27.06.2009. u 16:10 - pre 180 meseci
Pozdrav ,
verovatno je neko postavio slicnu temu, ne zamerite mi zbog toga....Zeleo bih da me neko uputi i posavetuje - na koji nacin da dobijem novac preko sajta na moj racun i koji servis da koristim?

Da pojasnim - koristim Moneybookers vec godinu dana i primam normalno novac na svoj devizni racun u banci, sve radi super, ali ovo sto zelim ne mogu preko MB-a.

Ojasnicu na primeru. Napravio sam sajt, nebitno koja je sadrzina....zelim sada da postavim integrisanu funkciju placanja na sajtu, recimo donacija. Kada posetilac klikne da zeli da donira, koji sistem treba da ubacim kako bi novac koji ce se njemu skinuti bilo sa kartice bilo sa paypala ili bilo cega drugog prebacio na neki moj racun? Da li treba da to uradim koriscenjem nekog online servisa koji ce mi proslediti novac (bilo cekom, bilo na devizni racun)?

Zivim u Srbiji, pa to ne mogu preko PayPal-a :(
 
Odgovor na temu

radredidisciplina

Član broj: 186306
Poruke: 84
*.ap.plala.or.jp



+2 Profil

icon Re: Sta koristiti za online transfer novca instant??30.06.2009. u 22:31 - pre 180 meseci
Paypal je za takve stvari idealan ali taj odgovor ti izgleda ne pomaze
mnogo. Tebi treba neki sistem za mikro uplate koji nema velike troskove
po transakciji, dozvoljava registraciju i poslovanje iz Srbije i moze da
posalje pare swift doznakom na racun u Srbiji. Novi servisi se stalno
pojavljuju pa je google tvoj prijatelj u potrazi za paypal alternativom.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Sta koristiti za online transfer novca instant??

[ Pregleda: 1807 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.