Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Japanski klima uredjaji

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Japanski klima uredjaji

[ Pregleda: 4240 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

richiemsch

Član broj: 222599
Poruke: 2
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Japanski klima uredjaji23.06.2009. u 15:40 - pre 180 meseci
Ljudi pomagajte! Vec sest meseci citam vasa izlaganja po forumu i sve o klimama mi je postalo prilicno jasno. Sada je doslo vreme da i ja napokon kupim klimu kojom bih prvenstveno grejao 50 kvadrata(jedna velika soba i mali hodnik). Iz svega sto sam cuo, resio sam da kupim Panasonic cs/cu e18 hkea! Medjutim, te klime u citavoj Srbiji nigde nema! S' obzirom da sam sa juga Srbije, nije mi bas isplativa kombinacija da se vucem do Beograda po jedan klima uredjaj, pa sam primoran da je potrazim u gradu Nisu. E tu je problem takodje. U Nisu ne postoje mesta gde bih kupio japanski klima uredjaj. Od svih, po mmom misljenju najbolja opcija mi je Lg c18 awr inverter i to samo zato sto moram, sto se karakteristika tice ( doduse i izgleda). Napominjem da sam spreman da za klimu dam oko 1000 - 1100 e. Imao sam prilike da upravo ovde procitam ne bas sjajne impresije o Lg inverterima i to me najvise zabrinjava! Da sam kojim slucajem nastanjen u Bg, verovatno bih do sad vec ugradio Toshiba daisekai multi (desetka plus trinaestica + 5,3 kw spoljna), ali nisam. Ako neko slucajno zna za neko mesto u Nisu ili Leskovcu gde bih mogao naci nekog Panasonica, Toshibu, Daikin, Futjitsu, Mitsubishi...neka mi javi. Molima za pomoc u vezi moje potencijalne kupovine Lg c18awr! unapred se zahvaljujem svima vama!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Japanski klima uredjaji

[ Pregleda: 4240 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.