Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otvaranje hostela

[es] :: Vodič za posao :: Otvaranje hostela

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 52585 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deni web dizajn
web dizajner, web programer
Beograd

Član broj: 295445
Poruke: 344
*.dynamic.sbb.rs.



+71 Profil

icon Re: Otvaranje hostela15.08.2013. u 17:19 - pre 130 meseci
Jako malo hostela ima dobro mesto na Google tog ti rezervacijoni sajtovi ga imaju...

Moja iskustva govore da cim sajt dodje na dobro mesto ima skoro isto ili cak vise poseta preko sajta... Normalno sajt mora da bude na vise jezika...

Ali ipak treba prijaviti sajt na sajtove za rezervacija i dobar seo... Zasto? Pa ako imas 50 godistiju i ovecas samo za 10 od tih 10 tebi sve pare skoro idu u dzep... Dok od prvih 50 dok platis odrzavanje, troskove, radnika koji radi... Posle kad je to sve placano svaki sledeci dolazi kao cista zarada...

Ma da ove dva nacina je tesko porediti nekom znaci dobro mesto na Google ako je za ime hostela na prvoj stranici meni recimo znaci dobro mesto ako je za hostel beograd prva polovina prva stranice Google...
...
 
Odgovor na temu

mil777
Beograd

Član broj: 303876
Poruke: 14
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Re: Otvaranje hostela15.08.2013. u 17:27 - pre 130 meseci
Google optimizacija je super za domace goste koji znaju gde idu,
za strance bekpekere bitna su samo dva-tri svetska rezervaciona sajta i kritike koje hostel tu ima,
a praksa, ipak, pokazuje da je delenje flajera i hvatanje gostiju na zeleznickoj stanici najefikasnije od svega navedenog.
 
Odgovor na temu

Deni web dizajn
web dizajner, web programer
Beograd

Član broj: 295445
Poruke: 344
*.dynamic.sbb.rs.



+71 Profil

icon Re: Otvaranje hostela15.08.2013. u 17:36 - pre 130 meseci
Zavisi kako kome opet... Ja imam klijenta koji dobije 40 rezevacija preko svog sajta koji nigde ne reklamira samo ima dobro mesto... to je oko 150 nocenja posto ima cesto vece grupe... Da ne bude zabune kad kazem 40 rezervacija to je gore dole ali taj prosek i prosek za 12 meseci je da je bilo 150 nocenja preko sajta...

Dok sajtovi za rezervaciju donesu oko 10 mesecno... Flajere je delio ali kaze kosta ga svaki dan 30 eura deljanja a nekad bude gostuju nekad ne... 30 puta 30dana je 900eura nije malo...

A domaci gosti se mogu loviti i na reci prenociste beograd, smestaj Beograd, cak i apartmani...

Za neke reci dobro mesto za Google a za neke moze i Adwords....

Svaka reklama koja se isplati je dobra... A najbolje je imati vise nacina nije dobro osloniti se na jedan....

E sad neko zna dobro da nadje i uhvati goste na z stanici nekom to ne ide od ruke... Tako isto i optimizacija za Google...


...
 
Odgovor na temu

M i k i

Član broj: 149156
Poruke: 48
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Otvaranje hostela15.08.2013. u 23:00 - pre 130 meseci
@Deni web dizajn, mil777
Hvala na odgovorima.
 
Odgovor na temu

bokilimokili
Bojan Ristic
securiti

Član broj: 187340
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Otvaranje hostela12.09.2016. u 11:04 - pre 92 meseci
Zdravo, mene zanima otvaranje hostela. Imam kuću u Nišu kod autobuske stanice , pored pijace na 50 metara od ulaza u tvrđavu. Kuća je na tri sprata sa stanovima koje sada trenutno izdajem i hteo bih da joj promenim namenu. Zanima me procedura za otvaranje hostela! Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Otvaranje hostela

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 52585 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.