Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gladiatus ban ! :(

[es] :: Wireless :: Gladiatus ban ! :(

[ Pregleda: 2823 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maximus decimus
Bih

Član broj: 222605
Poruke: 27
91.191.37.*



Profil

icon Gladiatus ban ! :(22.06.2009. u 13:29 - pre 180 meseci
Ja i svi moji drugovi iz mog sela smo dobili ban na browser igrici Gladiatus..

Razlog je multy, a mi koristimo wireless internet...

Moze li mi neko pomoci ili reci neki savjet ???

Hvala svima..
Just do it !!!!
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: Gladiatus ban ! :(23.06.2009. u 18:12 - pre 180 meseci
pitanje bas i nije za ovaj forum...
a prvo treba da provalite kako su vas banovali,preko korisnickog imena ili ip adrese pa tek onda da trazis nacin da resis problem.
ako je preko ip adrese to bi se dalo resiti ako bi isao preko nekog proksija ili ako ti provajder ima dinamicke ip adrese a ovo za user nema resenja osim naravno da otvorite nove naloge.
slabo se razumem u online gaming pa neka me neko ispravi ako ima nacin.

pozdrav
 
Odgovor na temu

joes@
Slavko Mitrovic
Smederevo

Član broj: 49749
Poruke: 127
93.86.149.*



+1 Profil

icon Re: Gladiatus ban ! :(23.06.2009. u 21:16 - pre 180 meseci
Admini na serveru na kome su te banovali mogu te unban. Da bi se ponovo nakačio na server neophodno je da kupiš (?) drugi ključ i da ga uneseš i restartuješ igricu.U tom slučaju gubiš profil (ne znam da li to imaš u igrici), ali se i on može sačuvati unosom u Actavision, ali punk buster ga može otkriti i praviti ti probleme na serverima na kojima je neophodno imati PB t.j. izbacivaće te. Iskoristi priliku da saznaš zašto su te banovali. Punk Buster kickuje sa servera po kriterujumima jačim ili slabijim koje postavi admin, ali ban dobijaš od admina - direkt. Idi na sajtove na kojima su experti za ovu oblast. Moraš da izgooglaš, ja imam samo za call of duty 4. Možda si upao i na "pogrešan" server i po nečemu se nisi svideo adminu - mnogo si chatovao sa ortacima, koristio "bre" (:)), igrao kvarno, koristio chiteve ili nedozvoljena sredstva.
 
Odgovor na temu

RiciSambora
Banja Luka

Član broj: 150572
Poruke: 388



+5 Profil

icon Re: Gladiatus ban ! :(24.06.2009. u 00:20 - pre 180 meseci
Cini mi se da je gladiatus browser-based (nesto na faznon onog Traviana i 1000 slicnih) tako da nema PB (i ja nisam u svijetu igrica pa ne znam 100%), tako da su oni vjerovatno popili ban po opsegu IP adresa (a mozda su im i nalozi banovani). Vjerovatno su radili nesto protiv pravila. Najbolje je kontaktirati i admine pa vidjeti u cemu je problem. Ako bas hoces da "upadas" onda mozes koristiti proxy-e kao sto je neko vec spomenuo, a ako je nalog banovan onda nema nista od tog naloga dok se ne vidi sa administratorima. E sad stvarno ne treba biti talenat da se zakljuci da li je banovan nalog ili adresa.

BTW. Nije za ovaj podforum.
 
Odgovor na temu

joes@
Slavko Mitrovic
Smederevo

Član broj: 49749
Poruke: 127
93.86.149.*



+1 Profil

icon Re: Gladiatus ban ! :(24.06.2009. u 07:08 - pre 180 meseci
Moguće da je po ip-u banovan. Da nađeš server i njegov sajt možeš instalirati Game Tracker ili Xfire (izgooglaj) i preko njih kontaktirati admina. Ti programi će ti pomoći da nađeš druge servere tako da ti taj na kome si banovan, neće biti važan.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Gladiatus ban ! :(

[ Pregleda: 2823 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.