Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa štampanjem Samsung SCX 4200

[es] :: Ostali hardver :: problem sa štampanjem Samsung SCX 4200

[ Pregleda: 1715 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2-D
Duško Dragoljević
studiram
Silbaš - Sombor

Član broj: 102001
Poruke: 2
93.87.154.*

Sajt: www.myspace.com/dufko


Profil

icon problem sa štampanjem Samsung SCX 420009.06.2009. u 19:07 - pre 180 meseci
Posle skoro 3 meseca korišćenja ovog all-in-one štampača danas mi se pojavio jedan problem. Naime, kad pokušam da štampam bilo šta sa računara štampač mi ispiše da nema papira, iako je odeljak za papir pun. Funkcija fotokopira radi bez problema, čak i više kopija od jednom.
Probao sam i da reinstaliram driver i ništa. Da li je iko imao sličan problem, makar i na nekom drugom Samsungovom štampaču, interesuje me da znam šta se desilo. Imam garanciju na njega 3 godine, pa me interesuje da li to podleže istoj. Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

expocetnik
suma striborova

Član broj: 211665
Poruke: 18
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: problem sa štampanjem Samsung SCX 420017.06.2009. u 17:57 - pre 180 meseci
Imao sam nekoliko slucajeva kada stampac prijavljuje da nema papira a u stvari ima i nece da stampa.Problem je bio uglavnom mehanicke prirode ( od zaglavljivanja cigareta koje su slucajno zavrsile u stampacu pa do kojekakvih papirica i folija zaglavljenih negde u sistemu valjaka koji provlace papir kroz stampac).Posto kaxes da normalno stampas pri kopiranju a samo funkcija stampe sa racunara ne funkcionise prvo bih ti predlozio da proveris USB kabel kojim je povezan stampac i PC. Pokusaj da ga ukljucis u drugi USB port ( naravno podesi u upravljackom programu ako je potrebno ), ili probaj drugi kabel.Sto se tice garancije od tri godine ona vazi samo ako si koristio originalne Samsung tonere inace nista. Pozdrav i srecno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: problem sa štampanjem Samsung SCX 4200

[ Pregleda: 1715 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.