Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

gps hp i mape i sve...:)

[es] :: GPS :: gps hp i mape i sve...:)

[ Pregleda: 1063 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miki987

Član broj: 208123
Poruke: 511
93.86.134.*



+5 Profil

icon gps hp i mape i sve...:)28.05.2009. u 14:34 - pre 181 meseci
pozdrav ljudi.obzirom da sam nov u ovome jako se slabo snalazim sa gps uredjajem koji imam. prozivodjac same navigacije (pda ili pna mislim???) je HP ipaq hx2000 a uz ovaj uredjaj sam dobio drajvere kao za stampac HP-ov gde imam nsto na nemackom i NISTA ne razumem ni to da li je neki drajver, softwer...E sad ono sto mene zbunjuje je sta ce mi sad drajveri NAVIGON-a u kutiji, imam ih 3 i isto su na nemackom jeziku. Navigacija radi (valjda) ali u folderu maps nemam nijednu mapu (ako tu stoje :)) i gotovo da cu da skrenem od muke jer mesec dana stoji u kutiji a ne mogu ga koristiti.Gde da nadjem mape, postoji li neki softwer za njega posto mi je sve poprilicno zbrkano, kako da organizujem sam svoj sadrzaj...su pitanja na koja nemam odgovore. Mape su mi najvaznije, ne mogu nigde da ih nadjem, od oficijalnog sajta nista nema, ili ne razumem citaj ( nelogicno mi da se mape placaju) imam gomiu nekih serial numbera nalepnica koje su mi dosle zajedno sa uredjajem ali ni to nemam pojma kako da iskoristim.Stvarno bi mi dobrodosl pomoc
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: gps hp i mape i sve...:)

[ Pregleda: 1063 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.