Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koordinacije MTS-a i dilera u vezi s kupovinom telefona

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Koordinacije MTS-a i dilera u vezi s kupovinom telefona

[ Pregleda: 4355 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Koordinacije MTS-a i dilera u vezi s kupovinom telefona20.05.2009. u 23:56 - pre 181 meseci
Primer koordinacije MTS-a i dilera u vezi s kupovinom telefona (u vezi s mojim slučajem javno iznetim u Forumu). I jednima i drugima poslao sam detaljno problem i svoj broj ugovora, dakle gladaju u istu bazu.


Dopis MTS korisničkog (na email):

Postovani,
Imate pravo da sklopite promo ugovor i pre isteka 12 meseci uz kupovinu telefona ukoliko vec niste uzeli aparat. Ugovor ce trajati 36 meseci od dana sklapanja.
S' postovanjem Telekom Srbija


Odgovor dilera (na email):

-vi ste 19.12.2008 vezali vas broj promo kampanjom vezanom za vaucer The Police koji traje 12 meseci
-niste u mogucnosti da uzmete telefon do isteka gore navedene kampanje tj.do 19.12.2009


Prosleđujem dileru mail od MTS korisničkog, odgovor dilera:

Mi smo MTS dileri i kod nas su drugacije procedure. Jer vecina telefona u nasoj MTS ponudi, su nasi telefoni iz nase prodaje, te samim tim mi cinimo „uslugu“ MTS-u.

================

Bilo bi sjajno da jedni drugima ne čine uslugu, već da uz jedan kratki poziv dobijem jedinstven odgovor i meni učine uslugu za kou ću platiti. Da li tražim "mačku u džaku"?

Dva puta sam zvao 789, dobio različite odgovore, 2 puta postavio pitanje ovde na forumu, pisao MTS korisničkom servisu; 2 puta zvao dilera i pričao sa supervizorom koji je "prošao proces MTS obuke" koji mi je rekao da je princip APP (ako prođe - prođe), i da ako se unese u aplikaciju i ona prihvati -- nema više nazad. Kao da je reč o ones in a life time opportunity gde biram između crvene i plave pilule i da nema više nazad!

Ping-pong me žestoko smorio, kao da se dopisujem sa g-đom Timošenko i g-dinom Putinom. :angry:
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Koordinacije MTS-a i dilera u vezi s kupovinom telefona

[ Pregleda: 4355 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.