Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

InoCall usluga i kao tarifni dodatak za fiksni

[es] :: Fiksna telefonija :: InoCall usluga i kao tarifni dodatak za fiksni

[ Pregleda: 2680 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon InoCall usluga i kao tarifni dodatak za fiksni14.05.2009. u 15:12 - pre 181 meseci
"Telekom Srbija je za sve korisnike fiksne telefonije koji pozivaju brojeve u inostranstvu obezbedio novi tarifni dodatak Međunarodni razgovori.

Ova usluga omogućava telefoniranje ka destinacijama u inostranstvu sa fiksnog telefona po znatno nižim cenama, što samim tim može da utiče na smanjenje mesečnih troškova.

Mesečna pretplata za Međunarodne razgovore iznosi 99 dinara (bez PDV-a) i plaća se kroz telefonski račun. Dodatnu pogodnost u korišćenju ove usluge predstavlja i to što se poziv upućuje na isti način kao i kod uobičajenih međunarodnih poziva: 00 za međunarodni poziv, zatim pozivni broj zemlje i grada, a potom broj telefona.

Aktiviranjem tarifnog dodatka Međunarodni razgovori, za samo 4,8 dinara po minuti korisnici će moći da pozivaju fiksne mreže u Hrvatskoj, Makedoniji, Sloveniji, Nemačkoj, Austriji, Italiji, Švajcarskoj, Francuskoj, Švedskoj, Velikoj Britaniji, Mađarskoj, Kini, SAD, Kanadi i Australiji, dok će za minut razgovora sa Rusijom, Rumunijom i Grčkom izdvojiti 9,6 dinara.

Cena minuta razgovora prema svim mobilnim mrežama u SAD i Kanadi takođe iznosi 4,8 dinara sa uračunatim PDV-om.

Zahtev za aktivaciju tarifnog dodatka Međunarodni razgovori korisnici mogu podneti pozivanjem broja Info servisa 9813 ili u korisničkim servisima Telekoma Srbija."
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
79.101.190.*



+267 Profil

icon Re: InoCall usluga i kao tarifni dodatak za fiksni26.05.2009. u 13:08 - pre 181 meseci
Pitao ja, gledali me bledo. Nikad culi.

Ponudili ugovor; 600 rsd jednokratno + 2000 rsd mesecno. Linija sluzi samo za inocall. Podrzan veci broj drzava ...


U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
77.46.232.*



+267 Profil

icon Re: InoCall usluga i kao tarifni dodatak za fiksni28.05.2009. u 07:24 - pre 181 meseci
Potroseno malo vremena ali isterana stvar na cistac ....

Ako vam treba ovo gore, trazite InoCall PLUS, postoji 5 razlicitih verzija u ponudi sa razlicitim zemljama, cenama, uslovima ....
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: InoCall usluga i kao tarifni dodatak za fiksni

[ Pregleda: 2680 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.