Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wolvix i kaffeine player

[es] :: Linux desktop okruženja :: Wolvix i kaffeine player

[ Pregleda: 2041 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gorankorg
goran tomic
kumanovo

Član broj: 23042
Poruke: 57
79.125.237.*



Profil

icon Wolvix i kaffeine player11.05.2009. u 20:42 - pre 181 meseci
Pozdrav svima
Imao bih nekoliko pitanja i unapred hvala za brze odgovore ( jer se vec danima mucim ).
1.Dali moze funkcionirati kaffeine player u xfce okruzenju.Naime ja sam uspeo da instaliram kafeine i osposobim ga za rad ( konkretno za dvb kanale i slobodne i kodirane,sve to radi super ) ali sam morao da instaliram pre toga-Qt,Kdebase,Kdelibs i Kdeartwork.Sta sam dobio...Wolvix u KDE okruzenju a nije mi to cilj.Jel postoji neka druga caka.Znaci da bude xfce a da radi kaffeine.

2.Ako to nije moguce,koji bi mi drugi player preporucili za xfce ( znaci btno mi je za Skystar 2 Dvb kanale ) Ja sam bas sinoc uspeo da nekako instaliram i podesim XAWTV ali samo slobodni kanali a nije mi ni to bas cilj,samo slobodni.
Dali mozda postoji sc plugin za xawtv,ja nisam mogao da nadjem.

3.( ovo nije pitanje vec sugestija ) Samo mi nemojte preporucivati VDR,mozda je najbolji i verujem da je tako ali ko ce da ga instalira.
Ako ima neko dobre volje pa da dodje u Kumanovo o mom trosku da instalira VDR,onda moze hahahhaa Mala sala.

4.I na kraju jedno pitanje koje nema veze sa bilo kom okruzenju,vec se odnosi na TV out ( ja se unapred izvinjavam sto sam bas ovde postavio ovo pitanje )
Dali moze da kad pustim recimo divx film ili neki sat.kanal ili bilo koji video,da na tv-u ide fullscreen .

Unapred hvala
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux desktop okruženja :: Wolvix i kaffeine player

[ Pregleda: 2041 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.