Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dedicated server iz telekoma ili negdje drugo

[es] :: Hosting :: Dedicated server iz telekoma ili negdje drugo

[ Pregleda: 2248 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

n3rm1n
Nermin Đedovic
frex hosting

Član broj: 178098
Poruke: 18
*.sa.hs-hkb.ba.

Sajt: www.frexhosting.info


Profil

icon Dedicated server iz telekoma ili negdje drugo25.04.2009. u 16:39 - pre 182 meseci
zzzz

Potreban mi je dedicated (namjenski) server trzio sam mnoge hosting companije naisao sam na telekom srbija al kod njih nigdje nema cijena koliko i sta kosta.

Pa me interesuje cijenovnik njihovih usluga.A ako neznate koje su cijene i ponude onda nadjite neke druge hosting kompanije.
Volio bi od telekoma srpske da zakupim al nigdje cijenovnika a ako nebudete nasli od njih moza od nekog drugog.

Ukratko :

-Interesuje me cijene namenskih [dedicated] servera ovdje kod nas da se kupi [ blize bih,srbija,hr ]

-Da se moze placati preko ziro racuna ne karticom i kontakt msn ostavite od njhi


frexhosting.info - Game hosting
Frex hosting serveri vec od 2 eura
 
Odgovor na temu

Dusan Filiferovic

Član broj: 198009
Poruke: 670
93.87.181.*

Sajt: www.contrateam.com


+24 Profil

icon Re: Dedicated server iz telekoma ili negdje drugo25.04.2009. u 16:51 - pre 182 meseci
MSN nemaju sigurno :)

Placanje moze preko racuna 100%, a verovatno i karticom, sto se tice cene, ne ocekuj da je mala. Najbolje je da im posaljes email i pitas da ti posalju ponudu.
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Dedicated server iz telekoma ili negdje drugo25.04.2009. u 18:10 - pre 182 meseci
Većina domaćih provajdera nudi tu uslugu, mislim da ni kod jednog nećeš naći za manje od 8000 dinara. Jedino bi morao da provjeriš da li možeš kao lice iz BiH da sklopiš ugovor sa nekim od provajdera ovdje.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Dedicated server iz telekoma ili negdje drugo

[ Pregleda: 2248 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.