Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!

[es] :: Hosting :: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 19484 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

curug07
priv bizz
Novi Sad

Član broj: 171861
Poruke: 81
212.200.166.*

Sajt: www.curug.info


Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 15:19 - pre 182 meseci
Citat:
Oklop ce sigurno raditi i dalje! Niko nije ni pominjao zatvaranje oklopa. E sad usluga kakva ce biti u buducnosti...

jockeal- Mislim da nisam ni ja pominjao zatvaranje Oklopa, niti to želim. Gospodin Vojin je čovek odličan za saradnju uvek bio, barem prema meni. Nikakve primedbe ja za njega nemam, čak samo pohvale.
Štetu ogromnu trpim, pre svega zbog sajtova koje sam uradio drugima.
Hajd za moje nekako i da sačekam, pa makar izgubio naravno na vremenu i novcu...
Problem je - sajtovi za druge, a niko se ne oglašava da kaže- kada će problem biti otklonjen, da izvučem iz back up-a sajtove...
Naravno da neću da zovem gospodina Vojina.
Shvatam da mu nije lako i čude me ovi što se raduju tudjoj nesreći, jer se ovo zaista može nazvati nesrećom.
Samo mu još ja falim da mu stajem na muku, i da ga pitam ono što su i drugi pitali..
Samo želim i želeo bih da ako ovo vidi- da ovde neko novije obaveštenje, jer na sajtu već par dana nema ništa, a i počeo je "zoki" da pada svaki čas.
Ja sam bio zadovoljan uslugom u smislu- koliko para - toliko i muzike naravno.
Niko ovo nije očekivao ali eto.
Meni je samo bitno da oklop što pre proradi, i da znam kad će to biti..
Neki sajtovi jednostavno ne mogu da čekaju.
Plaćeni su i ljude ne zanima ko, šta , gde, hackeri, serveri i slično..
Ni ne znaju šta je to i ne treba da znaju.
Platili su sajtove, i hoće da ih vide na netu.


Upoznajmo Srbiju:
Curug srce Vojvodine: WWW.CURUG.INFO
WWW.CURUGPRO.INFO
Curug: www.Curug.biz
Zabalj: www.Zabalj.biz
Stampa na soljama, majicama, pepeljarama www.NsPromo.info
 
0

curug07
priv bizz
Novi Sad

Član broj: 171861
Poruke: 81
212.200.166.*

Sajt: www.curug.info


Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 15:23 - pre 182 meseci
Citat:
Oklop u tom slucaju duzan da u najkracem mogucem roku osposobi i vrati na staro sve sta je i kako je bilo, a ne da se za to ceka....koliko vec vremena?

zaraza- slažem se, ali šta ako je kvar toliki da to prevazilazi njihove mogućnosti???
Šta ako je sve uništeno?
Ovi hackeri očito nisu amateri, čak daleko od toga.
Očito je meni da Oklop.sr ne može ovaj problem sam da reši, i samo želim da znam- kad će to rešenje biti, ma kakvo bilo.
Meni je bitno da se server povrati i da mogu svoje sajtove da obnovim..
Nije mi teško da utrošim 24 časa rada na obnavljanju.
Bitno mi je da to sve postane ponovo vidljivo na netu.

Upoznajmo Srbiju:
Curug srce Vojvodine: WWW.CURUG.INFO
WWW.CURUGPRO.INFO
Curug: www.Curug.biz
Zabalj: www.Zabalj.biz
Stampa na soljama, majicama, pepeljarama www.NsPromo.info
 
0

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
91.185.111.*

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 15:36 - pre 182 meseci
Citat:
curug07: zaraza- slažem se, ali šta ako je kvar toliki da to prevazilazi njihove mogućnosti???
Šta ako je sve uništeno?
Ovi hackeri očito nisu amateri, čak daleko od toga.
Očito je meni da Oklop.sr ne može ovaj problem sam da reši, i samo želim da znam- kad će to rešenje biti, ma kakvo bilo.
Meni je bitno da se server povrati i da mogu svoje sajtove da obnovim..
Nije mi teško da utrošim 24 časa rada na obnavljanju.
Bitno mi je da to sve postane ponovo vidljivo na netu.



Koliko ja vidim server je ok.za sada nekima se ne vidi samo index strana i to moze da se povrati ali morate poslati ticket support.server nije unisten ili ne znam sta pa da ne moze da se vrati i postoji beckup samo ste Vojin nece da vrati kompletan beckup da ne i sajtovi (tipa neki forum) izgubili ono sto je danas pisano po njima ili juce a beckup je stariji pa zato kome se jos uvek ne vidi index neka posalje support ticket pa ce se beckupovati sajt po sajt.
Sve je to ok i moze da se bekapuje ali njih su uzei na zub odavno i pitanje je vremena da li ce ih sutra ili za 5 dana ili tri meseca opet neko napasti.jednostavno ne postoji savrsena zastita servera.

 
0

CreepyBre
Student

Član broj: 160857
Poruke: 14
91.148.90.*



Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 15:46 - pre 182 meseci
Koliko ja vidim jos uvek nije ok. Ni jedan moj sajt ne radi, a koliko i vidim ni Oklopov sajt.
 
0

V.I.T.R.I.O.L.

Član broj: 220462
Poruke: 19
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 15:53 - pre 182 meseci
To sa index stranom je bilo tako pre nego su pokušali da povrate sajt. Tada sam ja ulazio u joomla administraciju, nisam mogao u kontrol panel, a stranice su mi se otvarale ako bih išao direktno na njih. Sad ništa više ne radi, ali ama baš ništa. Mislim da su mogli da bar stave neko sveže obaveštenje tipa "radovi su još uvek u toku".
 
0

V.I.T.R.I.O.L.

Član broj: 220462
Poruke: 19
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 15:57 - pre 182 meseci
A sada sam pokušao da udjem na oklop sajt da vidim ima li neko obaveštenje, ovaj što je prebačen na zoki domen, ali sam dobio sledeću poruku:

502 Bad Gateway (connection refused)


If you are receiving this response, the customer server refusing connections from our proxy.
We are only serving as an intermediate proxy in this matter and do not manage or control the actual web site or servers. Please contact support for the website you are trying to reach.
Thank you.
 
0

curug07
priv bizz
Novi Sad

Član broj: 171861
Poruke: 81
212.200.166.*

Sajt: www.curug.info


Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 16:23 - pre 182 meseci
Citat:
view: Koliko ja vidim server je ok.za sada nekima se ne vidi samo index strana i to moze da se povrati ali morate poslati ticket support.server nije unisten ili ne znam sta pa da ne moze da se vrati i postoji beckup samo ste Vojin nece da vrati kompletan beckup da ne i sajtovi (tipa neki forum) izgubili ono sto je danas pisano

Ne znam šta ti vidiš, ali sada je i "zoki" sajt oboren!!!
Niti može da se udje na njega, a kamoli da se šalje ticket support.
Ne može da se pristupi nalogu.
Sajt se pojavi pa nestane.
Nije da nema index stranice- nema ničega.
Može li za početak da se bar obezbedi stabilnost sajta oklop.sr, i da se obezbedi pristup nalozima..
Ako imaš kontakt sa gospodinom Vojinom, zamoli ga da napiše novo saopštenje na sajtu, ili bar ovde ( ima nalog ).
Sve je devastirano.
Vojin nije kriv.
I ovi nisu hackeri već crackeri koliko se ja razumem - jer su napravili štetu i to ne malu.
5 dana je sve oboreno.
Bar da znam kad će da bude popravljeno i da "mirno spavam".

Upoznajmo Srbiju:
Curug srce Vojvodine: WWW.CURUG.INFO
WWW.CURUGPRO.INFO
Curug: www.Curug.biz
Zabalj: www.Zabalj.biz
Stampa na soljama, majicama, pepeljarama www.NsPromo.info
 
0

V.I.T.R.I.O.L.

Član broj: 220462
Poruke: 19
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 16:35 - pre 182 meseci
Ako mu obaraju i taj sajt znači da se neko gadno namerio na njega. Koliko ljudi uopšte radi u oklopu i kakva je tu tehnička podršaka i administracija u smislu osposobljenosti da se nose sa ovakvim situacijama?
 
0

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
91.185.111.*

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 16:38 - pre 182 meseci
Citat:
Poštovani klijenti,

Prekjuce je izvrsen napad velike grupe palestinskih hakera koji su "u borbi protiv Izraelaca" uspeli da zaobidju sve zastite na serveru i ishakuju sve naloge. Juce je ceo dan bila rekonstrukcija fajlova i pojacanje zastite. Nocas je uglavnom proradilo sve. Otezan je jos pristup cPanelu. Klijenti kojima je hakovanjem ostecena indeks stranica a nemaju backup tog fajla, neka ostave ticket sa subjectiom: "backup index fajla" i uradice se parcijalni restore podataka za te klijente, pocevsi od petka ujutru, i samo za klijente koji zatraze restore indeks fajla. U nemogucnosti smo da uradimo full restore svih podataka posto je vecina sajtova, pogotovu foruma, vec online i pregazili bi tim full restore njihove sveze podatke.

Probijanje zastite nije nista novo na internetu, postala je nazalost svakodnevnica, igrom slucaja smo prekjuce odabrani mi. Ako hakeri mogu da provale u NASA ili Pentagon servere, sto ne bi i kod nas. I nismo prvi a na zalost ni poslednji domaci provajder koji je imao komplet ishakovan server.

Takodje vas molimo da pratite dalja obavestenja logovanjem na vas oklopov nalog i pregledanje sekcije "Obavestenja".

S poštovanjem,
Vojin Petrović
direktor Oklop Srbija


Ovo je zadnje obavestenje koje je bilo a sad i ja vidim da nista ne radi.Nemam kontakt sa vlasnicima oklopa.mislim imam kao i svi vi ostali.imam negde zapisan vojinov fiksni ali se verovatno nece nikom javiti dok ne resi sve probleme...verujem da daje sve od sebe ali da ni on nezna tacno da vam kaze kad ce sve biti vraceno
 
0

curug07
priv bizz
Novi Sad

Član broj: 171861
Poruke: 81
212.200.166.*

Sajt: www.curug.info


Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 16:54 - pre 182 meseci
Citat:
view: Ovo je zadnje obavestenje koje je bilo a sad i ja vidim da nista ne radi.Nemam kontakt sa vlasnicima oklopa.mislim imam kao i svi vi ostali.imam negde zapisan vojinov fiksni ali se verovatno nece nikom javiti dok ne resi sve probleme...verujem da daje sve od sebe ali da ni on nezna tacno da vam kaze kad ce sve biti vraceno

Imam ja i fixni i mobilne, ali čemu?
Zašto čoveka zvati i stajati mu na muku.
Oklop hostuje ogroman broj sajtova i nije svejedno kada sve to odjednom nestane.
Vojin je fantastičan čovek, uvek spreman da pomogne i da objašnjenje za sve.
Ovih dana ga nisam zvao, jer sam pretpostavio da ga stotine drugih zovu..
Treba ga ostaviti na miru da pokuša da popravi štetu.
Samo bih voleo da nam se obrati javno, da znamo bar - KADA će oklop.sr proraditi!!!
Verujem da se Vojin angažovao maksimalno i treba ga razumeti.
Čovek je odgovoran i pošten i kao što nama nije lako zbog naših sajtova (mojih desetak), tako je njemu još gore jer je stotine ljudi njemu poklonilo poverenje i platilo za to..

Upoznajmo Srbiju:
Curug srce Vojvodine: WWW.CURUG.INFO
WWW.CURUGPRO.INFO
Curug: www.Curug.biz
Zabalj: www.Zabalj.biz
Stampa na soljama, majicama, pepeljarama www.NsPromo.info
 
0

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
91.185.111.*

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 17:00 - pre 182 meseci
Posalji mu sms na mobilni da se javi ovde na Es forum
 
0

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 19:05 - pre 182 meseci
O (ne)ozbiljnosti Oklop hostinga može da se napiše čitava studija, samo na osnovu tema na ovom forumu. I prosto se šokiram kad vidim da ljudi kao curug07 opet odnekud iskaču i pišu to što pišu.
Al dobro.

Ovo njihovo obavještenje je posebno smiješno.

Zaista mi nije jasno zašto ne prestanu da se bave hostingom...
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

curug07
priv bizz
Novi Sad

Član broj: 171861
Poruke: 81
212.200.166.*

Sajt: www.curug.info


Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 19:38 - pre 182 meseci
Citat:
Tyler Durden: O (ne)ozbiljnosti Oklop hostinga može da se napiše čitava studija, samo na osnovu tema na ovom forumu. I prosto se šokiram kad vidim da ljudi kao curug07 opet odnekud iskaču i pišu to što pišu.
Al dobro.
Ovo njihovo obavještenje je posebno smiješno.
Zaista mi nije jasno zašto ne prestanu da se bave hostingom...

Svaka tebi čast kao moderatoru, ali ovo što si napisao je potpuno neprofesionalno.
Odkud tebi pravo da ocenjuješ hosting bilo čiji.
Moderatorova svrha je da "uredjuje teme" a ne da bude pristrasan- kao što si ti sada.
Da li su oni ozbiljni ili neozbiljni, to je tvoje subjektivno mišljenje, kao što i svi mi imamo neko svoje mišljenje i stav.
Tome i služe postovi da razmenimo mišljenja, naravno - argumentovano.
I šta ti imaš da se "šokiraš" mojim iskakanjem???
Ti mene nisi ni malo šokirao, već si me razočarao gomilom etiketa prilepljenih.
Ako misliš da je saopštenje smešno, zašto ti smeta nečije tudje mišljenje u vezi toga?
Ovde smo da pitamo, da pomognemo jedni drugima, da se posavetujemo.
Više glava zna mnogo više od jedne.
Naravno, moj je problem što mi je "nevidljivo" desetak sajtova i ti sve ovo gledaš drugačijim očima, ali ne možeš da zabranjuješ da se o ovome argumentovano polemiše, jer je aktuelno i tiče se jako mnogo ljudi.
Pozdrav tebi naravno.
Budi objektivan.
Tim pre što si moderator ovde.


Upoznajmo Srbiju:
Curug srce Vojvodine: WWW.CURUG.INFO
WWW.CURUGPRO.INFO
Curug: www.Curug.biz
Zabalj: www.Zabalj.biz
Stampa na soljama, majicama, pepeljarama www.NsPromo.info
 
0

V.I.T.R.I.O.L.

Član broj: 220462
Poruke: 19
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 19:46 - pre 182 meseci
A da budemo malo objektivni. Ja sticajem okolnosti znam neke domaće administratore i ono što sam ja od njih čuo je da su svi domaći hostinzi neozbiljni i da svi imaju "rupe". tačnije da neko hoće može da hakuje skoro svaki ovdašnji hosting servis. Samo što verovatno sezam i ostali imaju mnogo više ljudi koji time onda mogu da se bave. ja zapravo nemam pojma da li Oklop ima neki tim koji to održava ili je to samo par ljudi tako da o tom aspektu problema neću dagovorim. Jednostavno ne znam detalje.
 
0

shitza
Niš

Član broj: 147196
Poruke: 25
79.101.137.*



+1 Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 20:01 - pre 182 meseci
@curug07

Šta je sa tobom čoveče? Zašto razvodnjavaš temu? Zašto maltretiraš ljude koji imaju muku komentarima kako je Vojin divan čovek? Možda treba da mu se upišemo svi u spomenar ?

Svako ko se bavi bilo kojim poslom mora da ima i odgovornost. Ja sam zbog jednog sajta (a imam ih 3 na Oklopu) uplatio novi hosting, preusmerio name servere i formirao ponovo iste email adrese da me klijent ne bi za glavu skratio jer je BAŠ TADA KADA NIŠTA NE RADI trebao da primi/pošalje tendersku dokumentaciju i ponudu za veliki posao. Sreća što je domen registrovan na drugom mestu pa sam to i mogao da uradim.

Dakle ako oni ne mogu, bolje neka plate nekoga da to uradi ... a ne da se razvlače k'o svinjska creva (ovo je bez uvrede i ništa lično, čini mi se samo da je lepo poređenje) ... evo, čini mi se već peti dan

PS: apsolutno ništa ne mogu loše da kažem o ljudima iz Oklopa, jer su makar prema meni do sada bili I VIŠE NEGO KOREKTNI.
 
0

Bassiana
Goran Stojšić
Vlasnik firme Bassiana
Ruma

Član broj: 220719
Poruke: 6
91.143.222.*

Sajt: www.bassiana.com


Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 20:26 - pre 182 meseci
Pozdrav svima,pošto sam nov ovde.Hteo sam od vas da čujem ako ima nešto konkretno u vezi oklopovog servera.
Imam sajt www.bassiana.com koji je hostovan na oklopu.Sajt mi je napravljen za firmu(cela proizvodnja,modeli i kontakti).Napravio sam glupost jer sam u kontakte stavio mail adrese sa nastavkom bassiana.com i čim nema sajta ne mogu ni poruke da funkcionišu.Postoji li način da se u ovoj situaciji sajt prebaci na drugo mesto?Napominjem da sam izgubio kontakt sa mušterijama i da firma zbog ovoga trpi veliku štetu.
Izvinjavam se ako sam bio preopširan,ukoliko neko ima ideju kako da završimo ovu agoniju neka mi napiše.Unapred zahvalan.
 
0

Phikret
Fikret Pašović
freelancer
Novi Pazar - Beograd

Član broj: 192541
Poruke: 71
*.eunet.rs.

Sajt: www.mojestudije.info


+2 Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 20:35 - pre 182 meseci
Ma, niko se ne oglašava od odgovornih što je najgore! Onog dana 22. april, kada je napad izvršen, uveče u 22h je sve radilo, sem što nisam imao index fajlove i nije mi radio cPanel (to je i rečeno u obaveštenju). Nakon toga se gubi sve i prestaje sa radom i sajt oklopa! Klijenti očekuj da im sajtovi prorade jer sam objasnio da nisam ja uzrok problema, ali niko nema strpljenje neograničeno! Što je najgore i domeni su mi kod njih registrovani...

http://www.mojestudije.info
Svako ima pravo da se kreće i da bude kreten


 
0

curug07
priv bizz
Novi Sad

Član broj: 171861
Poruke: 81
212.200.166.*

Sajt: www.curug.info


Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 20:47 - pre 182 meseci
Citat:
shitza: @curug07

Šta je sa tobom čoveče? Zašto razvodnjavaš temu? Zašto maltretiraš ljude koji imaju muku komentarima kako je Vojin divan čovek? Možda treba da mu se upišemo svi u spomenar ?

Svako ko se bavi bilo kojim poslom mora da ima i odgovornost. Ja sam zbog jednog sajta (a imam ih 3 na Oklopu) uplatio novi hosting, preusmerio name servere i formirao ponovo iste email adrese da me klijent ne bi za glavu skratio jer je BAŠ TADA KADA NIŠTA NE RADI trebao da primi/pošalje tendersku dokumentaciju i ponudu za veliki posao. Sreća što je domen registrovan na drugom mestu pa sam to i mogao da uradim.

Dakle ako oni ne mogu, bolje neka plate nekoga da to uradi ... a ne da se razvlače k'o svinjska creva (ovo je bez uvrede i ništa lično, čini mi se samo da je lepo poređenje) ... evo, čini mi se već peti dan

PS: apsolutno ništa ne mogu loše da kažem o ljudima iz Oklopa, jer su makar prema meni do sada bili I VIŠE NEGO KOREKTNI.

Tvoj post, kao i post nicka Bassiana govore o tome da je ova tema potrebna i da je "goruća".
Svi smo u problemu i o tome diskutujemo da pomognemo jedni drugima.
Ne razvodnjavam temu, već sam pročitao neke uvrede na račun vlasnika Oklopa, pa sam samo rekao da je Vojin čovek na svom mestu, odgovoran i profesionalan.
Nije on kriv što je server porušen, a njega okrivljuju više nego Arapske hackere.
To je dakle poenta.
Ljudi ovde ne shvataju razliku kada je problem objektivan i subjektivan.
Ovo se može tretirati kao "VIS MAJOR", a ne odmah čoveka razapeti na krst.
I ja sam silom prilika kod novog hostera zakupio domen, i od nedelje ću popraviti štetu na neki način...
E vidiš ti imaš sreće sa domenima, ja nemam.
Moji domeni su "zarobljeni" u Oklopu i nemam pristup ničemu apsolutno.
Da, pet dana sajtovi su uništeni.
I da ponovim, ova tema se tiče jako mnogo ljudi, jer se tamo hostuje sigurno nekoliko hiljada sajtova.
Samim tim me čudi reakcija moderatora...
Ja sam oštećena strana.
10 sajtova mojih i mojih klijenata je "zarobljeno", ali ne kukam i ne plačem - već tražim rešenje problema i pokušavam ovde sa vama da o tome pričam, jer sajt "zoki" i oklop.sr više ne rade.
Tema je jako korisna i ceo dan danas sam očekivao da vidim saopštenje nekog ko je iz Oklopa.
Očito su prezauzeti nastalim problemima i bore se ljudi da spasu što se spasti može.
Svi gubimo koji smo tamo, baš svi.

Upoznajmo Srbiju:
Curug srce Vojvodine: WWW.CURUG.INFO
WWW.CURUGPRO.INFO
Curug: www.Curug.biz
Zabalj: www.Zabalj.biz
Stampa na soljama, majicama, pepeljarama www.NsPromo.info
 
0

Bassiana
Goran Stojšić
Vlasnik firme Bassiana
Ruma

Član broj: 220719
Poruke: 6
91.143.222.*

Sajt: www.bassiana.com


Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 21:21 - pre 182 meseci
Najnovije saopštenje sa zoki.com:
-Trenutno se radi na detaljnom ciscenju servera od virusa i malwear-a, radi se restore fajlova i detaljna pretraga svih fajlova na serveru da bi se utvrdilo preko kog fajala su uspeli da nam obore...
25/04/2009
 
0

curug07
priv bizz
Novi Sad

Član broj: 171861
Poruke: 81
212.200.166.*

Sajt: www.curug.info


Profil

icon Re: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!25.04.2009. u 21:30 - pre 182 meseci
Citat:
Bassiana: Najnovije saopštenje sa zoki.com:
-Trenutno se radi na detaljnom ciscenju servera od virusa i malwear-a, radi se restore fajlova i detaljna pretraga svih fajlova na serveru da bi se utvrdilo preko kog fajala su uspeli da nam obore...
25/04/2009

Auf.
Brat- bratu, to može da potraje i mesec dana...
Koliko li fajlova na serveru ima... ne smem ni da računam
Upoznajmo Srbiju:
Curug srce Vojvodine: WWW.CURUG.INFO
WWW.CURUGPRO.INFO
Curug: www.Curug.biz
Zabalj: www.Zabalj.biz
Stampa na soljama, majicama, pepeljarama www.NsPromo.info
 
0

[es] :: Hosting :: Uhakovani mi sajtovi na OKLOPU!
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 19484 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.