Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moneybookers I zemlja Srbija

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Moneybookers I zemlja Srbija

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 88703 | Odgovora: 211 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.serviscacak.com


Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija17.01.2012. u 17:35 - pre 149 meseci
Iznervirao sam se,jer mi je hitno trebao odgovor...Sada cu zatvoriti racun u intesi i to je to...
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija17.01.2012. u 18:32 - pre 149 meseci
Pobrisi bespotrebne poruke ili zamoli moderatore da to urade.
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.serviscacak.com


Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija27.01.2012. u 19:49 - pre 149 meseci
Da li neko moze da mi kaze kako da vidim stanje na hypo alpe adria e banking?Ulogovao sam se ali mi pise Za ovaj račun nemate dozvolu za pregled?Sta mi znaci ako ne mogu da pogledam stanje?Da li je jos neko koristio uslugu ove banke?Imam deviznu karticu i dinarsku i za obe mi pise da nemam dozvolu da vidim stanje uplata i naplata?
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

matias
vladimir masic
novi beograd

Član broj: 100636
Poruke: 290
109.122.106.*



+4 Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija27.01.2012. u 19:52 - pre 149 meseci
nazovi banku i pitas ih u cemu je problem ja imam visa virton i raifausen banku e-bank mi funkcionise odlicno
 
Odgovor na temu

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.serviscacak.com


Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija27.01.2012. u 19:57 - pre 149 meseci
Ti si u grugoj banci zato ti nemas ovaj problem...Cekaj da vidimo ima li neko da se javi ko ima hypo alpe adria?Hvala na odgovoru.
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

nemanja-kg
Kragujevac

Član broj: 298193
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 03:52 - pre 149 meseci
Pozdrav, imam jedan problem pa ako bi neko bio voljan da mi pomogne.

Hteo sam da se registrujem na moneybokers, ukucao svoje podatke i sve sto je potrebno
i kada sam isao na "submit" izbacilo mi je da vec imam jedan account. E sad problem je u tome sto sam vec otvorio
pre otprilike godinu dana ali od tada nisam ulazio i kada sam probao da ukucam stari e-mail i sifru izbacuje mi
da je sifra istekla. Pokusao sam ponovo da se registrujem, ukucao podatke i na kraju strane cekirao da ne koristim ni jedan drugi akaunt i uspeo da napravim novi. Da li mogu imati nekih problema i da li mogu da mi blokiraju akaunt zato sto je isti racun u pitanju samo razliciti akaunti.... Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

matias
vladimir masic
novi beograd

Član broj: 100636
Poruke: 290
109.122.106.*



+4 Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 04:03 - pre 149 meseci
cim su ti dozvolili znaci da nebi trebao da imas problema ali u svakom slucaju nemoj vise koristiti taj stari moneybokers acount jer ces moneybookers koristit mozda za kladjenje ili nesto drugo ako se hoce kladiti izaberi visa virton karticu od raiffausen bake najbolja je ili visa electron od intese pozdrav.
 
Odgovor na temu

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.serviscacak.com


Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 08:16 - pre 149 meseci
Ja sam imao dva akaunta i registrovao sam treci,jer dugo nisam ulazio na ova dva stara i nisam mogao da aktiviram opet istu karticu niti da iskoristim mail adresu...Resio sam to na sledeci nacin.Imas opciju u tiketima da posaljes moneybookers-u poruku koji akaunt koristis i da im navedes u oznacenim poljima da ti ugase taj koji vise ne koristis,da bi mogao da uneses opet kreditnu karticu koja je bila na starom akauntu.Obavezno im posalji taj novi i stari koji vise neces koristiti,a oni ce da vidi da si napravio novi i da ti izbrisu stari uz upozorenje da vise ne otvaras vise naloga.
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

comid

Član broj: 264726
Poruke: 67
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: poliranjealata.blogspot.c..


+3 Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 13:37 - pre 149 meseci
Jel zna neko,kad se unosi nova kartica jel mora biti isto ime kao na nalogu,hvala.
 
Odgovor na temu

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.serviscacak.com


Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 13:42 - pre 149 meseci
Kada unosis novu karticu stavljas ime vlasnika kartice,ne bitno je koji je nalog.Vodi racuna da kartice vec nije koriscena na moneybookers,jer onda ti je nece prihvatiti dok im ne posaljes da ugase nalog na kome je prvi put aktivirana i zatrazis da ti je izbrisu i odobre da je ponovo aktiviras na tvom sadasnjem nalogu...
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

matias
vladimir masic
novi beograd

Član broj: 100636
Poruke: 290
109.122.106.*



+4 Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 15:54 - pre 149 meseci
ja uvek imam uvek samo jedan nalog od moneybookersa i sada cekam kraj januara da aktiviram novu obnovljenu visa electron karticu od banke intese imacu opet dve visa kartice aktivirane moneybookers je sjajan.
 
Odgovor na temu

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.serviscacak.com


Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 15:58 - pre 149 meseci
Za sta ga koristis pretezno?Koje kartice aktiviras?Meni su visa electron i master card.
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

matias
vladimir masic
novi beograd

Član broj: 100636
Poruke: 290
109.122.106.*



+4 Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 16:06 - pre 149 meseci
koristim za kladjenje na vise svetskih odlicnih kladionica i prezadovoljan sam.isplacuju kladionice za par sati a moneybookers preko bank acounta za 2-3 dana
 
Odgovor na temu

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.serviscacak.com


Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 19:57 - pre 149 meseci
Daj neki sajt za to kladjenje koji je proveren i dobar da vidim kako to funkcionise?Sto se ne kladis kod nas u domacim kladionicama? :D
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

comid

Član broj: 264726
Poruke: 67
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: poliranjealata.blogspot.c..


+3 Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 23:37 - pre 148 meseci
Citat:
Edward Furlong: Kada unosis novu karticu stavljas ime vlasnika kartice,ne bitno je koji je nalog.Vodi racuna da kartice vec nije koriscena na moneybookers,jer onda ti je nece prihvatiti dok im ne posaljes da ugase nalog na kome je prvi put aktivirana i zatrazis da ti je izbrisu i odobre da je ponovo aktiviras na tvom sadasnjem nalogu...
Kartica ce stici sledece nedelje,ali je burazer uzeo na svoje ime,a ja imam mb,a istekla kartica,ne znam samo sta im ovo znaci You need to use your own credit/debit card.Cards owned by someone else cannot be accepted!
 
Odgovor na temu

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.serviscacak.com


Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija28.01.2012. u 23:45 - pre 148 meseci
To ti znaci da je vec u upotrebi.Imas na moneybookers support da im posaljes tiket da ti je kartica istekla i oni ce ti dalje odraditi sta treba...Znam da ima ta stavka,pa klikni na nju i sledi uputstva...

Uspesno sam se registrovao na bwin online kladionicu i kartica je prosla bez problema.Dobio sam 10 evra bonus omdah nakon uplate para :D

[Ovu poruku je menjao Edward Furlong dana 29.01.2012. u 23:17 GMT+1]
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

nemanja-kg
Kragujevac

Član broj: 298193
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija30.01.2012. u 14:22 - pre 148 meseci
Ljudi imam jos jedan problem pa ako neko moze da pomogne..
Trazio sam im da mi izbrisu taj stari nalog pre 3-4 dana i danas mi je stigao e-mail u kome pise
da su prihvatili moj zahtev da mi zatvore taj stari "account" ali mi traze sledece stvari kao potvrdu :


- a clear and readable colour copy (scan or a camera image) of both sides of a valid official identification document with picture (such as identity card, passport or driving license). Your names, date of birth and the expiry date of the document should be clearly visible.
- a scanned copy of a paper document you have recently received on your postal address (such as utility bill or bank statement) issued in the last 3 months. Your name and address should be clear and readable on it. Kindly note that we do not accept and process any credit/debit card statements or documents containing your cards’ full financial data so such a document cannot be used as an address proof.


Prvo je kopija licne karte ili pasosa, ali ovo drugo mi je malo manje jasnije..
Nikakav dokument mi nije stizao na kucnu adresu sem ovaj koji sam podigao kada sam uzimao karticu.
Sta je to drugo sto trebam da posaljem?
Ako je neko imao isti problem molio bih ga da mi pomogne mnogo bi mi znacilo.
Unapred hvala :)


 
Odgovor na temu

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.serviscacak.com


Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija30.01.2012. u 18:17 - pre 148 meseci
Pazi kada trazis da ti zatvore akaunt,ulogujes se na taj akaunt koji hoces da ti zatvore i na njemu zatrazis preko tiketa da ti izbrisu sve koje neces koristiti i navedes koji zelis da ostavis.U tiketu imaju polja da se unese akaunt koji zelis da koristis dalje,a druga dva polja akaunti koje zelis da ugasis.Tako da ce oni nakon toga moci da ti ugase nepotrebne akaunte i ostave samo jedan.Ovo sto ti traze je verovatno razlog zato sto nisi odradio verifikaciju na novom akauntu koju moras odraditi da bi ti akaunt bio valida.Znaci verifikujes adresu,banku i kreditnu karticu.Ja sam prvo odradio verifikaciju sa adresom nakon 12 dana mi je stiglo pismo sa sifrom koju sam uneo i verifikovao adresu.Nakon toga unesi iban i swift banke i verifikuj nju,pa na kraju kreditnu karticu.Probaj da verifikujes adresu i nakon toga preko tiketa za problem sa vise akaunta posaljes zahtev za gasenje drugog kako bi oni imali potvrdu da si to ti,a ne tamo neko...Zato ti sve to traze...
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

nemanja-kg
Kragujevac

Član broj: 298193
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija30.01.2012. u 18:57 - pre 148 meseci
Citat:
Edward Furlong: Pazi kada trazis da ti zatvore akaunt,ulogujes se na taj akaunt koji hoces da ti zatvore i na njemu zatrazis preko tiketa da ti izbrisu sve koje neces koristiti i navedes koji zelis da ostavis.U tiketu imaju polja da se unese akaunt koji zelis da koristis dalje,a druga dva polja akaunti koje zelis da ugasis.Tako da ce oni nakon toga moci da ti ugase nepotrebne akaunte i ostave samo jedan.Ovo sto ti traze je verovatno razlog zato sto nisi odradio verifikaciju na novom akauntu koju moras odraditi da bi ti akaunt bio valida.Znaci verifikujes adresu,banku i kreditnu karticu.Ja sam prvo odradio verifikaciju sa adresom nakon 12 dana mi je stiglo pismo sa sifrom koju sam uneo i verifikovao adresu.Nakon toga unesi iban i swift banke i verifikuj nju,pa na kraju kreditnu karticu.Probaj da verifikujes adresu i nakon toga preko tiketa za problem sa vise akaunta posaljes zahtev za gasenje drugog kako bi oni imali potvrdu da si to ti,a ne tamo neko...Zato ti sve to traze...


Problem je u tome sto sam zaboravio sifru starog akaunta ali sam preko novog trazio da mi ugase taj stari..
Sto se tice ovog drugog dokumenta vrlo je moguce da mi traze zato sto nisam uradio verifikaciju tako da cu je
uraditi u toku veceri mozda nece biti ovolikog cimanja..
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
77.243.20.*



+303 Profil

icon Re: Moneybookers I zemlja Srbija30.01.2012. u 19:28 - pre 148 meseci
Citat:
nemanja-kg: Ljudi imam jos jedan problem pa ako neko moze da pomogne..
Trazio sam im da mi izbrisu taj stari nalog pre 3-4 dana i danas mi je stigao e-mail u kome pise
da su prihvatili moj zahtev da mi zatvore taj stari "account" ali mi traze sledece stvari kao potvrdu :


- a clear and readable colour copy (scan or a camera image) of both sides of a valid official identification document with picture (such as identity card, passport or driving license). Your names, date of birth and the expiry date of the document should be clearly visible.
- a scanned copy of a paper document you have recently received on your postal address (such as utility bill or bank statement) issued in the last 3 months. Your name and address should be clear and readable on it. Kindly note that we do not accept and process any credit/debit card statements or documents containing your cards’ full financial data so such a document cannot be used as an address proof.


Prvo je kopija licne karte ili pasosa, ali ovo drugo mi je malo manje jasnije..
Nikakav dokument mi nije stizao na kucnu adresu sem ovaj koji sam podigao kada sam uzimao karticu.
Sta je to drugo sto trebam da posaljem?
Ako je neko imao isti problem molio bih ga da mi pomogne mnogo bi mi znacilo.
Unapred hvala :)
Ne treba da ti stigne neki papir od nijh. To ti traze da bi sigurno znali da si ti, i kao sto su rekli "such as utility bill", mozes da skeniras racun od struje/vode/telefona koji je stigao na tvoju adresu i ima tvoje ime i prezime na sebi..
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Moneybookers I zemlja Srbija

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 88703 | Odgovora: 211 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.