Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Externi monitor da radi u isto vreme sa laptop monitorom

[es] :: Laptopovi :: Externi monitor da radi u isto vreme sa laptop monitorom

[ Pregleda: 2196 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

matory
Blazin Srdjan

Član broj: 44660
Poruke: 43
93.86.121.*



Profil

icon Externi monitor da radi u isto vreme sa laptop monitorom01.04.2009. u 07:42 - pre 184 meseci
Imam stari GERICOM WEBBOY PIII 1000, i kada zakacim eksterni monitor, sliku imam na jednom i drugom monitoru dok izlaze slova BIOS-a i XP-a sa plavim tackicama, sve do podizanja sistema, i kada treba da se pojavi WELCOME, ostaje da radi sam externi monitor.

Probam da promenim situaciju sa Fn+monitorčići, ali ne reaguje. Da li neko zna u čemu je problem?
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.237.*



+13 Profil

icon Re: Externi monitor da radi u isto vreme sa laptop monitorom01.04.2009. u 07:58 - pre 184 meseci
izvuci kabl za eksterni monitor, na laptopu namesti najmanju rezoluciju koju mozes, resetuj ga, povezi ponovo monitor pa kazi sta se dogadja.
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

matory
Blazin Srdjan

Član broj: 44660
Poruke: 43
77.46.176.*



Profil

icon Re: Externi monitor da radi u isto vreme sa laptop monitorom03.04.2009. u 12:22 - pre 184 meseci
Isto se ponaša.

Znači, do podizanja XP-a, mogu da kontrolišem prebacivanje slike sa jednog na drugi monitor, ili da prikazuje na oba sa Fn+F4.

Probao sam da udjem u bios i prebacivao prikaz sa monitora na monitor ili oba da mi pokazuju.

Iz widowsa sam uspevao samo u display properties da dobijem sliku na oba monitora ali kao 1+2. A Clon opcije nema.

Primetio sam da sistem vidi 4 monitora U hardware deviceu.
Da nije to do drajvera ovoe grafičke kartivce?
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Externi monitor da radi u isto vreme sa laptop monitorom

[ Pregleda: 2196 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.