Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potraznja: Trazim posao junior java/C# programera - Beograd i okolina

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potraznja: Trazim posao junior java/C# programera - Beograd i okolina
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 3667 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DukeNukem7
zaposlen
Srbija

Član broj: 211883
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Potraznja: Trazim posao junior java/C# programera - Beograd i okolina30.03.2009. u 20:50 - pre 183 meseci
Potreban posao junior programera.

Imam vise obrazovanje (VI stepen).
Poznajem SQL Server, T-SQL, Sybase veoma dobro.
Poznajem dobro strukturno programiranje i koncepte objektno orjentisnog programiranja.
Poznajem java programski jezik na junior nivou (SWING komponente, JDBC)
Trenutno zavrsavam kurs java - napredni u Vinca skoli a posle toga planiram i neki od Microsoft kurseva za .Net programiranje.
Koristim eclipse okruzenje i poznajem ga dobro.

Poznajem HTML,CSS veoma dobro, PHP, javascirpt na osnovnom nivou.

Zainteresovan sam pored jave da se usavrsavam u .NET,C#,ASP ili u nekom drugom objektno orjentisanom programskom jeziku.

S obzirom na to da koristim literaturu na engleskom, poznajem engleski veoma dobro.

Programiranje mi predstavlja ne samo ambiciju vec i nesto sto bih voleo da radim i u cemu vidim sebe u narednim godinama.
Zelim da se usavrsavam, da doprinosim firmi u kojoj radim i da u njoj ostanem duzi niz godina.
Veoma sam odgovorna i disciplinovana osoba.

Molim vas da me kontaktirate na mail [email protected] za detaljniju biografiju, ili mi posaljite telefon i ja cu Vam se javiti u najkracem roku.
Moguce su preporuke od prethodnih poslodavaca.
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potraznja: Trazim posao junior java/C# programera - Beograd i okolina
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 3667 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.