Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Safari browser razbijen za 2 sekunde :)

[es] :: Advocacy :: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13050 | Odgovora: 57 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
212.200.30.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)12.04.2009. u 11:59 - pre 183 meseci
Citat:
Apple popravlja pukotine

Kompanija Apple je konačno počela sa priznavanjem
postojanja malih pukotina u starijim plastičnim MacBook
računarima. Apple-ovi servisi počeli su da dobijaju pritužbe
na kvalitet plastike kojom je izrađeno kućište...


Joj, a ja se taman ponadao da su poceli da sredjuju pukotine u softveru
kada sam krenuo da citam tekst, kad ono... pukotine u plastici :D
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)12.04.2009. u 17:45 - pre 183 meseci
Vredi svaki dinar... :)
make love - !war
 
Odgovor na temu

calimero
calimero

Član broj: 14608
Poruke: 415



+34 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)12.04.2009. u 20:54 - pre 183 meseci
so pa sta?

bitno je da priznaju gresku i da produze garanciju na 3+ godine kao sto su uradili vec milion puta do sad (manje-vise svaki put kad zajebu nesto)...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)12.04.2009. u 20:57 - pre 183 meseci
Zato su sada macovi iz komada aluminijuma
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

EArthquake

Član broj: 20684
Poruke: 884
*.eunet.rs.



+67 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)13.04.2009. u 06:50 - pre 183 meseci
mali OF

vidite cega se doticni Charlie Miller (ovaj koji je osvojio pwn2own) dosetio
http://lists.immunitysec.com/p...ilydave/2009-April/005654.html


hahahahah , i on sebe naziva hakerom :)
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)13.04.2009. u 08:18 - pre 183 meseci
Jel to u fazonu "Plati da ti kazem gde si busan?" :D
make love - !war
 
Odgovor na temu

EArthquake

Član broj: 20684
Poruke: 884
*.eunet.rs.



+67 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)13.04.2009. u 23:09 - pre 183 meseci


otprilike , s tim sto je vise kao "znam da ste busni , ako mi ne platite necu da vam kazem"

neka kapitalisticko komunisticka kombinacija ...

 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)13.04.2009. u 23:24 - pre 183 meseci
Citat:
calimero: so pa sta?

bitno je da priznaju gresku i da produze garanciju na 3+ godine kao sto su uradili vec milion puta do sad (manje-vise svaki put kad zajebu nesto)...


vidi li neko vezu izmedju ova dva :))
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
193.77.20.*

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)14.04.2009. u 00:13 - pre 183 meseci
Znaci na mac-ovima nije hardware dobar, jer puca plastika, i mora apple da produzava garanciju.... i onda software je busan... 2s? pa sta ce ti virus pored toga?

A sta je onda dobro? Pozadi ona jabucica sto svetli? Devojcice to vole? Ili decaci? :))

Onda hoces da odigras igricu...i ne radi.. Pa kazes.. to je isto kao na Linuxu... pa se setis... "cekaj.. linux je dzabe (as in beer)... a ovo nije"... onda treba da platis windowse da bi mogao da igras igricu, i onaj boot camp ili kako se vec zove... i dobio si obican PC iz plastike koja puca, i koju si jako preplatio. Ali nekima izgleda se isplati zbok jabucice pozadi :))

Ja ostajem na thinkpadu... lep, klasican crn, nema ogrebotina, magnezijumski kavez... i linux radi na njemu k'o majka :)

-------------------------------

e a ontopic :)
No more free bugs? pa naravno... Ali opet to jeste neka vrsta blackmailinga.. tipa "Daj mi pare, pa imas vreme da zakrpis, ako ne, videce svi drugi pre tebe, i imat ces veliko sr**je kad neko napravi nov veliki ddosnet sa 0day explotiom". Ali opet... za toliko mali market share se ne isplati :)

Naravno overpriced kutija sa jabucicom pozadi, za 2s + pare + pare od applea da im kaze kako je to uradio,.. to je nesto sasvim drugo, i malo isplativije (pogotvu imati nesto takvo u CV-u kad trazis posao recimo security experta)
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

EArthquake

Član broj: 20684
Poruke: 884
*.eunet.rs.



+67 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)14.04.2009. u 06:32 - pre 183 meseci
ma cela ta ideja je van pameti

pritom chaki nije mislio samo na apple , vec na sve vece softverske kuce , oce da osnuju neki fond iz kog bi
dobijali pare za bagove ...

kretenizam

mislim , iDEFENSE i ZDI vec godinama otkupljuju bagove i eksploite , i to za fine parice :)
i to legalno
za lepe stvarcice , underground daje i mnogo vise :)
a moralna dilema i nije neka , posto iDEFENSE svoje exploite dalje daje vladi i sl
za njihova spijuniranja ili sta sve ne ...

ovaj chakijev potez me je jako razocarao , lik definitivno ima talenta , ali je izgleda poceo da ga interesuje samo novac

a pwn2own, razbijanje za dve sekunde ?
hahah , sumnjam da nije bar mesec dana proveo pisuci taj eksploit da bude pouzdan i da radi u svakoj sitruaciji

s druge strane, mac i nema neke zastite koje bi u mnogome doprinele nepouzdanom exploitu .... :)
(cisto dolivam ulje na vatru :) )
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.6.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)14.04.2009. u 07:18 - pre 183 meseci
Citat:

Ja ostajem na thinkpadu... lep, klasican crn, nema ogrebotina, magnezijumski kavez... i linux radi na njemu k'o majka :)


Ista ideja kada sam nabavljao lap... Vostro 1310...

Citat:

ovaj chakijev potez me je jako razocarao , lik definitivno ima talenta , ali je izgleda poceo da ga interesuje samo novac


Mozda voli da se kladi na kucice... ;-)
make love - !war
 
Odgovor na temu

calimero
calimero

Član broj: 14608
Poruke: 415



+34 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)14.04.2009. u 11:42 - pre 183 meseci
Citat:
mulaz: Znaci na mac-ovima nije hardware dobar, jer puca plastika, i mora apple da produzava garanciju.... i onda software je busan... 2s? pa sta ce ti virus pored toga?

A sta je onda dobro? Pozadi ona jabucica sto svetli? Devojcice to vole? Ili decaci? )

Onda hoces da odigras igricu...i ne radi.. Pa kazes.. to je isto kao na Linuxu... pa se setis... "cekaj.. linux je dzabe (as in beer)... a ovo nije"... onda treba da platis windowse da bi mogao da igras igricu, i onaj boot camp ili kako se vec zove... i dobio si obican PC iz plastike koja puca, i koju si jako preplatio. Ali nekima izgleda se isplati zbok jabucice pozadi )

pa ovo ni sam Steve Balmer ne bi bolje rekao!

"Apple gained about one point, but now I think the tide has really turned back the other direction," Ballmer said, via webcast. "The economy is helpful. Paying an extra $500 for a computer in this environment -- same piece of hardware -- paying $500 more to get a logo on it? I think that's a more challenging proposition for the average person than it used to be."

http://www.techflash.com/micro..._computer_market_41492832.html
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)14.04.2009. u 21:23 - pre 183 meseci
Joj, sad ce jos malo digimoni i pokemoni da se udruze i da smazu jabuku za dorucak... Samo da se dogovore jos koliko procenata kome pripada, ako cemo po market share-u onda pokemonu ide 2%, taman za onaj ugriz na logou :D
make love - !war
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)14.04.2009. u 21:56 - pre 183 meseci
Citat:
calimero: so pa sta?

bitno je da priznaju gresku i da produze garanciju na 3+ godine kao sto su uradili vec milion puta do sad (manje-vise svaki put kad za***u nesto)...


pri3rak: vidi li neko vezu izmedju ova dva :))[/quote]

Lepo im naplatiš na početku skuplje tobože neki Apple kvalitet, a posle jasno da od tog nema ništa, kako čovek sam reče - milion puta do sada..

A onda se tu nađe i Windows na tom Macu, pa i Gejts uzme svoj deo LOL


Mac vlasnika prvo dobro naguzi Džobs, a onda, na zahtev korisnika, mu se pridruži i Gejts.. Može može, customer satisfaction na prvom mestu. Oćete i Stalmana (čitaj: možemo i Linux da vam prodamo za $100 po komadu)? :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

calimero
calimero

Član broj: 14608
Poruke: 415



+34 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)15.04.2009. u 01:09 - pre 183 meseci
pa budući da su mi zamenili ploču na starom eMac-u iz 2005. ja sam više nego zadovoljan

 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
91.148.86.*

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)15.04.2009. u 03:02 - pre 183 meseci
Citat:
degojs: Lepo im naplatiš na početku skuplje tobože neki Apple kvalitet, a posle jasno da od tog nema ništa, kako čovek sam reče - milion puta do sada..

A onda se tu nađe i Windows na tom Macu, pa i Gejts uzme svoj deo LOL


Mac vlasnika prvo dobro naguzi Džobs, a onda, na zahtev korisnika, mu se pridruži i Gejts.. Može može, customer satisfaction na prvom mestu. Oćete i Stalmana (čitaj: možemo i Linux da vam prodamo za $100 po komadu)? :)


Cuj mac korisnici su poznati kao ljudi koji vole da budu odrani :), jer pobogu u sve se sumnja samo u religiju se veruje :)
 
Odgovor na temu

calimero
calimero

Član broj: 14608
Poruke: 415



+34 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)16.04.2009. u 14:49 - pre 183 meseci
a vidim degojs ima i fanove...

svaka čast degojs!
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)07.05.2009. u 15:10 - pre 182 meseci

 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Safari browser razbijen za 2 sekunde :)

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13050 | Odgovora: 57 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.