Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica

[es] :: Vodič za posao :: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica

Strane: 1 2

[ Pregleda: 29441 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djokica
Djordje Nikolic
Tehnicka Podrska
Indjija

Član broj: 23269
Poruke: 10
79.101.141.*

ICQ: 304499653


Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica22.07.2009. u 09:15 - pre 179 meseci
evo ovako, moja firma se bavi proizvodnjom i uslugom. podneli smo zahtev fondu 14.05. kredit nam je predodobren 29.06. za sada smo potpisali ugovor, i imamo još neke papire da prikupimo, pošto nam je obezbeđenje hipoteka. kada smo bili u fondu na potpisivanju ugovora, rečeno nam je da kada dostavimo svu neophodnu dokumentaciju, a imamo spisak (nije dugačak, dve-tri stavke), u roku od dva-tri radna dana će uplatiti novac. pošto nam je obezbeđenje hipoteka, novac leže direktno na naš račun. inače, firma je iz inđije, znači da nije samo beograd i novi sad u igri.

mislim da je bitno reći, da niti imamo političko-burazerske niti bilo kakve druge veze. možda smo mi "one in a million" ali sumljam. znam nekolicinu ljudi koji su otprilike isto kao i mi prikupili papiriće, biznis plan i sve što treba, predali ih i čekali na odgovor.

mi smo zahtev podneli u drugom krugu. koji je trajao do 20.05. ujedno to je bio i poslednji krug za prikupljanje dokumentacije. jer kako vidim na sajtu fonda da su sredstva raspodeljena i da je za ovu godinu gotovo sa start-up kreditima.

kada budemo imali još informacija, napisaćemo.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica22.07.2009. u 13:59 - pre 179 meseci
ako moze informacija,za cega ste podneli kredit? i da li je cena veca od 1000 eura [nije potrebno reci tacnu cifru]
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
92.37.61.*



+435 Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica22.07.2009. u 19:19 - pre 179 meseci
Moj zahtev je predat negde oko 24. maja i,ok,ajde da kazemo da je kasno predat,ali.....Pogledajte spisak preduzeca i delatnosti za koje je odobren kredit.Pogledajte lokacije-BG,BG,BG....solarijumi,auto-perionice,WTF!Ono sto hocu da kazem je da ovi iz fonda NISU pregledali sve zahteve i odabrali najbolje ideje,nego su drugi kriterijumi u vecini slucajeva bili u pitanju.Ako su hteli da daju samo na hipoteku,trebali su da kazu!
Svaka cast svima koji su dobili kredit,podrzavam i zelim puno uspeha.Nadam se da ce uspeti da ga vrate i stanu na svoje noge.Sve najbolje!
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.6.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica22.07.2009. u 19:31 - pre 179 meseci
Pa nije brate sve po BG-u. Evo i ja sam iz Kraljeva i verujem da je BG privilegovan u svakom mogucem pogledu ali sada realno dosta drugih gradova je dobilo kredite. Pogledam samo npr. Kragujevac ili Kraljevo. Opet je BG dosta i veci, pa uzmi i to u obzir, jer je tamo mnogo ivse ljudi predalo zahtev. I nisam primetio nesto mnogo perionica, a bas sam obratio paznju da vidim jel tacno to sto kazes.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.dynamic.amis.net.



+435 Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica26.07.2009. u 18:14 - pre 179 meseci
U odobrenim kreditima,samo do pete strane(od 74)sam izbrojao 4 solarijuma,od kojih tri na Cukarici.Toliko ima i oprema za teretanu,pod raznim nazivima(fitnes,gym itd).Dalje nisam mogao da citam,muka mi je!
A da,jos nesto.Prijatelj koji je prilicno dobro upucen u sve ovo,kad sam mu se pozalio da najbolje ideje nisu prosle(a znam za jos neke odlicne koji su ljudi pokusali da ostvare preko ovog kredita,ali su prosli kao ja)rekao mi je veoma zanimljivu stvar:„ne boj se,videces da ce sve te ideje biti iskoriscene....“.Pa naravno!Najbolja stvar i jeste da se pokupe sve dobre ideje besplatno i da se na vreme zauzme trziste i uspostavi monopol.
A neprevazidjeno dobra ideja je da se ode iz ove zemlje,zao mi je samo sto smradovima ne pada na pamet da je ukradu i sprovedu u delo.Previse im je dobro ovde
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

boki.boki

Član broj: 229120
Poruke: 2
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica30.07.2009. u 13:28 - pre 179 meseci
Pošto vidim da niko nije odgovorio na pitanje "da li su legli novci na račun?" za kredite koji su odobreni 29.6.2009. godine, da li se znaju razlozi odnosno kada se očekuje uručenje tih kredita?
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.dynamic.sbb.rs.



+435 Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica18.02.2010. u 16:14 - pre 172 meseci
Ovo je vrlo zanimljivo i za Srbiju vrlo predvidljivo:

http://www.b92.net/biz/vesti/s...02&dd=18&nav_id=412127
http://www.blic.rs/Vesti/Drust...rtap-kredit-da-plate-letovanje

Bio sam danas u lokalnom fondu da obnovim zahtev,da mi daju kompletne informacije kako ide procedura itd.Docekali su me veselo:jao,bas dobro sto ste dosli,evo upravo citamo u Blicu da ce opet biti startup krediti...neeee,nemamo nikakvo obavestenje iz Bg,iz novina smo saznali...
Uh...koji sam ja mazohista


Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica21.02.2010. u 00:26 - pre 172 meseci
Zanima me nesto. Kakve su sanse da se dobije neki slican kredit, ali ne za masine, vec za pravljenje nove proizvodne hale koja bi zadovoljavala HACCP standarde? Znaci ja vec imam masine, ali mi treba nova hala. Ja nisam pocetnik, tako da mi sigurno ne bi odgovarao ovaj start-up kredit, ali mozda postoji neka opcija za mene?


A drugo pitanje je: kakve su sanse da se dobije ovaj kredit za novootvorenu firmu, koja bi se bavila uslugama iznajmljivanja odredjenih stvari? Znaci nema masina za proizvodnju, vec bi se kupila relativno skupa roba, koja bi se iznajmljivala. Ovo ne pitam za mene. Jel upucen neko?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica01.03.2010. u 18:44 - pre 172 meseci
Jel moguce da niko ne zna?!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

niikii

Član broj: 253608
Poruke: 1
95.180.49.*



Profil

icon Re: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica04.03.2010. u 16:50 - pre 172 meseci
Juče sam bila u Fondu za razvoj, Knez Mihajlova 14, od 9-14 rade sa strankama i u tom periodu ima osoba koja je zadužena za pregled dokumenata, savetovanje i pružanje informacija.. Dokumente sakupljaju do kraja aprila i tek posle toga obrađuju sve zaprimljene molbe.
Sto se tiče ostalih kredita, za neki dan, biće podeljeni u 4 grupe i biće određene tada i kamatne stope i uslovi za svaki posebno (ovo sam uz put čula kada je taj službenik objašnjavao nekoj stranci)

Uglavnom čini mi se da ima puno zainteresiranih, a ko će dobiti...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Krediti za početnike bez hipoteke Start-up krediti za preduzetnike i pravna lica

Strane: 1 2

[ Pregleda: 29441 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.