Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem oko brisanje "Deluxe" webcam na pc

[es] :: Zaštita :: Problem oko brisanje "Deluxe" webcam na pc

[ Pregleda: 2661 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

inspektor69
stojko stojkoski
radnik
oh

Član broj: 171524
Poruke: 148
77.29.232.*

Sajt: www.partizan.net


+10 Profil

icon Problem oko brisanje "Deluxe" webcam na pc12.03.2009. u 03:04 - pre 183 meseci
pozz. kod druga je odjednom prestao da radi mikrofon koji je zajedno sa webcam pa on je pokusao da deinstalira kameru pa ponovo da je instalira ali problem je ostao t.e mikrofon opet nije radio a i web kam nije bila u my compyter gde je i stajalo kako i u control panelu u prints and camera nije i tamo bila. e sad kad sam i ja pokusao da instaliram web cam opet je bilo isto u control panelu u add or remove stoji da je instalirana ali kamera nikako da proradi sto se mikrofona tice testirao sam ga mreko msn i radio je ali ne i webcam . kad sam pokusao da deinstaliram webcam iz add or remowe nije se mogla deinstalirati prijavljuje neka greska pa sad kako da je deinstaliram jel to moze da uradi ccleaner ili neki drugi program
cepac
 
Odgovor na temu

Nemanja Živanović

Član broj: 212716
Poruke: 459



+4 Profil

icon Re: Problem oko brisanje "Deluxe" webcam na pc12.03.2009. u 14:45 - pre 183 meseci
Pozdrav inspektor69,
Probaj za pocetak da obrises drajvere i program za web kameru sa sledecim alatom: Your Uninstaller! 2008
 
Odgovor na temu

inspektor69
stojko stojkoski
radnik
oh

Član broj: 171524
Poruke: 148
77.29.238.*

Sajt: www.partizan.net


+10 Profil

icon Re: Problem oko brisanje "Deluxe" webcam na pc13.03.2009. u 02:45 - pre 183 meseci
a jel moze neko uputstvo oko koristenja Your Uninstaller! 2008 posto radi o pc od druga a ne moj pc pa ne bih da nesto zabrljam posto nikad nisam koristio ovoaj program a i engleski ne znam bas najbolje. ako moze onako neko da objasni kao za pocetnik sta gde kako zbog cega to moze to ne moze to diraj to nediraj itd.. hvala
cepac
 
Odgovor na temu

Nemanja Živanović

Član broj: 212716
Poruke: 459



+4 Profil

icon Re: Problem oko brisanje "Deluxe" webcam na pc13.03.2009. u 14:59 - pre 183 meseci
Moze upustvo

• Kao prvo program nije besplatan, ali radi 30 dana (trial) sto ti je i vise nego dovoljno da uklonis ono sto ti ne treba). Po instalaciji i pokretanju programa otvara ti se prozor Uninstall Program (dobijas spisak instaliranih programa - mozes da odmah uradis View > List da bi imao laksi uvid u imena i sam spisak).

• Na spisku nadjes program koji zelis da obrises, oznacis ga i pritisnes dugne Uninstall koje se nalazi u donjem levom uglu.

• Pokrece ti se novi prozor na kome dobijas osnovne informacije o programu, firmi koja ga pravi, sajtu itd. Tu pritisnes Next i sacekas da se sam pozove klasican uninstall programa (kao da si isao na Control Panel > Add Remove ili si isao rucno da uninstaliras program).

• Sad, u zavisnosti od ponudjenog prozora treba da pritisnes Next > Unistall ili samo Unistall i program ce biti obrisan ili bar delimicno obrisan. Na kraju pritisnes Close ili Ok i automatski si preusmeren nazad u program.

• U njemu se izvrsava automatsko ciscenje Registy baze i datoteka gde je program bio instalira (npr. Program Files ili gde je vec bio instaliran).

• Posle skeniranja koje traje 10ak sekundi dobijas dva prozorcica i spisak zaostalih fajlova i registy kljuceva. Tu pritisnes Next i poceinje automatsko ciscenje tih podataka (i to traje samo par sekundi) i to je kraj - pritisnes Finish.

Mozda sam ja ovo zakomplikovao pri objasnjavanju, ali to je samo zato sto sam hteo da ti predocim sta sve Your Uninstaller! 2008 radi tokom postupka uklanjanja programa. U praksi je to par klikova Next i Uninstall i kraj. Proces traje vrlo brzo i ne mozes da pogresis. Program mozes koristiti i za druge svrhe kao sto je uklanjanje programa koje ne mozes da uninstaliras regularno (kliknes na njih a opcija Unistall je siva - ne moze da se klikne) ili si ih brisao rucno, pa imaju neke zaostale fajlove. U tom slicaju oznacis program i pritisnes Clear It. Otvara ti se mali prozorcic gde se automatski brisu svi zaosali fajlovi i registy kljucevi koje je program ostavio za sobom (sve ovo traje par sekundi i nema nista da klikces - samo se otvori nov prozorcic, obrise i sam se zatvori). Takodje sa programom mozes kontorlisati Startup, brisati Temp fajlove od Internet Explorera, ali za ovo funkcije imas i bolje (besplatne) programe.

Ako ti je jos nesto nejasno ostalo, slobodno pitaj.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

inspektor69
stojko stojkoski
radnik
oh

Član broj: 171524
Poruke: 148
77.29.233.*

Sajt: www.partizan.net


+10 Profil

icon Re: Problem oko brisanje "Deluxe" webcam na pc14.03.2009. u 00:32 - pre 183 meseci
pozz.. kada sam instalirao progtam na dectopu su se pojavile 2-ikone jedna je bila plava koje je oznacivana your uninstaller

a druga je bila (1 click cleaning ) za sta sluzi ova ikona

kada sam pokrenuo program ponudilo ni je basic ili pro opciju odabrao sam basic-(dali to treba ili treba odabrati pro? ) i jos nesto cemu sluze opcije autofix i empty gone i dali kod opciju search treba napisati program koji zelis da nadje i dali to vazi samo za one programe koje su prikazane u control panelu u add or remove

pozz i hvala jos jednom
cepac
 
Odgovor na temu

Nemanja Živanović

Član broj: 212716
Poruke: 459



+4 Profil

icon Re: Problem oko brisanje "Deluxe" webcam na pc14.03.2009. u 00:50 - pre 183 meseci
Taj dodatni program sluzi za "ciscenje" hard diska od raznih temp fajlova. Nije los, mada za takve stvari bolje koristiti CCleaner. Ovo sto ti imas instalirano je probna verzija - i Basic i Pro se placaju.

• Search koristis samo da trazis program koji se nalazi na spisku u programu (da ne bi morao da ga trazis sam).
• Empty Gone opcija sluzi za brisanje praznih foldera koji cesto ostaju posle uninstalacije - slobodno mozes da koristis.
• AutoFix opcija sluzi za pronalazenje losih instalacija (one koje ne mogu da se unistaliraju regularno) i njihovo uklanjanje.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Problem oko brisanje "Deluxe" webcam na pc

[ Pregleda: 2661 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.