Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wireless povezivanje za sony dav-dz860w

[es] :: Multimedijalni uređaji :: wireless povezivanje za sony dav-dz860w

[ Pregleda: 2117 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rogi23
Niš

Član broj: 66838
Poruke: 90
212.200.235.*



+1 Profil

icon wireless povezivanje za sony dav-dz860w11.03.2009. u 14:35 - pre 184 meseci
Kupio sam kucni bioskop Sony dav-dz860w, i imam problem sa povezivanjem zvucnika.
Ne mogu da povezem centralni i dva zadnja preko wireless veze. Ne rade mi zvucnici i kada promenim kartice
preko transmitera. U radnji gde sam ga kupio nisam dobio nikakvo uputstvo. Unapred hvala svim dobrim ljudima
koji znaju nesto vise o ovom problemu.

[Ovu poruku je menjao rogi23 dana 13.03.2009. u 15:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

brusinf
Sinisa Brusin
gradjevinski inzenjer
Beograd

Član broj: 205633
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: wireless povezivanje za sony dav-dz860w15.03.2009. u 19:02 - pre 183 meseci
Pokušaću da pomognem , iako ja nisam baš neki stručnjak (stručniji odgovor očekuj od "starijih" forumaša).

1.Pravilno povezivanje
Svaka žica za vezu player-zvučnik ima priključke različite boje.Tačno je određen položaj svakog zvučnika , odnosno žica koja ide od svakog zvučnika ima tačno određeno mesto pozadi pleyera.Ovo si verovatno tačno uradio , tek toliko da spomenem.
2.TEST TONE
Na daljincu nadji dugme "TEST TONE" - treba da čuješ šum iz svakog zvučnika po redosledu - ako je to u redu pravilno si spojio zvučnike.
3.Dolby Pro Logic II Mode
Na daljincu nadji ovo dugme( PL II MODE ).Pritiskom na dugme menjaš način reprodukcije zvuka (MUSIC - CINEMA - PRO LOGIC - MATRIX - STEREO ).Kod STEREO zvuka koriste se samo levi i desni prednji zvučnici i subwoofer !
4.Zadnje zvučnike čuješ samo kod specijalnih formata zvuka za muziku i film (Dolby ili 5.1 sistem)
Toliko za sada(nisam mnogo pametan , samo sam pročitao uputstvo).
Opširnije u temi " LCD TV + SBB Digitalna TV + Kucni bioskop....kako povezati sve ovo ??? "
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: wireless povezivanje za sony dav-dz860w

[ Pregleda: 2117 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.