Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatna knjiga o Access 2007 na webu

[es] :: Access :: Besplatna knjiga o Access 2007 na webu

[ Pregleda: 9583 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zidar
Canada

Moderator
Član broj: 15387
Poruke: 3085
*.100.46-69.q9.net.



+79 Profil

icon Besplatna knjiga o Access 2007 na webu10.03.2009. u 19:08 - pre 183 meseci
Kompletna knjiga o Access 2007, Access Bible, Carry Prague and others.
http://books.google.ca/books?i...esnum=1&ct=result#PPR10,M1

Ko prati forum, primetice da sam nekoliko puta 'ne preporucio' knjige ovog autora. Ne znaci da je knjiga losa, samo znaci da su druge knjige bolje i pokrivaju vise. Medjutim, poklonu se u zube ne gleda. Knjiga je dobra, mada ima i boljih. One bolje ne mozemo naci na interentu za dzabe, a ovu mozemo. Prema tome, dobra je, posebno sto se bavi Access 2007 verzijom koja je prilicno razlicita od ranijih.

Dodao sam link u top temu "Ucenej Access" i "Korisni Linkovi"

 
Odgovor na temu

Scelle
Slavko Šćekić
Student, Računarski fakultet
Beograd

Član broj: 151761
Poruke: 174
*.isp.krstarica.net.



Profil

icon Re: Besplatna knjiga o Access 2007 na webu11.03.2009. u 11:04 - pre 183 meseci
Hvala Zidar...

Ja ne mogu a da jos jednom ne skrenem paznju na sjajan sajt sa giga(tera)bajtima besplatnih knjiga: www.gigapedia.org
Potrebna je jednostavna i kratka registracija, nakon cega mozete da nadjete knjigu iz (skoro) svih oblasti koje vas interesuju. To je prva adresa na koju ja idem kada mi treba literatura. Jos jednom - sve je apsolutno besplatno, ne salju spam, nema glupih reklamica i sl.



P.S. Na upit "Access 2007" pronasao je 1000 naslova, od kojih je prvih 30 sigurno (provjereno) ono sto meni treba, a vrlo vjerovatno i prvih par stotina. Obozavam ovaj sajt!
"Takozvani praktični ljudi bili bi korisni i zasluživali bi svaku pohvalu i poštovanje kad od te svoje praktičnosti ne bi hteli da naprave smisao života i razlog svoga opstanka, opravdanje za podjarmljivanje i terorisanje svih onih koji su lišeni toga praktičnog smisla, ali zato stvoreni za druge, možda više i bolje podvige."

Ivo Andric
 
Odgovor na temu

Zidar
Canada

Moderator
Član broj: 15387
Poruke: 3085
*.100.46-69.q9.net.



+79 Profil

icon Re: Besplatna knjiga o Access 2007 na webu11.03.2009. u 21:15 - pre 183 meseci
Scelle, hvala na sajt. ili sam ja glup ili tamo enma nista 'free'. kako se dolazi do knjiga?
 
Odgovor na temu

Scelle
Slavko Šćekić
Student, Računarski fakultet
Beograd

Član broj: 151761
Poruke: 174
*.isp.krstarica.net.



Profil

icon Re: Besplatna knjiga o Access 2007 na webu11.03.2009. u 21:29 - pre 183 meseci
Hahahahahaha, izvinjavam se, i ja sam se tesko snasao prvi put.

Kada odaberes zeljenu knjigu, klikni na karticu LINKS i tu odaberi servis koji ti najvise odgovara.
"Takozvani praktični ljudi bili bi korisni i zasluživali bi svaku pohvalu i poštovanje kad od te svoje praktičnosti ne bi hteli da naprave smisao života i razlog svoga opstanka, opravdanje za podjarmljivanje i terorisanje svih onih koji su lišeni toga praktičnog smisla, ali zato stvoreni za druge, možda više i bolje podvige."

Ivo Andric
 
Odgovor na temu

aleksacyber
Aleksandar Pavlovic
Radnik
Bosna i Hercegovina

Član broj: 198141
Poruke: 22
*.zrs-rs.com.



+3 Profil

icon Re: Besplatna knjiga o Access 2007 na webu26.06.2009. u 10:06 - pre 179 meseci
Ja skidam knjige sa www.pdfchm.com
Zahtjeva besplatnu registraciju, i sadrzi "milion" besplatnih knjiga.
Za mene odlican site.
alexa
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Besplatna knjiga o Access 2007 na webu

[ Pregleda: 9583 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.