Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kanada: Beba sa Kanađankom, inženjer za Nove računarske tehnologije, državljanstvo Hrvatske i BiH

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kanada: Beba sa Kanađankom, inženjer za Nove računarske tehnologije, državljanstvo Hrvatske i BiH

[ Pregleda: 2519 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

daniel.tosaba
student
Bijeljina

Član broj: 214870
Poruke: 12
*.telrad.net.



+1 Profil

icon Kanada: Beba sa Kanađankom, inženjer za Nove računarske tehnologije, državljanstvo Hrvatske i BiH04.03.2009. u 13:30 - pre 184 meseci
Pozdrav svima.

Djevojka mi je Kanađanka i skoro smo saznali da je trudna, termin za porođaj je kraj septembra.
Ja bih trebao da diplomiram u narednih mjesec ili dva na Visokoj školi za elektrotehniku i računarstvo u Beogradu, smjer za Nove računarske tehnologije. Ovo pominjem jer sam čitao o Pilot projektu za zapošaljavanje u IT industriji i olakšicama koje pruža. Problem je što nemam dvije godine radnog iskustva koje navode kao minimum uslova.
Imam pasoše BiH i Hrvatske.
Nismo još uvjek razmišljali o braku, pa me interesuje koje su mi mogućnosti da odem tamo.

Hvala,

Daniel
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.i-rose.si.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Kanada: Beba sa Kanađankom, inženjer za Nove računarske tehnologije, državljanstvo Hrvatske i BiH04.03.2009. u 14:34 - pre 184 meseci
Pa razmisli malo o braku, ako ne zbog imigracije onda zbog deteta. Ako ti budes otisao tamo onda koristis vizu za spajanje porodica: http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/sponsor/spouse.asp
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kanada: Beba sa Kanađankom, inženjer za Nove računarske tehnologije, državljanstvo Hrvatske i BiH

[ Pregleda: 2519 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.