Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window

[es] :: Windows desktop :: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window

[ Pregleda: 1782 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dule_92
Dusan Lilic

Član broj: 214332
Poruke: 9
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window27.02.2009. u 22:13 - pre 184 meseci
Sta je ustvari problem ovde...Pa ja sam jedno 4x zaredom instalirao novi window i opet mi se javlja isti problem...Dok sam imao stari kompjuter kad mi se desi ovako nesto preinstaliram windows i posle toga radi super!Medjutim i sada kada preinstaliram windows opet kada idem na Tools/folder options/View/show hidden files and folder on idalje mi ne pokazuje sakrivene foldere vec se vrati posle na staro ... Mislio sam da je upitanu neki virus pa sam formatirao i D i E particiju i opet preinstalirao windows , skenirao sve tri particije i sa Nod32 i sa Kaspersky i nista nisu nasli A OPET NISAM UPSEO DA RESIM PROBLEM :( ... (ukoliko neko misli da mi je stiklirano open each folder in this own window - nije)...

Stvarno ne znam sta da radim, do sada sam sve probleme resavao preinstalacijom i formatiranjem , ali ovo nece... Da li neko mzoe da mi pomogne... Hvala unapred



Peace
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
77.46.213.*



+21 Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window27.02.2009. u 22:29 - pre 184 meseci
Da li je taj Windows, koji instaliras mozda "Black Edition", "XP SP3 - All in one", "Tiny XP" ili tako neka "specijalna verzija"?
 
Odgovor na temu

dule_92
Dusan Lilic

Član broj: 214332
Poruke: 9
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window28.02.2009. u 09:32 - pre 184 meseci
Ne ne bas obican widows XP SP2 ... Do sada kad sam ga instalirao sve je super radilo , cak i kod drugih ljudi kod kojih sam instalirao radio je perfektno ...
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
79.101.147.*



+21 Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window28.02.2009. u 09:41 - pre 184 meseci
Citat:
dule_92:...Mislio sam da je upitanu neki virus pa sam formatirao i D i E particiju i opet preinstalirao windows , skenirao sve tri ...

Da li ovo mozda znaci da nisi formatirao C particiju na koju si ponovo inastalirao Windows?
 
Odgovor na temu

dule_92
Dusan Lilic

Član broj: 214332
Poruke: 9
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window28.02.2009. u 09:50 - pre 184 meseci
Ovako : prvo sam formatirao C particiju i instalirao novi wind , pa sam vido da i dalje nece da mi radi ova opcija ... Onda nisam znao sta da radim pa sam pomislio da imam neki virus na D i E particiji pa sam i njih formatirao (prvo E pa onda D) i zatim sam opet formatirao C particiju i instalirao windows ... I na kraju opet isto :( ...
 
Odgovor na temu

dule_92
Dusan Lilic

Član broj: 214332
Poruke: 9
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window28.02.2009. u 10:31 - pre 184 meseci
I googlao sam i sve sto sam nasao jeste da udjem u CMD ukucam Regedit pa idem na "HKEY_CLASSES_ROOT/Directory/shell' i onda gde mi pise DEFAULT dva puta na njega i ukucam OPEN , ili none ili C:\WINDOWS\explorer.exe "%1" (ta tri razlicita posta sam nasao) ... I probao sam sva tri ali opet ne pomaze ja stvarno ne znam sta vise da radim :( ...
 
Odgovor na temu

dule_92
Dusan Lilic

Član broj: 214332
Poruke: 9
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window02.03.2009. u 12:08 - pre 184 meseci
Znaci niko ne zna ...: ((

OK a da li ce da pomogne ako izvadim bateriju i uradim CLR_CMOS (Clearing CMOS Jumper)... Tada bi trebalo sve da vrati na staro ?? Po defaultu , tj kako je bilo fabricki ????
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
77.46.178.*



+21 Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window02.03.2009. u 13:31 - pre 184 meseci
^ Kakve veze ima BIOS matične ploče sa načinom prikaza foldera / fajlova u Windowsu?!?
 
Odgovor na temu

dule_92
Dusan Lilic

Član broj: 214332
Poruke: 9
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window02.03.2009. u 13:33 - pre 184 meseci
Pa nema nikakve veze ali ... Evo sad opet nece da mi pokrene ni CMD niti Regedit , nista :S ... Opet imam virus a nista nisam instalirao ... Sada sam pokusao da instaliram igricu i on mi prijavljuje Da ne mogu jer mi nije dozvolio administartor :S... Ja probam da uplaim Task manager on mi kaze da nemam administratorska prava da ga upalim :@ ... Znaci izludecu ...


Znaci Catch22 nece da mi pomogne to sa plocom :S ?
 
Odgovor na temu

dule_92
Dusan Lilic

Član broj: 214332
Poruke: 9
91.150.121.*



Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window02.03.2009. u 16:52 - pre 184 meseci
Ma definitivno imam negde virus kog nemogu da izbrisem formatiranjem ... a ako je tako jedino moze da bude u BIOSU pa mislim da uradim ono sto sam vec gore naveo .... ????? Da li ima svrhe uopste raditi tako nesto ...? Da li moze virus da se nadje u Biosu ???


(sorry mozda su glupa pitanja , ali stvarno nisam pametan sta vise da radim)
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
212.200.221.*



+21 Profil

icon Re: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window02.03.2009. u 20:59 - pre 184 meseci
Postupkom vađenja baterije sa matične ploče se samo resetuju sve postavke BIOS-a na podrazumevane (početne) vrednosti.
Neki drugi postupak, koji bi donekle bio adekvatan formatiranju hard diska, se zove "flešovanje BIOS-a".
Opravdanost resetovanja BIOS-a dolazi u obzir, jedino u slučaju ako neispravno detektuje hardverske komponente računara.
Eventualno, ako si isprobavao neku od "over-clocking" tehnika... u bilo kom drugom slučaju, stvarno ne vidim potrebu za tim.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Imam problem sa Tools/folder options/Genera/open each folder in the same window

[ Pregleda: 1782 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.