Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15537 | Odgovora: 36 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djordje1979
Đorđe Trifunović
Beograd

Član broj: 31540
Poruke: 218
91.150.70.*

Jabber: djordje1979


+92 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 01:21 - pre 184 meseci
Citat:
owim: Ali to je njihova diferencijacija od drugih operatera! Kada bi downsize-ovali opcije, sve bi se svelo na jednu tarifu. Zbog malo profita oni gube komparativnu prednost! Telenor ima paket gde je pozivanj eunutar mreže jeftinije, recimo Priča.
Citat:
Gameover: Ovaj mt:$ je poceo samo nesto da ukida i da poskupljuje, izgleda da ima previse korisnika pa hoce neke da pokloni ostalim operaterima. Ako ovako nastavi pocece stvarno da gubi korisnike. Oni svaku promenu iskoriste da negde promuvaju neki dinar poskupljenja. Ne mogu da verujem da pored toliko profita na godisnjem nivou njima je malo, i hoce jos.

Stvarno sramota.

@svi ostali
Nije cilj telekoma (a vazi i za sve ostale firme) da ima sto vise korisnika, nego je cilj sto veci profit. Njihova je procena da se isplati zrtvovati par procenata korisnika za par procenata povecanog profita. Pa ne rade oni to tek tako sto im je dunulo, sve je to proracunato.
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 02:44 - pre 184 meseci
Citat:
Pa ne rade oni to tek tako sto im je dunulo, sve je to proracunato.

Rekao bih da im je računica loša, što se više puta pokazalo sada. Dodajmo tome da su državna firma muzara i da imaju kartelni sporazum sa druga dva operatera. NEKO ima korist, ali to nije MTS.
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
93.86.224.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 05:47 - pre 184 meseci
Mislim da je i telenor ukidao tarife, ali nije na silu korisnike prebacivao na druge tarife. Mogli su da ukinu Laki tarifu, i da ostave korisnike koji je koriste. Na silu su prebacili na Kul tarifni paket, ali se nisu setili da dodaju jednu besplatnu promenu tarife, jer šta ako nekome ne odgovara ova tarifa a iskoristio je jednu besplatnu promenu treba da plati promenu zato što ih je mts samovoljno prebacio na drugu tarifu ?
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

gargamel011
gargamel
beograd

Član broj: 24788
Poruke: 126



+13 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 10:17 - pre 184 meseci
Citat:
djordje1979: @svi ostali
Nije cilj telekoma (a vazi i za sve ostale firme) da ima sto vise korisnika, nego je cilj sto veci profit. Njihova je procena da se isplati zrtvovati par procenata korisnika za par procenata povecanog profita. Pa ne rade oni to tek tako sto im je dunulo, sve je to proracunato.


Upravo je ovo pravi odgovor, a zasto im treba para pored tolikih prihoda prosle godine?
Pa drzavna firma mora da se napuni budzet za vreme krize, a gde su Telekomovi krediti za trecu licencu
u CG, pa kupovina Telekoma RS pa sve to dolazi na naplatu a krediti skupi, a da ne pominjemo razne
partijske i marketinske kampanje...
Par stotina (pa nek bude i hiljada) korisnika koji prate ES i slicne forume ce znati sta se dogadja
dok ce drugi biti srecni sto su dobili 100min besplatno a i nemaju pojma na kojoj su tarifi.
I da ne zaboravim, sumnjam da ce veliki procenat ovih korisnika sa ES promeniti broj (operatera) zbog ovakvih
postupaka, nazalost, i Telekom ce se i dalje ponasati kao i do sada.
Good luck is often with the man who doesn't include it in his plans!!!
 
Odgovor na temu

brankos
Beograd

Član broj: 1847
Poruke: 299
*.bvcom.net.



+4 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 10:19 - pre 184 meseci
Sve je ovo planski bilo smišljeno! Prvo po onih 500 din. "poklona" pred novu godinu da "nabildujemo" račun kako sad ne bi naglo menjali operatera, a sad - šok!
Kad sam juce dobio poruku od njih nestrpljivo sam cekao današnji dan da vidim da li su ostavili neku alternetivu za korisnike koji bi da pricaju povoljno u mrezi ali - šipak!
SVI operateri u skandinaviji već 5 godina daju BESPLATNE razgovore u mreži pod uslovom da u roku od 30 dana stavite 6 EUR na svoj račun a za te pare možete da zovete druge mreže po 6 centi minut, toliko plaćate i uspostavu veze i sve to lepo funkcioniše... Cena toga je "samo" ta, da ako se vozite busom na međugradskim linijama vrlo često pored ispred i iza vas neretko po 2-3 obavezno zenske osobe pričaju sa mobilnim bezmalo toliko dugo koliko traje vožnja!!! I svima se to lepo istlati.
A kod nas svi koji smo navikli da nosimo 2 ili više tel- sa sobom od sad ce nam učiniti da bar jedan ostavljamo kod kuće.
Zato ajmo SVI na VIP. Bar dok su ovako darežljivi. Neće proći dugo da će i telenor ukinuti "priču" i onda nam ostaje samo SMS od 2 kinte :(
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 11:01 - pre 184 meseci
Kupujem vip karticu iz prve serije, tarifa je 7.5,uspostava sve ukljuceno sa
pdv, nije jeftino ali je bolje nego 10.30 din...
zzviktor
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 12:24 - pre 184 meseci
Ja sam nesto skeptican da ce Telenor ukinuti paket Prica, pa oni su ga prvi i uveli, niko ih nije naterao, doduse onda su uveli i Poruke i Posle 4 gde su imali prvi 60+60 obracun, i sad imaju na tim tarifama 60+60, a na paketu Prica je 60+30.

Tako da ako planiraju da privuku nove korisnike, mislim da im je paket Prica prava stvar, jer mt:s trenutno ima akciju svaki drugi SMS besplatan, tako da ljudi koji posu poruke nece sada pobeci sa mt:s-a nikako, ali oni koji pricaju dosta, za njih ne znam koja tarifa na mt:s prepaidu je dobra? Minut vas kosta nezavisno od tarife nekih 10 dinara (prvi minut).

Inace u svemu ovome jedna dobra stvar je sto je mt:s dozvolio svima koji su prebaceni sa LAKI na KUL tarifu jednu besplatnu promenu tarife. Informacija sa mt:s mondo foruma. Onda dodjete do zakljucka da 100min u mrezi + TIPI i nije tako lose (do kraja marta svaki drugi besplatan SMS, 100 minuta...). Razmislite.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Pajpo
Bgd

Član broj: 55841
Poruke: 5
85.222.178.*



Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 14:33 - pre 184 meseci
100 besplatnih minuta:
Tarifiranje na sekunde.
Provera stanja *107#.

 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 14:53 - pre 184 meseci
pajpo tarifiranje besplatnik minuta je valjda 60+1 koliko sam ja cuo...
 
Odgovor na temu

brankos
Beograd

Član broj: 1847
Poruke: 299
*.bvcom.net.



+4 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 15:30 - pre 184 meseci
Ma kad ispucam ovih 100 minuta napunicu svoju programabilnu SIM karticu (kucna radinost) sa 2 MTS broja i 2 telenorova ("prica" i "posle 4"), tako da ću skoro uvek imati 3.3 din/min sa pdv.-om! MTS-ove cu napuniti sa 2x3 "Friends & Fammily" broja.

Jeftinije od ovog - ne može
 
Odgovor na temu

zivanovic
Vlada Zivanovic
KG

Član broj: 34849
Poruke: 118
*.smin.gonet.rs.



+5 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 18:32 - pre 184 meseci
Moram samo da podsetim da je pre nekoliko meseci na forumu bilo velikih kritika za Telenor, pa smo nas nekolicina objasnjavali da i nije baš tako crno. Telekom nije nikad imao jeftinije razgovore od Telenora (gledajući prosek po svim paketima) dok je Telekom pobedio sa besplatnim SMS-ovima. Ovo čini mi se važi oduvek. Za VIP ne znam jer njih nisam koristio. A sećam se i onog vica: Kako se zove Telekomova tarifa u kojoj su pozivi prema svim mrežama 1din? Odgovor je nešto između reči TIPI i TOKI.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 20:30 - pre 184 meseci
Citat:
zivanovic:  Telekom nije nikad imao jeftinije razgovore od Telenora


Kako, nije?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

djordje1979
Đorđe Trifunović
Beograd

Član broj: 31540
Poruke: 218
91.150.70.*

Jabber: djordje1979


+92 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u10.02.2009. u 20:45 - pre 184 meseci
Citat:
zivanovic: Telekom nije nikad imao jeftinije razgovore od Telenora

Telekom je uvek imao jeftinije razgovore od Telenora. Time je i napucao ~ 60% korisnika.
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u11.02.2009. u 09:25 - pre 184 meseci
Tarifiranje besplatnih 100 min je po sekundama !
Pise na mondo forumu.
 
Odgovor na temu

djevrek
Sasa Stefanovic
Bratstvo AD
Subotica

Član broj: 9862
Poruke: 85
*.eunet.rs.

Jabber: djevrek@gmail.com
ICQ: 137936207
Sajt: www.baguje.com


+1 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u05.03.2009. u 10:18 - pre 184 meseci
A sta sa nama koji smo koristili tu tarifu kao osnovnu, na koju su nas sad prebacili ? Gde mogu da pogledam informacije o tome ?
http://www.baguje.com - raznorazna sitna računarska uputstva
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u05.03.2009. u 10:39 - pre 184 meseci
Prebaceni ste na KUL tarifu.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Milan Tomin
Novi Sad

Član broj: 50249
Poruke: 94
79.101.193.*

Sajt: www.prodajlako.com


Profil

icon Re: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u18.06.2009. u 00:51 - pre 180 meseci
Najbolje mi je sto stalno cujemo MTS Imate prijatelja..... "PRIJATELJA"
...a onda me jednom muka naterala pa sam otisao kod tih prijatelja u servisni centar, gde sam morao da stojim kao svinja u toru i samo za tri dana sam uspeo da
podnesem zahtev koji sam dalje cekao 7 radnih dana...
U tih 7 dana je uletela i neka slava, pa drzavni praznik, tako da sam kao biznis korisnik ostao bez sluzbenog telefona samo dve nedelje.

Nokia disconecting people - MT:S imate neprijatelja
Aukcijska kupovina i prodaja ProdajLako.com




 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Ukinuta "Laki" prepaid tarifa na mts-u

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15537 | Odgovora: 36 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.