Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hamachi Problem umrezeni...a nikako ne mozemo games da cepamo

[es] :: SOHO Networking :: Hamachi Problem umrezeni...a nikako ne mozemo games da cepamo

[ Pregleda: 2179 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kilerloop
Aleksandar Jovic
Kragujevac

Član broj: 143970
Poruke: 106
79.101.165.*



Profil

icon Hamachi Problem umrezeni...a nikako ne mozemo games da cepamo06.02.2009. u 19:42 - pre 185 meseci
Pre svega pozdrav svima...interesuje me ...hteo bih da umrezim 4 - 5 kolega sa faxa..da igramo povremeno igric4e (CALL of duty , craft..) ...svi smo instalirali hamachi...ja sam kreiro mrezu...dao naziv mrezi...i podesio odredjenu sifru..ostali drugari su nasli tu mrezu..uneli pass...i svi smo se pojavili na hamachiju....svi se medjusobno pinguju osim mene ..ali mene verovatno zeza windows...ako zanemarimo mene ...ostali se svi pinguju i ulaze gledaju sherovane foldere...ali nije nam nikako jasno..pokrenemo ward craft jedan kreira...ostali na join...i nikako nece...Nikakve portovce nismo otvarali...niti sta dodatno podesavali...
Unapred Hvala...
 
Odgovor na temu

kilerloop
Aleksandar Jovic
Kragujevac

Član broj: 143970
Poruke: 106
79.101.165.*



Profil

icon Re: Hamachi Problem umrezeni...a nikako ne mozemo games da cepamo06.02.2009. u 20:00 - pre 185 meseci
znam da je bilo u top-u verovatno ali ljudi ne nalazimo reshenje..citao sam cele noci..izvinjavam se zbog toga
 
Odgovor na temu

milojkovich
Nenad Milojkovic
Beograd

Član broj: 102889
Poruke: 33
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Hamachi Problem umrezeni...a nikako ne mozemo games da cepamo07.02.2009. u 15:29 - pre 185 meseci
Ja sam imao istih problema sa nekim igrama, ali u pitanju je bio D-Linkov ruter povezan na SBB modem, koji ne moze da forwarduje dovoljno portova za te igre, tako da iako bi ja kreirao igru, niko ne bi mogao da se poveze kod mene, niti ja kod drugih. Tek kada sam se povezao direktno na kablovski modem, mogao sam nesmetano da igram.
Postoji mogucnost i windows firewalla. Da li ste tu dopustili igri (unblock) da pristupi internetu?
Savetujem ti da pogledas i sajt za forvardovanje portova http://portforward.com/routers.htm na kome mozes da izaberes modem/ruter koji koristis i da izaberes zeljenu igru i da vidis nacin i koje portove trebas da forwardujes.

Ajd' pa javi kako napredujes! :)

Pozdrav...
 
Odgovor na temu

kilerloop
Aleksandar Jovic
Kragujevac

Član broj: 143970
Poruke: 106
91.150.109.*



Profil

icon Re: Hamachi Problem umrezeni...a nikako ne mozemo games da cepamo08.02.2009. u 01:28 - pre 185 meseci
druze hvala ti sto si se javio..ali slaba vajda...onaj link sto si mi dao..izabrao sam moj ruter...huawei hg510 ( telekomov adsl ) al pishe da mora da bude crack - ovan program da bih pristupio i uneo te portove..kako sta..jel ja moram na svakom ruteru da otvaram te portove..ili sta kako...tnx ako imas msn add-uj me ... [email protected]
 
Odgovor na temu

kilerloop
Aleksandar Jovic
Kragujevac

Član broj: 143970
Poruke: 106
91.150.109.*



Profil

icon Re: Hamachi Problem umrezeni...a nikako ne mozemo games da cepamo08.02.2009. u 16:41 - pre 185 meseci
ja bre druze nikako ovo ne mogu da namestim..aj zivota ti ...ustvari zivota Vam..nek se javi neko :((
 
Odgovor na temu

kilerloop
Aleksandar Jovic
Kragujevac

Član broj: 143970
Poruke: 106
91.150.109.*



Profil

icon Re: Hamachi Problem umrezeni...a nikako ne mozemo games da cepamo09.02.2009. u 22:53 - pre 185 meseci
ok drugari..vidim da niko ne zeli da pomogne...nista onda...hvala svim likovima koji su se javili i pokushali da pomognu..i to je to...definitivno odustajem od ovoga...sta da se radi..

I zamolicu administratora da obrishe ovu temu..bzv stoji..

Svako dobro svima..pozzz
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Hamachi Problem umrezeni...a nikako ne mozemo games da cepamo

[ Pregleda: 2179 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.