Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hamachi ne umem da podesim!

[es] :: SOHO Networking :: Hamachi ne umem da podesim!

[ Pregleda: 4843 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivan-r
xxxx ivan

Član broj: 44202
Poruke: 20
212.200.45.*



Profil

icon Hamachi ne umem da podesim!16.10.2006. u 15:40 - pre 212 meseci

Pozdrav

Instalirao sam Hamachi ali neumem da ga podesim (imam mrezu koja je kreirana za igranje na netu- za Red Alert 2 ali neumem da pustim igru u mrezi) .

Procitao sam sve teme vezane za Hamachi

ali niko nije dao konkretno uputstvo kako ga podesiti .

Ako bi neko mogao da pomogne ko ima iskustva sa Hamachi

Evo za ljubitelja starih igara sa Hamachi mreza http://forums.hamachi.cc/viewtopic.php?t=49


POMOC
 
Odgovor na temu

proka_sm
proka_pronalazač
Sremska Mitrovica

Član broj: 127863
Poruke: 30
77.46.207.*



Profil

icon Re: Hamachi ne umem da podesim!11.10.2007. u 00:29 - pre 200 meseci
Samo da se prijavim da i ja imam slican problem sa hamačijem... imam DSL/PTT/512 /win/xp--- insatirao sam to čudo od programčića, kreirao sam mrezu ali nikako da se povezem sa bilo kim... kad neko proba da se zakaci na moju mrezu pocne da trepce zelena lampica ispred njegovog imena, posle par sekundi opet posivi (koliko kapiram sivo je offline)... komsija je napravio mrezu , ali nemogu ni ja da se zakacim na njegovu mrezu... nasao sam neke mreze i pasvorde (od nekih multiplayer igara) na netu nakacim se na server na kom ima brdo korisnika a meni su svi sivi... ponekad neko bude zelen, kad kliknem dva puta na njegov nick pojavi mi se greska ***Windows Explorer *** The path "\\5.42.56.250" does not exist or not is directory... ajde sad ako neko ima viška pameti neka malo pokloni... unapred se zahvaljujem na razumevanju...
...ptice ne znaju za granice
 
Odgovor na temu

Bandicoot
Slavoljub Filipovski
makedonija

Član broj: 82972
Poruke: 156
79.126.177.*



Profil

icon Re: Hamachi ne umem da podesim!11.10.2007. u 00:46 - pre 200 meseci
1. Za red Alert 2 - instaliraj IPX protocol ( googlaj malo ima puno reshenja na google za igranje na red alert 2 u LAN )

2. Podesi go firewall-ot ( ili privremeno ugasi go - da vidish dali on pravi probleme ili ne - isto nek uradi i neko iz tvoje mreze pa probajte )
Bandicoot
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Hamachi ne umem da podesim!

[ Pregleda: 4843 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.