Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nikon D60 kupovina

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Nikon D60 kupovina

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9704 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Brucelee
Bruce Lee
Beograd

Član broj: 19797
Poruke: 100
77.46.252.*



+9 Profil

icon Re: Nikon D60 kupovina09.02.2010. u 10:08 - pre 173 meseci
Gospodine Nebojsa Milovanovicu,

Prva ta firma koja se bavi prodajom foto opreme je "dno" medju firmama koje se bave maloprodajom. Osoba koja se javlja sa "alo" i koja nema pojma o poslovanju treba da ima mesto na nekoj tezgi na buvljaku.
Nekoliko puta sam im poslao mail sa nizom ponudom na koju su se oglusili i vidim da iza tih marketinskih trikova stoje ljudi koji ne zele da imaju obrt nego samo porfit. Istu ponudu sam poslao jednoj firmi koja se bavi prodajom tehnicke robe a ima je skoro koliko i marketa u Bg-u je posle 5 min pozvala i rekla da ce mi dostaviti po toj ceni kameru koju sam naveo da se vec prodaje u nekim drugim radnjama.
Ovo je forum i koliko ja razumem koncepciju toga je da ljudi razmenjuju svoja "iskustva".



edit by N.M.

izbačen besmislen flame


[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 09.02.2010. u 11:23 GMT+1]
Bruce Lee him self !!!
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
109.198.0.*



+1349 Profil

icon Re: Nikon D60 kupovina09.02.2010. u 10:46 - pre 173 meseci
Brucelee, ostavio sam ti ovaj post, naravno sa izbačenim flame delovima, i to je poslednji put da ovako nešto ostane, naročito što sam samo par postova ranije precizirao uređivačku politiku po tom pitanju.

ES kao institucija je daleko iznad mnogih ne samo prodavaca, nego i mnogih drugih firmi i "firmi" i on ne služi za istresanje ničijih subjektivnih i krajnje upitnih utisaka, naročito kada su izneseni o (čini mi se) nekome koji je veoma sitan i kao takav nikako ne može da reprezentuje niti prodavce niti bilo koga drugog generalno. Naprotiv, tako nešto čitalaštvu može samo da da pogrešnu sliku.

Što se tiče "firme" koju između ostalog pominješ, kažeš da je iz grada iz koga sam ja, evo reći ću ti da mi se čini da postoji jedna firma u Pančevu koja se bavi prodajom foto-opreme, ali ona je veoma sitna i nikada ni u kom kontekstu nije bila pomenuta na ES-u, niti ja naravno imam nekih dodira sa njom, o tome je izlišno i govoriti.

Dakle, sve što si rekao, pod uslovom da je tačno i verno preneseno, odnosi se samo na neku tzv. "firmu" za koju je malo ko (ako je uopšte iko) na ES-u čuo, tako da iznositi neka ružna iskustva sa njom, sve i da su istinita - nema nikakve veze sa preduzećima za koja svi znamo i koja svoj ugled i odnos sa kupcima grade godinama.
 
Odgovor na temu

Brucelee
Bruce Lee
Beograd

Član broj: 19797
Poruke: 100
91.150.100.*



+9 Profil

icon Re: Nikon D60 kupovina09.02.2010. u 13:39 - pre 173 meseci

Vi kao moderator trebate da znate tj. da ste upoznati sa nekim detaljima o pravilniku ovog sajta a ja cu Vas sad podsetiti.
Clan 11. Pravilnika ovog portala kaze : "Ne verujte prvom odgovoru koji dobijete. Sačekajte nekoliko dana dok se više upućenih osoba ne uključi u diskusiju i da svoje mišljenje o problemu. Vrlo je moguće da ćete sami morati da izaberete pravu opciju iz spektra ponuđenih odgovora, nakon što razmotrite sve iznete argumente. Potrebno je da nekoliko dana pratite poruke osoba koje nude odgovore na Vaš problem, i tako ćete steći pravi uvid u to koga treba poslušati, a ko priča bez veze."

Odakle Vama pravo na osnovu ovoga da brisete moj post gde kudim neke firme (koje cak nisam ni imenovao), a niste ostavili mogucnost da ostali korisnici ovog portala vide i opovrgnu moju tvdnju ili se sloze sa istom?!
Tema ovog foruma je "Nikon D60 kupovina" i ja sam samo skrenu paznju na "licno" iskustvo i samim tim pozvao da se neko od korisnika foruma pronadje u mojoj prici, isprica svoje iskustvo ili opovrgne moje.


Bruce Lee him self !!!
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
93.86.138.*



+1349 Profil

icon Re: Nikon D60 kupovina09.02.2010. u 15:00 - pre 173 meseci
Brucelee, rekoh polako sa kvalifikacijama, naročito sa onim potpuno netačnim.

Kao prvo, nije ti obrisan nijedan post, pogledaj dobro, obrisana ti je samo jedan poruka, identična kao ona pretposlednja na prošloj strani, koju si, verujem greškom (jer da je namerno, bilo bi zaista glupo) dva puta poslao. U razlogu brisanja poruke ti je navedeno da je ta poruka dupla i zato je obrisana.

Ništa drugo ti nije obrisano, čak ni post koji je prvi na ovoj strani, i njega sam namerno ostavio (iako možda nije trebalo), jer ne volim ništa da brišem, uklonio sam samo reči neprimerene za ovaj forum. Takođe, nema smisla ni pozivanje na Pravilnik koji je štur i ne obuhvata ovakve situacije.

Znači, ja verujem da si ti možda ljut na tamo neku firmu, ali iz razloga koje sam detaljno objasnio dalja priča o tome se na ES-u ne može voditi, a s obzirom da ne znamo čak ni o kome se radi niti ćemo ulaziti u to, jer bi onda u ceo slučaj morali da ulazimo mnogo dublje, da bi proverili njegovu istinitost i čuli i drugu stranu - dalja priča o tome može voditi samo ružnim scenama, a toga na ovom forumu nema niti će biti.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Nikon D60 kupovina

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9704 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.