Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SuSe 8.0 instalacija hardware problem

[es] :: Linux hardware :: SuSe 8.0 instalacija hardware problem

[ Pregleda: 1642 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Loading...
Djordje Filipovic
Linuxo Network + Erste Bank
Valjevo

Član broj: 15583
Poruke: 1
*.ptt.yu

Jabber: loading@elitesecurity.org
ICQ: 114802143
Sajt: www.linuxo.net


Profil

icon SuSe 8.0 instalacija hardware problem25.11.2003. u 20:00 - pre 248 meseci
kazu nabavi linux, kazu nabavi suse 8.0 ako vec ne mozes 9.0 ma formatiraj hard nemas sta da brines... taman sam se ko covek obradovao nema vise windowsa nema vise countera buljenja u ekran do u kasne sate: "samo jos jedan frag mama" i ja ga formatira' nabavih SuSe 8.0 startovah setup pun zelje za pravim open source OS kad ono samo sto je ucitao kernel u RAM setup stade i ni makac
zakuca na detekciji hardvera na liniji:
ide 1.2:readinfo
ajde otvorim komp prebacim i hard i cd na secondary bus kad ono opet greska ali na: ide 1.4:readinfo
da to nema veze sa hard diskom Quantum Fireball lct 20 od 20 GB na njemu su 2 particije prva (boot) sa Win98SE i druga od 4 GB koja je planirana za linux obe FAT32 + 1 mala od 128 MB koja je Linux Swap. hard radi u UDMA 33 modu PIO 4 ako neko moze da mi pomogne sa instalacijom neka to ucini sada ili neka zanavek cuti takodje kernel dump pokazuje i da linux ne moze da nadje IRQ za PCI port 1 i kaze da upotrebim pci=biosirqvalue ali i kada unesem tacnu vrednost to se opet javlja help me out ili se vracam nocnoj mori zvana windows
P.S. koji drugi linux mi preporucujete ako ne uspem da resim problem sa ovim
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux hardware :: SuSe 8.0 instalacija hardware problem

[ Pregleda: 1642 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.