Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postoji li zastita od Firefox/IE stealera?

[es] :: Zaštita :: Postoji li zastita od Firefox/IE stealera?

[ Pregleda: 1252 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blagojevicb
blagojevicb

Član broj: 203941
Poruke: 2
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Postoji li zastita od Firefox/IE stealera?03.02.2009. u 01:52 - pre 185 meseci
Pozdrav svima.

Evo u zadnjih par dana primjetio sam da mi se preko neta kradu user name i pass, nije nista znacajno, ali ipak nervira pa me interesuje kako ovome stati u kraj?!

Koristim Mozzill Firefox, od zastite aktivan mi je win firewall, NOD32, Malwerbytes i uniblue SpyEraser.


Hvala unaprijed na pomoci i razumijevanju.
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Postoji li zastita od Firefox/IE stealera?03.02.2009. u 23:25 - pre 185 meseci
Citat:
blagojevicb: aktivan mi je win firewall

To promeni i biće u redu, imaš dosta dobrih koji su čak i besplatni. Uzmi Comodo Firewall Pro ili PC Tools Firewall Plus.
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

blagojevicb
blagojevicb

Član broj: 203941
Poruke: 2
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Postoji li zastita od Firefox/IE stealera?03.02.2009. u 23:43 - pre 185 meseci
U medjuvremenu sam skinuo uniblue SpyEraser i postavio Spybot S&D, naravno otkrio je brdo nekih spyware. To sam odradio jutros, da bih maloprije skenirao i ponovo pronasao, doduse samo jedan spyware, ali je bio?!

Probacu sa drugim firewallom (jednim od ovih predlozenih), mada sam nekada davno koristio zonealarm.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Postoji li zastita od Firefox/IE stealera?

[ Pregleda: 1252 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.