Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Upload 456KB !?!?

[es] :: Zaštita :: Upload 456KB !?!?

[ Pregleda: 1199 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

apatin25
apatin25
Apatin

Član broj: 36350
Poruke: 34
77.46.230.*

Sajt: www.zanimljiv.org


Profil

icon Upload 456KB !?!?01.02.2009. u 10:11 - pre 185 meseci
Pre nedelju dana počeo sam, kao obično, da surfujem internetom, skidam fajlove, e-mail i ostalo. Ali , jedan fajl je bio malo veći pa sam pustio da se "skine" sa interneta a ja otišao privremeno, na 30min, da radim nešto drugo. Kad sam se vratio, vidim da se download zaustavio na oko 90% i da merač downloada/uploada pokazuje 0 dowload a upload 456KB (ne 456Kb) !?!?
Imam ADSL priključen preko LANa i za sada je dobro radio. Posle sam primetio da se taj upload "upali" odjednom bez obzira šta radim - surfujem, torrent, ili običan download, čak i kad neradim ništa. Po lampicama na ruteru, mislim, da upload od 456KB ide semo do rutera jer lampica za internet radi (trepće) mnogo sporije, a ja imam redovni izlaz na internet 128kb upload !!!
Gledao sam procese u taskbaru, skenirao NODom i SpyWareom programom, ali ništa. Upload od 456KB kad se upali blokira mi bilo kakvu komunikaciju sa internetom, a to se desi nekad za 1min, nekad za oko30min, nekad i posle više sati, nema pravila.
Sad molim boga da mi ne blokira internet jer neću moći poslati ovaj post, jer onda moram resetovati PC da bi radio normalno.

Ima li neko ideju za rešenje ovog problema ?

p.s. - PC i XP radi normalno kad se to desi, igre i programi, jedino blokira internet !


Iako naša zemlja zauzima važan geografski položaj, mi još uvek ne znamo gde se nalazimo.
 
Odgovor na temu

apatin25
apatin25
Apatin

Član broj: 36350
Poruke: 34
77.46.206.*

Sajt: www.zanimljiv.org


Profil

icon Dodatak: Upload 456KB !?!?02.02.2009. u 14:16 - pre 185 meseci
Danas sam na predlog kolege, pratio saobraćaj između mog PCja i rutera, tako što sam instalirao NetLimiter2. Posle nekoliko minuta kad mi se desi blokada saobraćaja sa netom, on mi prikaže da samo program csrss.exe šalje (upload) podatke na net, ali po lampicama na ruteru izgleda samo do njega.
Slika NetLimiter:

[img]http://img98.imageshack.us/my.php?image=csrssoo3.jpg[/img]

Ima li kako ideju kako da se rešim ove napasti i greške ili....

Pozdrav !
Iako naša zemlja zauzima važan geografski položaj, mi još uvek ne znamo gde se nalazimo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Upload 456KB !?!?

[ Pregleda: 1199 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.