Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 240877 | Odgovora: 823 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?26.08.2009. u 20:52 - pre 178 meseci
Ma niko te ne napada, bar nisam imao takvu nameru. Ali si postao dosadan sa tim odbrojavanjem i nekim nerviranjima. Tvoj tata je digao kredit, a ti padas u nesvest sto nisi dobio odmah auto!? Pa gde zuris, imas fore, jos uvek je lepo vreme. Bolje spremaj pare za dobru muziku koju ces da ubacis u auto.
 
Odgovor na temu

valdevit
Dejan Valdevit
Novi Beograd

Član broj: 187400
Poruke: 27
80.93.254.*



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?26.08.2009. u 21:03 - pre 178 meseci
Jedinic,student,otac ima kola,al neda sinu,a sin je navikao da neke rute prelazi kolima i sad to mora prevozom i to podrazumeva ranije ustajanje,što je veliki problem u mom slučaju...ništa drugo.

Da ne dodajem ono što sam do sad mnogo puta ponovio(iskutva drugih),a što se tiče muzike,tačnije cd plejera,jer mi jače od fabričkih zvučnika ne treba to će biti sledeća muka,koju ću sa vama podeliti,mada otprilike znam.Samo još ne znam koliko košta ''ugradnja'',bez gubljenja garancije?
 
Odgovor na temu

laptir
Beograd

Član broj: 54864
Poruke: 71
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?26.08.2009. u 22:15 - pre 178 meseci
Decko stvarno si malo dosadan sa tim tvojim odbrojavanjem dana do dolaska tvog punta (pardon tatinog).Kao prvo očigledno brkaš predugovore i ugovore jer očigledno je tata jurcao za sve a ti si nažalost neupućen jer te tata nije uputio.Naime onog dana kada se upišeš na listu za auto to je bukvalno lista želja jer tvoj auto tek treba da se napravi a vremenski to znači zavisi od --- potražnje (očigledno velike zbog pogodne kamatne stope kredita od 4,5 %) i mogućnosti same fabrike da ih proizvede u većem broju (očigledno za sada malih) .Onda tek kada je auto gotov i ima broj motora i šasije tek tada možeš da ulaziš u kombinaciju sa nekom od banaka za kredit,jer ni jedna banka ne daje nekoj firmi pare za proizvod koji nepostoji to jest nije napravljen pa samim tim ni banka u ovom slučaju nema zalogu na vozilo.Čak i kada ti banka odobri kredit i uplati pare auto kući u tvom slučaju Delti u ugovoru ti piše najverovatnije (rok isporuke 30 dana) pa je to to po zakonu tako da tu nemožeš ništa već da budeš strpljiv mada je u praksi drugačije i najverovatnije čekaš da se šleper popuni i dotera auto u Beograd to jest Deltu.Očigledno si mlad pa si i zato toliko nestrpljiv.


Što se tiče auta on je precenjen taman za onoliko koliko daju popust za reciklažu to jest 1000 evra. Ovo mislim na sve modele,skinite im na cenu soma evra i to bi bila neka realna cena.Po meni najviše se isplati onima koji su u procesu za reciklažu pa neka onda i budu malo strpljivi.A akcija države je ok što se tiče kamate mada tu država budite sigurni ne gubi ništa jer ona možda dotira banke sa 8 % a njoj opet ostaje 10 % od PDVa (na tu količinu prodatih nije malo na ovoj krizi).Što se tiče banaka mislim da su najmanje zahtevni za dobijanje krede u findomestic banci.Mislim da je cela akcija O.K a vreme će pokazati,videćemo.
Bitno je da se nešto okreće u ovoj napaćenoj Srbiji.
 
Odgovor na temu

valdevit
Dejan Valdevit
Novi Beograd

Član broj: 187400
Poruke: 27
80.93.254.*



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?26.08.2009. u 22:41 - pre 178 meseci
hvala na objasnjenju.Mogao si to odma lepo da napises,jer tako nebi doslo do mog smaranja.To sto mi otac nije objasnio,nije tvoj problem,zato sam i ovde postavio pitanje.Takodje nema potrebe da me omalovazavas i pljujes.
 
Odgovor na temu

gojnik
Borko Mihajlović
Web Developer
Subotica

Član broj: 10998
Poruke: 1299
93.86.225.*



+25 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?27.08.2009. u 18:49 - pre 178 meseci
Malopre mi je javio drugar iz NS da mu je stigao Punto, 6852. proizveden. Pre godišnjeg odmora je iz montaže izašlo 7145 (info sa foruma vrele gume). Pogledaj broj šasije valdevit, pa da imaš neki orijentir kad će ti stići. Inače proizvodnja u Kragujevcu je danas ponovo pokrenuta, a ne odmah nakon godišnjeg odmora.
-GoJNiK-
 
Odgovor na temu

valdevit
Dejan Valdevit
Novi Beograd

Član broj: 187400
Poruke: 27
80.93.254.*



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?27.08.2009. u 19:02 - pre 178 meseci
Kod oca su negde ta dokumenta,tako da nemogu da pogledam,a više i nemam živaca da se time bavim.Ostalo je još par dana da sačekam,a ako ne stigne do datuma koji je napisan u ugovoru,onda ne znam šta da radim,sem da ih tužim...
 
Odgovor na temu

laptir
Beograd

Član broj: 54864
Poruke: 71
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?27.08.2009. u 21:16 - pre 178 meseci
Ma dečko ne omalovažavam te ali počeo si da smaraš na forumu gde je tema (Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?).Na ovom forumu bi valjda ljudi trebalo da se informišu o nekim bitnim i pametnijim stvarima oko kupovine ovog auta i ako su ga kojim slučajem i normalno srećom dobili da podele iskustva sa ostalima a ne da čitaju tvoju kuknjavu i pljuvanje po autu koji će većina da otplaćuje narednih godina.Normalno je da kada imaš keš postoji još dosta automobila koji su daleko moderniji i najverovatnije bolji od punta ali to je ako imaš keš ili pristaješ na kamatu banaka od 15 % pa naviše što je dranje građana ove jadne zemlje.



Što se trenutne kupovine tiče u Beogradu, u autokućama Voždovac i Delta zainteresovanost građana je velika u to sam se i sam uverio proteklih dana,pogotovo sada kada je vlada odobrila kontigent od još 5000 za zamenu.Znači ko želi da kupi auto, upiše se na listu želja (kako je ja zovem) i čeka da naprave auto a posle sve ostalo reguliše sa bankom, pa kada ona odobri čeka isporuku i preuzima auto.


Što se mene tiče ja sam sve obavio za 5 dana.Otišao sam da kupim emotion od 9000 soma ali ga nisu imali u mojoj boji.Da napomenem da je pola bio keš a pola kreda.Pa da se nebi upisivao na listu želja i čekao ne znam koliko odlučio sam se na na Emotion full t.j. sa ABSom koji su imali za 9700 u toj boji.Naj verovatnije je neko odustao ili mu banka nije odobrila kredu.
 
Odgovor na temu

tomasd
Tomić Goran
Smederevo

Član broj: 16510
Poruke: 369
91.150.97.*

Sajt: www.nettenis.org


+2 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?28.08.2009. u 07:00 - pre 178 meseci
Da, ima takvih slučajeva. A meni su nudili taj Emotion ali bez ABS-a. Nisam hteo jer keša više nemam a i glupo mi je da dajem 400e više za naslone za glavu zadnjeg sedišta, deljivost istog i svetla za maglu.
Kod nas je procedura unekoliko različita jer sam bez čekanja dobio profakturu bez broja motora, pa kad mi odobre kredit ne uplaćuju već čekam te podatke. Razlog, kaže čovek da je bilo dosta slučajeva da je kredit odbijen pa je onda imao komplikacije.Svejedno suština je ista i evo čekam da se moj auto proizvede a koliko vidim proizvodnja posle godišnjeg je počela.
 
Odgovor na temu

laptir
Beograd

Član broj: 54864
Poruke: 71
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?28.08.2009. u 18:16 - pre 178 meseci
Ma ima centralnu konzolu i neke detalje u srebrnoj boji i srebrno crna unutrasnjost i to sto si ti naveo, ali ne vredi stvarno 400 evra vise kao sto si rekao ali jbg. svi su precenjeni za soma evra.Pa zar ABS vredi 700 evra ili klima 600 za njega ali sta ces to sto nude to ti je.Onaj osnovni je stvarno kao malo bolji jugo(ocaj) mada nemam nista protiv juga ali je on bio 3 soma jeftiniji.A sto se tice auto kuca,ocaj bozji nemogu da ti daju ni j....e patosnice od 1000 din. kao poklon.Sto se tice muzike za auto pa kada neko da lovu za nov auto nece valjda da stavlja neke ciganske adaptere na upaljac.Das tvoj cd i 1500 din. i to je to.Ako neces ubodes cd sa euro jackom u steker koji postoji i milina a kada ides na servis izvadis mjuzu.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?28.08.2009. u 21:17 - pre 178 meseci
Klima vredi 600 eura, a CD ne moras da vadis kad ides na servis.

Ako Zunto ne koristite kao "teretno voziloo", kupite ORIGINALNE Fiatove patosnice. Znatno su skuplje, ali vrede svaki cent.,
 
Odgovor na temu

laptir
Beograd

Član broj: 54864
Poruke: 71
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?29.08.2009. u 21:47 - pre 178 meseci
Ma u pravu si za klimu, na ovim vrucinama vredi cvaki cent.Ako pocne da te zeza struja u punticu nedaj boze nabedice te u servisu da si sam budzio cd i da je zbog toga,jer kada ti oni (strucno) ubodu cd onda ti upisu u servisnu da su ti oni ugradili i onda ne gubis garanciju na elektricnu instalaciju auta.A sto su te fiatove orginalne patosnice posebne pa vrede svaki cent i koliko si ih platio?
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?29.08.2009. u 22:51 - pre 178 meseci
Zato sto su kvalitetnije, preciznije napravljene, ugodnije i lepse.
Dovoljno?


Naknadno ugradjena klima kosta dvostruko vise a originalnoj nije ni do kolena.
 
Odgovor na temu

laptir
Beograd

Član broj: 54864
Poruke: 71
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?30.08.2009. u 14:19 - pre 178 meseci
Zato sto su kvalitetnije, preciznije napravljene, ugodnije i lepse.
Dovoljno?
Pa od čega su napravljene (guma,etison?)i koliko koštaju nisi nam rekao?
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?30.08.2009. u 20:50 - pre 178 meseci
Ima vise tipova a cena je od 50 do 100 eura za komplet (preko od 30 do 80).

Ima i od gume i od platna kao i kombinacija istog, a ima i od onog finog materijala; ja ga zovem persijaner.

Svi su dobri ako su original.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.59.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?30.08.2009. u 21:22 - pre 178 meseci
podržavam tu priču za patosnice u potpunosti. Samo originalne patosnice imaju nekog smisla u kolima. (govorim uopšteno a ne samo za Punta)

Možda se nekon čini 50 Eura previše za patosnice ali stvarno vredi.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

laptir
Beograd

Član broj: 54864
Poruke: 71
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?31.08.2009. u 11:02 - pre 178 meseci
Čekaj pa šta onda nude u Delti gumene za 2700 din. platnene od 3000 din pa naviše.Jel to nisu orginali?
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.59.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?31.08.2009. u 12:35 - pre 178 meseci
ma verovatno da jesu ako su krojene za Zunta. Mislim da je Zare otprilike rekao cene (kao i ja).
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.masel.rs.



+12 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?01.09.2009. u 07:37 - pre 178 meseci
Uff...poslednja informacija...
Još NI JEDAN Fiat Punto Dynamic sa klimom (predviđen za Avgust) nije isporučen kupcima tj. nije čak ni broj motora/šasije stigao u salon Delta Auta na NBG, a danas je prvi septembar !
Prijavio sam se oko 20. juna uz obećanje da će sve biti gotovo tokom avgusta, a od juče..."žao mi je gospodine" ali možete očekivati automobil krajem septembra..."
Kao da prave RollsRoyce po narudzbini, sramota.
 
Odgovor na temu

valdevit
Dejan Valdevit
Novi Beograd

Član broj: 187400
Poruke: 27
80.93.254.*



Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?01.09.2009. u 10:12 - pre 178 meseci
Evo ovako:

Čekam običan dimanik,bez klime.

Ostalo je svega još par dana do isteka mog ugovora.Juče sam zvao taj isti delta auto,celo prepodne i nisam bio u mogućnosti da ih dobijem.Onda sam zvao poslepodne,zvonio par puta do kraja i dobio ih.

Nekompetentno osoblje mi je reklo,nešto u fazonu,vaš auto je skoro bio pri kraju,a radnici su otišli na odmor i zato sam ovoliko čekao.Takođe mi je rečeno,da je isporuka danas ili sutra,što sam i sam znao,jer ako ne isporuče,biće problema,pošto im ističe ugovor.

Strašno je sve ovo,pošto su prošle nedelje u petak,2 moja ortaka dobila aktiv,čekala su svega dve nedelje,odnosno dok su oni bili na odmoru.Takođe,ima i slučajeva na forumima,za isti model,da su isto toliko čekali.

Ja čekam već ko zna koliko i mogu reći budućim potencijalnim kupcima da nikako ne biraju AK deltauto,jer su u mom slučaju bili jako bezobrazni i ono za šta se reklamiraju nije tačno,a vezano je za isporuku.Pokušajte sa nekom drugom AKom.
 
Odgovor na temu

Deker
Beograd

Član broj: 94948
Poruke: 169
*.eps.rs.



+3 Profil

icon Re: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?01.09.2009. u 12:52 - pre 178 meseci
odgovor na dva prethodna posta: promenite model (skuplji; probajte da iščačkate da li ima slobodnih na placu, uglavnom su emotion varijante), i obavezno boju, bordo ih ima najviše, plavi su tek počeli da silaze...
Tako je moj poznanik kupio u Delti za nekih 7 dana (od potpisivanja predugovora do preuzimanja auta - emotion bež, uz reciklažu, na kredit bez učešća), pre 2 nedelje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Da li će Fiat Punto / Zastava 10 biti dobra kupovina sa novim pogodnostima?

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 240877 | Odgovora: 823 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.