Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MSI BT da ili ne?

[es] :: GSM - upotreba :: MSI BT da ili ne?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13357 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
212.200.116.*



Profil

icon Re: MSI BT da ili ne?28.05.2004. u 14:08 - pre 242 meseci
Jer moze neko da mi postuje link ka drajverima za BToes ?!

Windows XP...

Pleaseeee

 
Odgovor na temu

BFG

Član broj: 5608
Poruke: 17
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: MSI BT da ili ne?31.05.2004. u 16:36 - pre 242 meseci
Imam MSI BT 15-tak dana i ovo su iskustva: sa 7650 i 6600 radi sledece: internet se konektuje na zaprepascujucih 921.6kbs! Naravno to je samo cifra koja pise u sistreju ali nije bitno, vazna je smekerica...

Salu na stranu, drajveri su 1.3.1 koje sam dobio uz dongle, rade savrseno i ne nameravam da instaliram ove nove, mislim da su 1.4.2. inace, pokusao sam i sa tim novim cisto da vidim da li ima neke razlike ali mi trazi licence ley pa sam batalio, jer ga ni posle dva dana i vise poslatih mail-ova nisam dobio key. Dakle net radi odlicno, koliko je to moguce preko prebukiranog GPRS-a (mada imam osecaj da od sutra nece biti tako prebukiran!), slanje sa PC-a na telefon radi OK i veoma brzo, jednostavno desni klik i send via BT... Sa telefona sve sto saljem ide preko eFileManager-a, takodje bez problema. Jedino sto ne radi je PC Suite sto sam primetio da mi mnogo i ne dostaje, jer mi ne treba sinhronizacija sa PC-om ili palmom ili cime vec...

Nisam stigao da probam sa 3650 ili T610 ali cu verovatno da vidim sa ortacima koji imaju te telefone da ih uzmem na test.

Znaci za one kojima BT sluzi za net ili za puko prebacivanje slika/melodija/igrica i raznih aplikacija, MSI je dobra stvar za relativno male pare, oko 1300din.

Inace jedno strucno pitanje za one koji su pokusavali da konektuju 7650 preko virtuelnog serijskog porta: kad pokrenem PC Suite (i to najnoviji, u kome se izricito kaze da podrzava BT konekciju!) kad idem na device properties bluetooth zauzima COM portove od 5 do 15! Samo preko COM6 porta ponekad uspe da se konektuje i to stoji u cosku Suita, aki kad idem na bilo koju opciju komp blokira, CPU zauzece 100% ali srecom moze da se iskljuci iz task menadzera. Ako neko ima neku ideju za rad sa ovim PC Suitom neka mi pomogne. Jeste da mi ne treba, ali kad vec imam mogucnost volim da sve radi...
________________________
<<< BFG.KRK! musi© >>>
________________________
 
Odgovor na temu

toni007
toni bina

Član broj: 20334
Poruke: 11
62.108.97.*



Profil

icon Re: MSI BT da ili ne?18.06.2004. u 16:01 - pre 241 meseci
Kupio sam MSI BToes ali kada hocu da se konektujem u racunar trazi mi Passcode for Bluetooth, inace telefon mi je Nokia 7650, drajvere sve sam instalirao dobro?
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
212.200.116.*



Profil

icon Re: MSI BT da ili ne?18.06.2004. u 16:17 - pre 241 meseci
Citat:
toni007:Kupio sam MSI BToes ali kada hocu da se konektujem u racunar trazi mi Passcode for Bluetooth, inace telefon mi je Nokia 7650, drajvere sve sam instalirao dobro?


Pa taj passcode je onaj kod koji si uneo kad si napravio BLUETOOTH PAIR (ili tako nekako)...

Znaci kad napravis konekciju izmedju PC-ja i MOBILNOG ukucas taj kod, telefon ce sam da te pita koji broj ces da uneses, i posle u taj pass code na kompu unes isti broj... To ti je to ! Ako si me razumeo...

Inace ja sam sredio sve sa njim, nemam problema za sad...

 
Odgovor na temu

toni007
toni bina

Član broj: 20334
Poruke: 11
62.108.97.*



Profil

icon Re: MSI BT da ili ne?18.06.2004. u 18:24 - pre 241 meseci
oki to je u redu instalirao sam ali sada mi se javlja problem ne mogu nijedan fajl da prebacim u racunar iako sam bluetooth port sam stavio u port 6 i preko MBI Mobilet kad ga konektujem izadje mi connected ( i to ne bas svaki put) ( nokia 7650)
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: MSI BT da ili ne?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13357 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.