Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IPTV-lista kanala i predlozi za nove

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV-lista kanala i predlozi za nove
(TOP topic, by Cileinteractiv)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 59624 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

predatorx7
Marko Tanaskovic
Nema

Član broj: 279531
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove06.11.2011. u 09:10 - pre 151 meseci
Najgora stvar kod iptva je jer nema Engleske Premier Lige. Prenose neke budjave lige, dok premier lige nema nigde. To je i najveci razlog zasto se ljudi odlucuju za total tv pre nego za iptv.


Resenje je da ukinu neke glupe kanala i da ubace sport klub.


Tacnije, postoji premier liga na kanalu tv atlas, ne cela, ali kao neki vikend bonus, daju samo po jednu utakmicu za vikend. Ali i to je nemoguce gledati, jer tv atlas radi normalno dok ne pocne utakmica, i posle mi sa iptva, kao i oni sto gledaju atlas tv online ne mogu da gledaju jer se pojavi crna slika. Izgleda samo za one koji su iz Crne Gore.
 
Odgovor na temu

acatheking
Aleksandar Ristić
Beograd/Mirijevo

Član broj: 6769
Poruke: 1133
*.mirijevo.rs.



+28 Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove06.11.2011. u 10:57 - pre 151 meseci
Ja sam upravo iz tih razloga (mnostvo glupih kanala) ukinuo IPTV. Kada bi ponuda kanala bila priblizna osnovnim paketima kablovskih operatera, mogao bih da prihvatim. Sta ce nekome npr. 10ak decijih kanala. Daleko od toga da ne volim decu, ali oni kanali su za nivo retardiranih (bez ikakve uvrede prema pomenutim). Dzaba mi ovde razglabamo, cvile njima pregrade za jaja u frizideru za misljenje korisnika.
Volim da se vozim grackim autobusom.
Gracki autobus jede sitne pare,
gracki autobus zna kad treba stane.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove06.11.2011. u 12:49 - pre 151 meseci
Ukusi su razliciti...
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove06.11.2011. u 13:36 - pre 151 meseci
Ne samo ukusi. Da imas decu u kuci itekako bi ti trebali ti deciji kanali.
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-11.sezampro.rs.



+9 Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove06.11.2011. u 23:07 - pre 151 meseci
Dečiji kanali su spas. Ko ima malu decu to zna.

Nema SK na IPTV zato što nema ni AS na SBB. Kao što nema ni Foksovih i Viasat kanala.
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove16.01.2012. u 13:27 - pre 149 meseci
Pa neka vec jednom uvedu taj "AXN Crime" i AXN Sci Fi" kad ne mogu nista drugo
ili neka naprave u dilu sa Delta video "Feelmax SF" i "Feelmax Crime" na jednom
neka cepa fantastika a na drugom akcija i crimi serije :) to bi bila prava stvar!
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove23.03.2012. u 13:56 - pre 147 meseci
Voleo bih da ima grckih TV kanala. Kada ima bugarski, madjarski, bosanski, hrvatski, rumunski, kineski... mogla bi da bude u ponudi i makar grcka i kiparska drzavna televizija, ili MAD TV, itd.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove24.03.2012. u 11:11 - pre 147 meseci
Što se tiče ovih postojećih (koji su sada SBB ekskluzive) jako bih voleo da se uskoro pojave History Channel i Sci-Fi. To kad bi uspeli uskoro da obezbede to bi bio vrh.

A od kanala koje bi mogli da razmotre za ubuduće da uvedu na naše područje su Comedy Central definitivno, da vrate Discovery Travel & Living (kakav crni TLC, mislim neka ga i on ali nije to to, a i Hrvati i Bosanci imaju Discovery), AXN Crime i Sci-Fi, Nickelodeon.
E sad ako mogu da se dogovore sa Amerima za njihove kanale koji i nisu baš puno rasprostranjeni po Evropi (ali ih ima negde) recimo TNT ili Showtime ili TBS to bi bilo odlično.

I ne mora sad Telekom da juri neke kanale da ih načini svojim ekskluzivama kako bi eto "pokazao on" SBB-u. Teško će Telekom dobiti ekskluzive jer ima mnogo manje korisnika u odnosu na konkurenciju. Ko je lud da pusti svoj kanal, a pogotovo neki kvalitetni, u ekskluzivu nekom ko pokriva možda 15-ak% stanovništva zemlje a konkurencija preko 50%? Ali neka se potrude malo pa nek obezbede za IPTV nekoliko još dobrih i kvalitetnih kanala, nek pokažu ljudima da je njima ustvari stalo da ovaj vid tv usluge uspe i kod nas, a ne ovako ko da ih baš briga ili im svejedno.

I da se ne lažemo ma bilo ko da stoji iza SBB-a, Telekom sigurno ima najviše para jer to koliko su oni krali i koliko oni kradu od naroda to ni oni sami ne mogu da prebroje. Tako da nek ulože malo u ovo jer stvarno šteta je da propadne ovakav potencijalno fantastičan vid usluge.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove24.03.2012. u 12:19 - pre 147 meseci
Ovi novi radio kanali su dobra stvar.
Sto se tice TV kanala zastupnik History Channel-a je Markon AG. Pre godinu dana je bilo neke price da ce doci u IPTV ali zacutalo.
A, ako vec imamo AXN ne bi trebalo da bude preskupo da se uvedu i AXN Sci Fi i AXN Crime, jer su to sve kanali iste firme.
 
Odgovor na temu

sigma444
Beograd

Član broj: 278203
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove24.03.2012. u 12:21 - pre 147 meseci
Pa buduci da su napravili od pre par dana nekakav dil sa Britancima u audio ponudi i aktivirali "Music Choice" radio kanale, mozda
je resenje da naprave i dil sa britanskim medijskim tv kucama. Tako bi pored postojeceg BBC World kanala vesti i BBC Entertainment kanala (koji je pomalo
i dosadan) mogli da puste i nekoliko kvalitetnih komercijalnih britanskih kanala. Recimo: "Channel 4", "E4", "Five", "movies4man 1", "movies4man 2" itd.
Ima tu zanimljivih kanala koji inace idu free to air na "Astra 2" satelitu.
 
Odgovor na temu

sigma444
Beograd

Član broj: 278203
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove24.03.2012. u 12:29 - pre 147 meseci
Za pomenuti AXN Crime i AXN SciFi pisao sam im nekoliko puta ali uvek bi bio odgovor da rade sve sto je u njihovoj moci da poboljsaju ponudu ali da to ne zavisi od njih nego od same AXN kompanije koja navodno ima sklopljene ugovore sa drugim provajderima. Medjutim na moju konstataciju da niko u Srbiji ne emituje ta dva kanala osim vec postojeceg "obicnog" AXN-a, te da bi IPTV mogao da ima tu ekskluzivu, od Open IPTV-a nisam dobio nikakav odgovor.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove24.03.2012. u 13:50 - pre 147 meseci
Pa ima AXN SciFi i Crime sklopljene dogovore sa Sky Italiom, Cyfrom+, Digijem... Možda su na to mislili kad su ti rekli. To je ustvari njihova poruka "jel ti se ne sviđa naša usluga? ti lepo kupi satelitsku pa gledaj i scifi i crime i comedy i šta hoceš
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove24.03.2012. u 15:28 - pre 147 meseci
A sta mislite ko odgovara na ta pitanja? Bolje nista ne pitajte. Ja sam pitao za ovu HBO promociju sto traje vec mesecima preko sajta. Pitao jedno, oni mi odgovaraju sasvim deseto. Na telefonsku pomoc preko tetki sa 'ladnim trajnama ne smem ni da pomisljam da se informisem.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove24.03.2012. u 15:53 - pre 147 meseci
"Poštovani,

Kanal History se sigurno neće naći u ponudi Telekoma još izvesno vreme. SBB još uvek ima ekskluzivu za IPTV.

Što se tiče vašeg komentara u vezi nekodiranih kanala, opšta je zabluda da se tim kanalima ne treba plaćati nikakva nadoknada za reemitovanje. Veoma je mali broj takvih kanala koji su zaista besplatni, većina FTA kanala naplaćuju autorska prava baš kao i kodirani."





To je odgovor koji sam ja dobio kad sam pitao zastupnika za History kanal da li mozemo uskoro da ga ocekujemo u ponudi IPTV-a? A takodje sam pitao i da li se placaju naknadno i FTA kanali?
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove24.03.2012. u 16:23 - pre 147 meseci
To za History smo znali jos otkad se pojavio BBC Entertainment. Posto je isti distributer. Ekskluziva SBB-u za History istekla je u aprilu 2011., međutim telekomu se nije dopala cena, pa je uzeo duplo jeftiniju varijantu. Tako da ne ocekujte uopste History. Pojavice se onda kad i Arena u SBB, znaci nikad.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove24.03.2012. u 22:03 - pre 147 meseci
Da samo je produzena eksluziva za SBB sad. Pa vidis sta mi je devojka koja je odgovorila na moj mail napisala. "SBB jos uvek ima ekskluzivu" Nema ni nedelju dana kako sam ih pitao ovo za History. Takodje u aprlilu prosle godine je trebala da istekne i eksluziva za Fox Life i Crime ali je SBB produzio. E sad dokle sada SBB ima ekskluzivu pojma nemam, ali sudeci po odgovoru ne verujem da je ovog puta do aprila.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove25.03.2012. u 15:52 - pre 147 meseci
Iz svega ovoga dalo bi se zakljuciti da je najbolje na tv prikljuciti satelitski reciver sa motorom za vise satelita i laku noc Open IPTV. Imate neuporedivo veci broj kanala nego sto ce vam ikad IPTV ponuditi (da li ce neko koristiti piratske ili legalne kartice to je njegova stvar naravno), a domace nacionalne kanale mozete hvatati na antenu pri cemu ce i tu biti slika extra cim krene prodaja dvb-t2 set top box-ova. Uglavnom placate RTS-u 500 dinara i to je sve,a sve ostalo gledate po zelji sa satelita. I oprema ostaje trajno vasa. A ne ovako, kao kod Telekoma, koji kaze da je njegova oprema za IPTV trajno njegova cak i ako sam je otplatio posle 2 godine ugovora i svuda u svetu bi postala moje vlasnistvo nakon isteka obaveznog ugovornog perioda. Da ne govorimo da ovaj tehnicki zastareo (sd) IPTV set top box procenjuju na 150 eura vrednosti u slucaju ostecenja. Ta on na svetskom trzistu ne vredi vise od 30 eura. Da nema mozda hard disc ugradjen sa mogucnoscu recordinga pa da toliko vredi?!
 
Odgovor na temu

notaboo

Član broj: 12368
Poruke: 718
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove02.10.2015. u 20:32 - pre 104 meseci
Je li neko ko koristi Telekom IPTV moze da gleda programe na https://mtstv.telekom.rs/ ?
 
Odgovor na temu

miroo
Čačak

Član broj: 23907
Poruke: 173
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove06.10.2015. u 19:52 - pre 104 meseci
Aplikaciju mogu BESPLATNO da koriste korisnici Miks XL Plus, Miks XXL, Super, Super plus, Mobilni Net L i Mobilni Net L profila koji su svoju karticu zamenili za 4G karticu.

https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstvgo
 
Odgovor na temu

stefki
Makedonija

Član broj: 191877
Poruke: 62
*.loc.akton.net.



+5 Profil

icon Re: IPTV-lista kanala i predlozi za nove18.04.2024. u 11:14 - pre 5 dana i 12h
evo vam dobra iptv televizija

Trial Request proskytv.net


 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV-lista kanala i predlozi za nove
(TOP topic, by Cileinteractiv)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 59624 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.