Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mogu li se skinuti zakrpe za Win pa ubaciti u instalacioni disk

[es] :: Windows desktop :: Mogu li se skinuti zakrpe za Win pa ubaciti u instalacioni disk

[ Pregleda: 2757 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

despot77
despot77
Republika Srpska

Član broj: 147658
Poruke: 441



+14 Profil

icon Mogu li se skinuti zakrpe za Win pa ubaciti u instalacioni disk30.12.2008. u 08:10 - pre 186 meseci
Ovako, hoću da napravim svoj instalacioni disk Win XP SP3 sa svim zakrpama do danas, koristim original instalacioni disk WinXP, program nLite, i skinuo sam sp3 sa microsoft-ovog sajta ali ne znam kako da skinem zakrpe koje su izašle poslije SP3, ustvari da li je to uopšte moguće...
hvala
 
Odgovor na temu

boka2304
student
Banja Luka

Član broj: 161442
Poruke: 29
*.teol.net.



Profil

icon Re: Mogu li se skinuti zakrpe za Win pa ubaciti u instalacioni disk30.12.2008. u 12:49 - pre 186 meseci
Ne znam da li je moguce te dodatne zakrpe staviti na insalacjoni cd a sto se tice insalacjoni WinXp + SP3 to se moze uraditi.

Evo link

http://www.tacktech.com/display.cfm?ttid=295

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
93.86.193.*



+12 Profil

icon Re: Mogu li se skinuti zakrpe za Win pa ubaciti u instalacioni disk30.12.2008. u 14:50 - pre 186 meseci
Svakako da je moguce!
Postoji odlican specijalizovan sajt koji redovno izdaje azurirane zakrpe kao i program "Integrator" za integraciju tih UpdatePacks u instalacioni CD Windowsa.
Trenutno postoje odvojeni fajlovi za azuriranje SP2 i SP3 verzija XP, ali ne i za Vistu.

Sajt je potpuno legalan, pa slobodno pogledaj i preuzmi sve sto ti treba RyanVM's MSFN Files Page

Na samom sajtu mozes da procitas i uputstvo, kao ces pomocu ponudjenog "RyanVM Integrator v1.5.3" da integrises "Windows XP Post-SP3 Update Pack 1.0.2" ili "Windows XP Post-SP2 Update Pack 2.2.4" u instalacioni CD za Windows XP
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

despot77
despot77
Republika Srpska

Član broj: 147658
Poruke: 441



+14 Profil

icon Re: Mogu li se skinuti zakrpe za Win pa ubaciti u instalacioni disk31.12.2008. u 07:55 - pre 186 meseci
Citat:
Take 5: Svakako da je moguce!
Postoji odlican specijalizovan sajt koji redovno izdaje azurirane zakrpe kao i program "Integrator" za integraciju tih UpdatePacks u instalacioni CD Windowsa.
Trenutno postoje odvojeni fajlovi za azuriranje SP2 i SP3 verzija XP, ali ne i za Vistu.

Sajt je potpuno legalan, pa slobodno pogledaj i preuzmi sve sto ti treba RyanVM's MSFN Files Page

Na samom sajtu mozes da procitas i uputstvo, kao ces pomocu ponudjenog "RyanVM Integrator v1.5.3" da integrises "Windows XP Post-SP3 Update Pack 1.0.2" ili "Windows XP Post-SP2 Update Pack 2.2.4" u instalacioni CD za Windows XP


U međuvremenu sam dobio isti odgovor na drugom forumu ali u svakom slučaju hvala puno, to je ono što sam tražio...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Mogu li se skinuti zakrpe za Win pa ubaciti u instalacioni disk

[ Pregleda: 2757 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.