Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa DVD player-om NEO

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Problem sa DVD player-om NEO

[ Pregleda: 3331 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ustah

Član broj: 82086
Poruke: 125
*.crnagora.net.



+1 Profil

icon Problem sa DVD player-om NEO23.12.2008. u 16:51 - pre 185 meseci
Naime radi se o kućnom DVD Play-eru NEO DVD-F61 kod kojeg je greškom ubačen disk nekog trećeg formata sa programom nekim, od tad DVD prima i reprodukuje DVD-e i daje na mom TV- u crno/belu sliku. Priključio sam DVD player na TV-u koji podržava više sistema na display-u TV-a piše NTSC i prikazuje sliku u boji. Napominjem da je moj TV Niške proizvodnje B40. Molim stručnjake sa ovog foruma da mi kažu kako bih mogao ući u region code DVD-a u naslovu. Hvala svima unapred.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Problem sa DVD player-om NEO23.12.2008. u 17:29 - pre 185 meseci
To nije region code nego TV system a menjaš ga dugmetom System koje se nalazi na daljinskom.
 
Odgovor na temu

Ustah

Član broj: 82086
Poruke: 125
*.crnagora.net.



+1 Profil

icon Re: Problem sa DVD player-om NEO23.12.2008. u 22:33 - pre 185 meseci
Hvala na javljanju za pomoć, calexx. Na daljinskom upravljaču bez naočara nisam mogao naći to dugme SYSTEM, koristim naočare trenutno, pa ni sad to ne vidim. Pored brojki od 1 do 9 ima sledeću dugmad : SUBTITLE , ANGLE, PROG, PDVD, PBC, TIME, L/R, AUDIO, N/P, SETUP, ECHO+, ECHO-, MENU, TITLE, PLAY/PAUSE, STOP, REV, FWD, KARAOKE, 2,1/5,1, PREV, NEXT, ZOOM, REPEAT, OSD, SLOW, SLEEP, MUTE, VOL+/VOL-. Kojim dugmetom mogu ući u tu opciju da menjam system ? Hvala još jednom.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Problem sa DVD player-om NEO23.12.2008. u 23:08 - pre 185 meseci
To sam našao u uputstvu za plejer, možda daljinski nisu isti ... probaj redom pa možda ubodeš. Nije valjda da niko nema isti plejer? Jesi li dobio neko uputstvo, valjda tamo piše?
 
Odgovor na temu

jugotb
Trebinje

Član broj: 104110
Poruke: 574
*.paleol.net.



+10 Profil

icon Re: Problem sa DVD player-om NEO29.12.2008. u 22:40 - pre 185 meseci
Citat:
calexx: To nije region code nego TV system a menjaš ga dugmetom System koje se nalazi na daljinskom.
Citat:
Ustah: Hvala na javljanju za pomoć, calexx. Na daljinskom upravljaču bez naočara nisam mogao naći to dugme SYSTEM, koristim naočare trenutno, pa ni sad to ne vidim. Pored brojki od 1 do 9 ima sledeću dugmad : SUBTITLE , ANGLE, PROG, PDVD, PBC, TIME, L/R, AUDIO, N/P, SETUP, ECHO+, ECHO-, MENU, TITLE, PLAY/PAUSE, STOP, REV, FWD, KARAOKE, 2,1/5,1, PREV, NEXT, ZOOM, REPEAT, OSD, SLOW, SLEEP, MUTE, VOL+/VOL-. Kojim dugmetom mogu ući u tu opciju da menjam system ? Hvala još jednom.


Trebalo bi da je na ovome N/P (ntsc/pal).
Mi smo vojska Hamovića Rada, Kapor Čeda i Šegrta Vlada...
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Problem sa DVD player-om NEO

[ Pregleda: 3331 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.