Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa otvaranjem pojedinih sajtova - part II (Telekom ADSL, USB konekcija)

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa otvaranjem pojedinih sajtova - part II (Telekom ADSL, USB konekcija)

[ Pregleda: 1855 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

treca_smena

Član broj: 159510
Poruke: 22
93.86.182.*



Profil

icon Problem sa otvaranjem pojedinih sajtova - part II (Telekom ADSL, USB konekcija)12.12.2008. u 18:15 - pre 187 meseci
O ovome je bilo dosta reci, ali...

- sta u situaciji kad se ne moze preci na LAN konekciju umesto USB
edit: komp se nalazi u mrezi s nekoliko racunara koja koristi lan, pa mi za net ostaje USB

Definitivno Telekom ADSL sa ovim svojim modemom, koji je USBom povezan na racunar non-stop zeza.
Ranije sam imao problem sa Facebook i Myspace. Sad to pod USB-om otvara OK, al ima problem s drugim sajtovima (ima li kraja mukama!) tipa Mojblog.rs ili nekih cak koji nisu veliki portali, niti su zaguseni posetama.

Zvao sam tehnicku podrsku. Rekli mi da idem preko etherneta. Kad sam rekao da ne mogu - rekli mi da reinstaliram drajver sa modem. Probao sam i zaista u 2 navrata mi posle reinstala otvara sve sajtove ok - ali samo par sati! Sad ni reinstal ne pomaze.

Pomagajte...

[Ovu poruku je menjao treca_smena dana 13.12.2008. u 07:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

cyberdjomla
Cyber Djomla
Tahografista, serviser racunara
Beograd

Član broj: 189677
Poruke: 44
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem sa otvaranjem pojedinih sajtova - part II (Telekom ADSL, USB konekcija)13.12.2008. u 01:51 - pre 187 meseci
Hmmm...
1.Najpametnija stvar kao i najlaksa koja mi trenutno pada na pamet je da zamenis router drugim. To bi trebalo da ima efekta. Ubacis mu drajver i ima da sljaka.


[Ovu poruku je menjao cyberdjomla dana 13.12.2008. u 10:01 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao cyberdjomla dana 13.12.2008. u 10:03 GMT+1]
CyberDjomla
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa otvaranjem pojedinih sajtova - part II (Telekom ADSL, USB konekcija)

[ Pregleda: 1855 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.