Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

System Usage na VPS i problem sa konstantnim pucanjem konekcija

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: System Usage na VPS i problem sa konstantnim pucanjem konekcija

[ Pregleda: 1785 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusaSaLagera
Kuci, Nema

Član broj: 191594
Poruke: 16
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon System Usage na VPS i problem sa konstantnim pucanjem konekcija10.12.2008. u 15:36 - pre 186 meseci
Imam VPS kod domaceg provajdera(nije bitno kojeg) na kome se nalazi moja web aplikacija(tj sajt -nije bitno koji).
Dok sam bio na shared hostingu(koji sam morao napustiti prevashodno zbog bandwitha - sve je fino funkcionisalo), ali otkako sam na VPS-u reponse sajta je ocajan, a slobodne konekcije prema mysql bazi nestaju cim se nakupi vise usera( za sesiju koja traje oko 20 min, kada se nakupi 150+(mada cesto ima i 250-310) usera pucanje baze/servera je redovna pojava.
Kada god proverim zauzetost resursa, uvek dobijam da memorije imam dovoljno(preko ssh proveravam memoriju) i obicno ide zauzece oko 200-300 od 512MB. Procesor je takodje zauzet oko 50-70% u proseku kada ima toliko usera. Opterecenost hard diska takodje nije velika, a i mysql opterecenje se krece u granicama 50-90%.
Medjutim, System Usage(kada se gleda preko WHM server Managera) je uvek 100%! Sta je System Usage i kako da makar malo rasteretim VPS, cisto da ne izgubim sve clanove dok ne predjemo na dedicated(sto je neminovnost)?
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: System Usage na VPS i problem sa konstantnim pucanjem konekcija

[ Pregleda: 1785 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.