Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Planiram da pravim ovo pojacalo Ge,sugestije,Dule,ostali???

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Planiram da pravim ovo pojacalo Ge,sugestije,Dule,ostali???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13661 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.ptt.rs.



+7 Profil

icon Re: Planiram da pravim ovo pojacalo Ge,sugestije,Dule,ostali???05.12.2008. u 21:19 - pre 187 meseci
Peco dobro si me nasmejao-bez ljutnje
Pa vidis sve sto je USA to je Uuu al Sam se zA....., salim se naravno!
Zato ja gnjavim ljude da ne bih zapalio nesto i onda otisla moja sica, ali i tad su moguci oblacici belog dima.
Pozdrav dragi drugari!!!
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: Planiram da pravim ovo pojacalo Ge,sugestije,Dule,ostali???06.12.2008. u 03:32 - pre 187 meseci
Pa yes pigoza sad zvuci smesno mada tad kad sam to radio nisam imao koga da pitam i nisam znao za ES .Tada kad sam ja imao uputstvo da je usa shema a opet vidim neki rusi se spominju i ima nesto drugacije sa ruskom varijantom ona ZENERICA fuj...
Nebi bilo lose jos neka slicna sema da se stavi takav neki hibrid to mi je izazov da vidim kad to proradi ??
Da nemrsim ,nisam detaljno pregledao sve sta pise ali jeste to je ova shema.Mislim da bi bilo zgodno da mi neko opise to pojacalo na pp da neremetimo temu .

Veliki pozdrav
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.132.*



+5251 Profil

icon Re: Planiram da pravim ovo pojacalo Ge,sugestije,Dule,ostali???07.12.2008. u 14:43 - pre 187 meseci
Sta ZENERICA, pa jos fuj..

Ruskaja sema je identicna, samo za manju snagu, i jos covek malo ekperimentise sa strujnim izvorom na katodama..

Cak mi je amer u ovom slucaju malo nategnutiji, isforsirao je lampu da gura dva para izlaznih sa solidnom strujom od desetak mA..

Poz
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Planiram da pravim ovo pojacalo Ge,sugestije,Dule,ostali???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13661 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.