Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postoji li ink level monitor

[es] :: Ostali hardver :: Postoji li ink level monitor

[ Pregleda: 1694 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srlepg

Član broj: 39632
Poruke: 28
212.200.246.*



Profil

icon Postoji li ink level monitor30.11.2008. u 13:23 - pre 187 meseci
Receno mi je da na mom stampacu (hp deskjet d2460 / OS Windows XP) se ne moze resetovati ink level kertridza, tako da ne znam kada je kertridz pri kraju da bih ga opet napunio. Dakle moje pitanje je: Postoji li softver koji se instalira na racunar i koji bi pratio, nezavisno od hp softvera kolicinu mastila u kertrizu? Ako postoji, molio bih za naziv tog softvera ili najbolje link za download. Hvala svima koji su spremni da pomognu.
 
Odgovor na temu

srlepg

Član broj: 39632
Poruke: 28
212.200.246.*



Profil

icon Re: Postoji li ink level monitor13.12.2008. u 08:24 - pre 187 meseci
Pa posto niko nije odgovorio na prethodni post, da postavim drugo pitanje vezano za stampac, na koje ce mozda neko znati da odgovori. Dakle stampac koji sam ranije imao (Lexmark) pri ukljucenju u stuju je ostajao u rezimu OFF, a tek kada se pritisne taster na stampacu ili preko racunara se nesto stampa prelazi u ON i pali se lampica na njemu. Ovaj novi HP Deskjet D24600, pri ukljucenju u struju odmah pali lampicu na njemu i cuje se kako se kerttridzi pomjeraju unutra. Da li je to u redu. Zar ne bi trebalo, ako sam ga stavio na OFF i lampica bila iskljucena, da pri sledecem paljenju u struju takodje bude na OFF. Ima li mozda on u elektronici bateriju koja se ispraznila pa ne pamti status pri poslednjem gasenju iz struje. Mrzi me da ga otvaram ako nije to u pitanju. Molim one koji znaju nesto na ovu temu za savjet. Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Postoji li ink level monitor

[ Pregleda: 1694 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.