Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vrhunska (HDTV) oprema u RTS i u Srbiji.....

[es] :: Video produkcija :: Vrhunska (HDTV) oprema u RTS i u Srbiji.....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8418 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

= IGY =
Knežević Igor
Novi Sad

Član broj: 79871
Poruke: 105

Sajt: www.igoork.co.nr


Profil

icon Re: Vrhunska (HDTV) oprema u RTS i u Srbiji.....30.12.2008. u 23:00 - pre 186 meseci
Evo ljudi napisao sam ovo u pogresnoj temi pa da napisem i ovde,vidim da neki info od ovog teksta vec imate ali i ako ponovim nema veze...

"Ajmo malo da ozivimo temu sa svezim infom...

RTS je mada smo svi samo govorili kako se to nece desiti jos 5godina nabavio svu opremu koja je potrebna za HD prenos nekog dogadjaja!
Dosta stvari im je ostalo od eurosonga a evo sad kazu da su im stigla i kola...
Inace iz pouzdanih izvora znam da se revijalna kosarkaska utakmica koje je bila sad skoro radila u HD-u! To je bio prvi prenos RTS sa ovom opremom.
Svi su zadovoljni i kazu da bi trebalo da rade sa ovim bez problema...U prenosu su koristili samo jedna kola a kad im stignu i druga onda ce biti pravi posao ali otom potom...
Ono sto je problem je sto mi to jos uvek nazalost ne mozemo da vidimo jer nisu osposobili predajnike preko kojih bi pustili taj signal u etar!
Sta se ceka to se ne zna,ali evo uradjeno je 70% posla.Naravno i kad osposobe predajnike nece odma biti emisija i dnevnik HD ali za pocetak samo recimo sportske dogadjaje cemo moci da gledao kao i sav normalan svet...

Nadam se da ce uraditi sve do evropskog prvenstva za mlade u fudbalu...
Ako neko ima jos neki info neka ga podeli sa nama poz..."

mod:Uklonjen neispravan link.

[Ovu poruku je menjao Cileinteractiv dana 31.12.2008. u 00:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Vrhunska (HDTV) oprema u RTS i u Srbiji.....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8418 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.