Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sharovanje, 2 komp ali mi uvijek javlja...!>>

[es] :: SOHO Networking :: Sharovanje, 2 komp ali mi uvijek javlja...!>>

[ Pregleda: 1686 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

scenarist

Član broj: 169249
Poruke: 441
85.158.39.*



+2 Profil

icon Sharovanje, 2 komp ali mi uvijek javlja...!>>31.10.2008. u 21:33 - pre 188 meseci
Eh ovako....imam spojena dva racunara preko rutera sa izlazom na internet.

Kreirao sam LAN mrezu tako sto sam otisao na "Set up a home or small office network" i na kraju sve je uredu, tj.kad odem na My network places vidim oba racunara.

Eh sad kad kliknem desni klik na bilo koji folder i na "Share" onda taj folder vidim kao sharovan ali kad ga hocu otvorit sa drugog racunara javi mi slijedece Ali to mi ne javlja za sve foldere nego samo za neke...tako da ne znam u cemu bi bio problem. Dakle sve foldere koje sharujem vidim ih u Workgroupi ali neke mogu otvoriti a neke ne!?

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

EnigMan

Član broj: 137796
Poruke: 61
91.148.78.*



+1 Profil

icon Re: Sharovanje, 2 komp ali mi uvijek javlja...!>>25.03.2009. u 13:22 - pre 183 meseci
Malo je stara tema ali ajde mozda pomognem ako nisi resi problem, a ako jesi mozda pomognem drugom. Na oba racunara odes u Control Panel/ Administrative tools/ Local Security Policy/ Deny access to this computer from the network/ izbrises GUEST a onda ides u Control Panel/ User Accounts i uljucis GUEST.
Ja sam imao slican problem i proradilo je.

Ali vidis i ja imam jos uvek slican problem. Recimo nece da mi otvori AVi film i mp3 a hoce sve ostalo cak hoce i neke serije AVi a neke nece.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Sharovanje, 2 komp ali mi uvijek javlja...!>>

[ Pregleda: 1686 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.