Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Siemens ISDN Gigaset-i i poziv na cekanju

[es] :: Fiksna telefonija :: Siemens ISDN Gigaset-i i poziv na cekanju

[ Pregleda: 2365 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gorca
Leskovac

Član broj: 38942
Poruke: 158
*.sbb.rs.



+4 Profil

icon Siemens ISDN Gigaset-i i poziv na cekanju23.10.2008. u 01:46 - pre 188 meseci
Imam 3 razlicita ISDN telefona iz Siemens Gigaset serije (2 na poslu na jednoj ISDN liniji i jedan kod kuce na privatnoj ISDN liniji) i ni kod jednog nisam uspeo da trajno iskljucim poziv na cekanju. Svi imaju sopstveni MSN.

Kod svih telefona "Menu" je gotovo istovetan i sva upustva za ove telefone kazu da je dovoljno da se cekira opcija "busy on busy" kako bi pozivalac razgovorom vec zauzetog MSN-a dobio signal zauzeca a ne da cuje kao da telefon zvoni dok ja uveliko koristim MSN broj i usput ne dobijam nikakvu signalizaciju (osim svetlosne na tasteru) da imam drugi poziv. Tek kad zavrsim razgovor vidim da sam imao propusten poziv. I u netmode sam iskljucio poziv na cekanju na analognim portovima pa i preko ISDN telefona kucao #43# za deaktiviranje poziva na cekanju (uz potvrdu linije da je komanda prihvacena) ali opet nista.

Zna li neko nacin kako da iskljucim poziv na cekanju kod ovih ISDN telefona (bez da zovem Telekom i trajno otkazem uslugu) jer ocigledno da "busy on busy" u sustini posao ne zavrsava?
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Siemens ISDN Gigaset-i i poziv na cekanju

[ Pregleda: 2365 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.