Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebni savjeti vezano za GPS navigaciju u BMW X5

[es] :: GPS :: Potrebni savjeti vezano za GPS navigaciju u BMW X5

[ Pregleda: 4299 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

d@do

Član broj: 60800
Poruke: 40
*.teol.net.



Profil

icon Potrebni savjeti vezano za GPS navigaciju u BMW X520.10.2008. u 19:13 - pre 188 meseci
Treba mi par savjeta (a i imam par pitanja) vezano za GPS navigaciju koja dodje sa BMW X5 2003. godiste (fabricki ugradjena, pretpostavljam ???). Prije izvjesnog vremena, moj prijatelj je kupio X5 i u njemu je dosla navigacija ali ne znam koja je. To je ujedno moje prvo pitanje: kako da otkrijem koja je navigacija u pitanju? Sa njom je doslo par Cd-ova sa mapama ali niti jedan ne radi ;). Prikazuje samo mapu zapadne evrope pa smo mislili da ce to fescerati kad odemo vani. Prije par dana isli smo u Italiju i mapa koja je u navigaciji je katastrofa. Da nije bilo Garmina Nuuvi koji vec duze vremena koristimo (mape na garminu su "Up to date" zahvaljujuci savjetima sa neta) putovanje bi bilo katastrofa. Moja pitanja su sljedeca:
1. kako da otkrijem koja je navigacija (ili softver) u pitanju?
2. Moze li se na postojecu navigaciju nakaciti garmin koji posjedujemo s tim da se na displeju integrisanom u komandnu tablu prikazuje slika sa garmina i preko njega vrsi navigacija?
Posto sam do sada samo "ceprkao" po garminu i "odgovarajucim" softverima za isti bio bih zahvalan ako bi me neko uputio na softver adekvatan za tu navigaciju (tj. kad skontam koja je ;)).
Unaprijed zahvalan,
d@do
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
79.101.184.*



+6455 Profil

icon Re: Potrebni savjeti vezano za GPS navigaciju u BMW X520.10.2008. u 19:36 - pre 188 meseci
To bi trebala da je SVDO Navigacija, a karte za to proizvodi Navteq... Mislim da možeš odmah da zaboraviš na priključenje Garmin navigacije i korišćenje Garmin karata...
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Potrebni savjeti vezano za GPS navigaciju u BMW X5

[ Pregleda: 4299 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.